Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Bathmate

 

Bathmate

 

Bathmate to jeden z najbezpieczniejszych oraz najbardziej naturalnych sposobów na powiększenie penisa. Innowacyjny system wytwarzania próżni dzięki swojej skuteczności został doceniony przez klientów na całym świecie. Hydropompki Bathmate są niezwykle skutecznymi pompkami podciśnieniowymi. Ich wyjątkowość polega na tym, że w przeciwieństwie do konwencjonalnych pompek można ich używać zarówno na powietrze jak i w wodzie. Zastosowanie wody do wytworzenia podciśnienia jest nie tylko bardziej skuteczne, ale również podczas korzystania z nich w wannie lub pod prysznicem pozwala wprowadzić się w stan podniecenia i przyjemności.

 

 

 

 

Bathmate to produkt wysokiej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku pompek naprawdę działa. Zasłużył sobie na miano lidera ze względu na skuteczne działanie. Optymalna próżnia uzyskana dzięki hydro-systemowi powoduje rozrost ciał jamistych, a przez to stają się one większe i silniejsze. Twój penis w czasie erekcji potencjalnie także stanie się większy. Bathmate podobnie jak to dzieje się podczas naturalnej erekcji powoduje napływ krwi do ciał jamistych.

 

 

Dodatkowymi atutami tego urządzenia są jego dowiedzione działanie pomagające przy problemach z erekcją, przedwczesnym wytryskiem oraz innymi problemami. Bathmate jest skuteczny nawet w przypadku choroby Peyroniego. To naprawdę całościowy trening penisa i jest to tak podniecające jak brzmi. Niektórzy z naszych klientów mówią nam o wytrzymałości pozwalającej im z łatwością utrzymać twardą jak skała erekcję przez 3 godziny. Więc, według mnie, po co używać drogiej niebieskiej pigułki kiedy to samo możesz osiągnąć w naturalny sposób bez nieprzyjemnych skutków ubocznych Viagry czy też Cialis. Po co masz płacić 5-7 tyś dolarów za chirurgiczne powiększenie penisa, jeśli dzięki Bathmate osiągniesz to samo a nawet więcej.

 

 

 

Regularne używanie Bathmate powoduje długotrwały wzrost penisa zarówno na długość jak i w obwodzie. Bathmate używany codziennie powinien przynieść wymierne rezultaty już po ok. 30 dniach.

Sexyuroda
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
Intymnosc.pl
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
SexFitness
Produkt dostępny
Przejdź do sklepu
 
Dodaj swój sklep
 
góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO