Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Penis - Wielkość

Początkowo w tym dziale planowałem zamieszczenie szczegółowych statystyk i testów żeby umożliwić Wam "odnalezienie" się we właściwej grupie, porównanie się ze średnią krajową, światową, rasową, itp.
Z czasem jednak zdałem sobie sprawę że tak w zasadzie... kogo to interesuje? Czy poprawisz sobie samopoczucie, jeśli powiem Ci że gdzieś na świecie rodzą się mężczyźni z mikropenisem (praktycznie nie posiadają trzonu)? Czy zepsuję Ci nastrój jeśli napiszę, że jest na świecie człowiek, którego natura obdarzyła blisko 30-centymetrowym penisem? Pytanie "jak duży powinien być Penis" pojawia się od wielu, wielu lat. Niemal każdy producent prezerwatyw przeprowadzał kiedyś badania wielkości mające na celu ustalenie średniej długości, średniej grubości, itp.
Nie raz pytano mnie "jak to jest tak naprawdę?". Zawsze odpowiadam w ten sam sposób:
Z wielkością penisa jest dokładnie tak jak z mocą samochodu. Nie wystarczy mieć 200 koni pod maską żeby wygrać wyścig. Co więcej - 200 koni poprowadzone w nieumiejętny sposób może narobić więcej szkody niż korzyści! Zmierzam do tego, że oprócz wielkości penisa równie ważną cechą jest umiejętność jego "użycia". Nie myśl, że mężczyzna z 20cm penisem będzie ZAWSZE lepszym kochankiem niż mężczyzna dysponujący tylko 17cm członkiem. To absolutna bzdura, nie wierz nikomu kto tak mówi!
Nie da się jednak ukryć że prowadząc "malucha", czy nawet sportową wersję BMW ciężko nam będzie wyprzedzić ferrari...
Zachęcam również do zapoznania się z opiniami pań i panów na temat wielkości penisa. Opinie zostały zebrane wśród losowo wybranych pacjentów, klientów, czytelników, itp. Opublikowałem najciekawsze:
:: wielkość penisa według mężczyzn
:: wielkość penisa według kobiet
Poniżej zamieszczam zestawienie najbardziej ogólnych statystyk, dla tych, którzy chcieliby zaspokoić swoją ciekawość i dowiedzieć się czy znajdują się w obszarze przeciętnym czy też może wykraczają poza ten obszar.
Rezultaty sondażu przeprowadzonego na 1500 mężczyznach w czerwcu 2003r.

 


góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO