Centrum zamówień:
+48 512 109 807

przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk

Przedwczesny wytrysk należy do najczęściej spotykanych zaburzeń seksualnych u mężczyzn, niezależnie od wieku. W Polsce ok. 2% populacji mężczyzn ma wytryski zbyt przedwczesne, 7% przedwczesne a 30% zbyt wczesne.

Przede wszystkim trzeba sobie zdać sprawę z tego, że nie jest to żadna choroba. Problemy z wytryskiem wynikają bowiem z psychicznego nastawienia mężczyzny do spraw seksu. To od niego wymaga się, żeby był ciągle w formie i do tego zaspokajał potrzeby swojej partnerki. Nie zawsze to mu jednak wychodzi. Nie zawsze potrafi powstrzymać swoje podniecenie do momentu, kiedy partnerka będzie odczuwać rozkosz. U jednych przedwczesny wytrysk jest zjawiskiem stałym, u innych pojawia się tylko w określonych sytuacjach, np. po długim okresie abstynencji lub przy zmianie partnerki.

Jest kilka sposobów, ale najprostszy wymyślili Chińczycy, którzy bardzo rzadko doprowadzają do wytrysku uważając, że tracą wówczas zbyt dużo życiowej energii. Dlatego przez 5 sekund masują punkt położony między jądrami a odbytem. To powstrzymuje podniecenie. Niezła jest też metoda amerykańska STOP AND GO. Partnerka pieści mężczyznę do momentu, kiedy bliski jest już orgazmu i zatrzymuje pieszczoty. Rozpoczyna od nowa kiedy podniecenie spada.
Sprawdzonym i skutecznym środkiem są również tabletki, spraye i kremy opóźniające wytrysk. Ich działania zazwyczaj sprowadza się do zmniejszenia wrażliwości penisa na bodźce zewnętrzne oraz podwyższenia ciśnienia krwi. Są całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Przedłużają stosunek o 15-30 min.

góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO