Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Pump Master

Pump Master

Pump Master to obecnie jeden z najbardziej skutecznych (obok ekspanderów) mechanicznych sposobów na powiększanie penisa, oraz na przeciwdziałanie impotencji - rekomendowane przez większość lekarzy seksuologów.

 

 

Pompka PUMP MASTER posiada technologicznie zaawansowany mechanizm pistoletowy do odsysania powietrza i tworzenia podciśnienia oraz specjalną miarkę, dzięki której można mierzyć swoje rezultaty oraz ich postęp w czasie.

 

 

 

Pompki najczęściej są proste w budowie ale bardzo efektywne przy podtrzymywaniu jak i powiększaniu erekcji ( zarówno jej szerokości jak i długości). W studiach nad przypadkami z 1517 mężczyzn używających pompek, 92% osiągnęło przyrost penisa pozwalający na satysfakcjonujące odbywanie stosunków płciowych.

 

 

 

Zasadniczo urządzenie to składa się z przezroczystego, plastikowego cylindra (szczelnie zamkniętego z jednej strony), który jest wystarczająco duży aby pomieścić penisa w stanie wzwodu. Od "zamkniętej strony" odchodzi rurka prowadząca do pompki próżniowej (np. gruszka - istnieją różnego rodzaju pompki w zależności od modelu).

 

 

 

Miękka uszczelka lub opaska uciskowa umieszczona jest wkoło otwartej strony cylindra. W niej umieszcza się miękkiego penisa. Do pompki stosuje się żele nawilżające aby zapewnić szczelność w miejscu przylegania cylindra do łona. Ciśnienie powietrza wewnątrz cylindra jest redukowane przez aktywowanie pompki próżniowej co prowadzi do obrzmienia penisa. Kiedy zostanie osiągnięte wystarczające obrzmienie, miękka obrączka uciskowa dokładnie obciska penisa, wtedy należy usunąć cylinder. Obrzmienie jest utrzymywane poprzez wstrzymanie krwi w penisie.

Sexyuroda
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
Intymnosc.pl
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
SexFitness
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
Dodaj swój sklep
 

 

góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO