Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Powiększanie - ćwiczenia

Na polskich i zachodnich stronach internetowych znaleźć można mnóstwo "programów powiększających" czy też "zestawów ćwiczeń". Bez względu na nazwę - wszystko sprowadza się do jednego.

Wszystkie techniki rozciągania oparte są na starej arabskiej technice "jelq" - "dojenia". Była to metoda przekazywana z pokolenia na pokolenie, składająca się z zestawu ćwiczeń. Młodzi mężczyźni wykonywali ruchy "dojenia" na całej długości penisa, od podstawy, aż po koniec, przez długi okres czasu, codziennie przez miesiące a nawet lata. Jak mówi legenda, w rezultacie męskie pokolenia posiadały 25-cio centymetrowe penisy gotowe usatysfakcjonować te niezaspokojone wschodnie kobiety.

Niektóre serwisy sprzedające takie programy ćwiczeń zapewniają, iż obserwowano nawet efekty rzędu 50 centymetrów, a Ty sam drogi czytelniku już po tygodniu ćwiczeń jesteś w stanie osiągnąć dodatkowe 10 centymetrów. Cóż... pozostawię to bez komentarza.

Czy to działa?

Cóż - na 100% poprawia ukrwienie, co z kolei wpływa bardzo pozytywnie na erekcję. Jeśli zaś chodzi o powiększanie - Stosowane sumiennie i umiejętnie, dzień w dzień (UWAGA! Ćwicząc "na siłę" można sobie zrobić krzywdę. 30min treningu dziennie to maksimum jeśli chcemy zachować bezpieczeństwo!) , od wczesnych lat młodości z pewnością tak.

Gdyby ćwiczenia dawały tak cudowne rezultaty w tak krótkim czasie z pewnością lekarze i naukowcy nie zabieraliby się za wymyślanie urządzeń rozciągających itp. Myślę, że można to porównać do ćwiczeń innych mięśni. Można je wykonywać "w domu" jednak większość z nas wybiera się na siłownię. Extendery (urządzenia rozciągające) to taka właśnie mini-siłownia.

Dla zarejestrowanych czytelników mam prezent w postaci takiego właśnie zestawu ćwiczeń. Jeśli masz dużo wolnego czasu i cierpliwości - możesz pobrać ebooka klikając tutaj. Będę wdzięczny jeśli podzielisz się wrażeniami na forum.


góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO