Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Magnum Pump

Magnum Pump to pierwsza w pełni zautomatyzowana, profesjonalna i ekskluzywna pompka próżniowa dla najbardziej wymagających użytkowników. Pompka posiada technologicznie zaawansowany mechanizm pistoletowy do odsysania powietrza i powodowania podciśnienia oraz specjalną miarkę dzięki której można mierzyć efekty.

 

 

 

 

 

 

Miękka uszczelka lub opaska uciskowa umieszczona jest wkoło otwartej strony cylindra. W niej umieszcza się miękkiego penisa. Do pompki stosuje się żele nawilżające aby zapewnić szczelność w miejscu przylegania cylindra do łona. Ciśnienie powietrza wewnątrz cylindra jest redukowane przez aktywowanie pompki próżniowej co prowadzi do obrzmienia penisa.

 

 

 

 

 

Od wieków mężczyźni szukali sztucznych sposobów powiększenia i utrzymania erekcji członka. Istnieją starożytne, Chińskie skrypty ilustrowane, pokazujące penisy obwiązane łodygami lub sztywnymi liśćmi dla wzmocnienia erekcji. Wraz z wynalezieniem gumy, a następnie technologii próżniowej na rynku pojawiły się opaski uciskowe i urządzenia próżniowe. Postawione zostało pytanie, skierowane do profesjonalistów o faktyczne możliwości powiększenia i utrzymanie erekcji poprzez urządzenia mechaniczne. Pompki najczęściej są proste w budowie, ale bardzo efektywne przy podtrzymywaniu jak i powiększaniu erekcji (zarówno jej szerokości jak i długości).

 

 

 

 

 

Miękka uszczelka lub opaska uciskowa umieszczona jest wkoło otwartej strony cylindra. W niej umieszcza się miękkiego penisa. Do pompki stosuje się żele nawilżające aby zapewnić szczelność w miejscu przylegania cylindra do łona. Ciśnienie powietrza wewnątrz cylindra jest redukowane przez aktywowanie pompki próżniowej co prowadzi do obrzmienia penisa. Kiedy zostanie osiągnięte wystarczające obrzmienie, miękka obrączka uciskowa dokładnie obciska penisa, wtedy należy usunąć cylinder. Obrzmienie jest utrzymywane poprzez wstrzymanie krwi w penisie.

 

 

 

Dzięki temu, że Magnum Pump jest wyposażony w manometr (wskaźnik  podciśnienia) i wygodnej rączce będziesz mógł idealnie dostosować wytworzone ciśnienie do potrzeb. Wystarczy kilkukrotnie ścisnąć rączkę, a powietrze zostanie wyssane z tuby tworząc próżnię, która momentalnie powiększy Twojego penisa. Z uwagi na troskę o klienta pompka jest wyposażona w zawór bezpieczeństwa, który uniemożliwi osiągnięcie zbyt dużego podciśnienia - co mogłoby grozić rozerwaniem tkanek jak to ma miejsce w tanich podróbkach. Wejście tuby dla komfortu użytkującego jest wyścielone bardzo miłym w dotyku i trwałym kauczukowym materiałem. Niektórzy eksperci utrzymują, że penis wykaże stały przyrost szerokości i długości po 10 minutowym treningu każdego dnia. Jednakże wiele zależy od wieku i kondycji fizycznej użytkownika. Zaleca się stosowanie nie dłuższe niż 30 minut.

 

Z wielu opinii mężczyzn cierpiących na impotencję wynika, że po użyciu pompki są w stanie doświadczać zadowalającego seksu. Jeśli masz jakieś objawy dysfunkcji erekcyjnej (tzn. niemożność w uzyskaniu erekcji wystarczającej do odbycia satysfakcjonującego stosunku) powinieneś skonsultować się z lekarzem przed użyciem pompki. Powodem takiego stanu mogą być: cukrzyca, stwardnienie rozsiane, marskość wątroby, przewlekła niewydolność nerek, alkoholizm.

 

 

 

 

Sexyuroda
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
Intymnosc.pl
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
SexFitness
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
Dodaj swój sklep
 
góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO