Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Powiększanie - pompki

Przez wiele lat mężczyźni używali pompek próżniowych dla polepszenia męskiej kondycji, jak i przyjemności. Pompki próżniowe są także metodą w leczeniu impotencji, przedwczesnego wytrysku, a także lekkich zakrzywień penisa.

Pompki medyczne używane są od wiele lat z doskonałymi rezultatami, polecane są przez lekarzy w przypadku dysfunkcji związanych z erekcją.

STOSOWANIE

Źle stosowane pompki mogą powodować posiniaczenia z powodu nabrzmienia żył na członku. Dlatego należy postępować zgodnie z instrukcją oraz używaj odpowiedniego środka nawilżającego – lubrykat, pozwoli to zredukować tarcie.Pompki przeznaczone są dla mężczyzn w każdym wieku. Stanowią one alternatywę dla 30-40% mężczyzn, u których nie skutkuje Viagra lub bez powodzenia próbowali terapii zastrzykowej lub docewkowej.

Działają również powiększająco na penisa zarówno na długości jak i w obwodzie. Codziennie stosowania pompki przez około 20 min., daje przeciętne wyniki wzrostu członka o 3,8 cm na długość i prawie 2,5 cm w obwodzie w ciągu mniej niż roku.

Używanie pompki pozwala także czerpać większą przyjemność z seksu, umożliwiając dłuższe stosunki i intensywniejsze ejakulacje.


Przed rozpoczęciem stosowania, należy zmierz długość swojego członka w stanie erekcji od podstawy do samego czubka oraz jego obwód poprzez oplecenie penisa kawałkiem sznurka. Zaznaczając miejsce, w którym dwa końce będą na siebie zachodzić, a następnie przykładając sznurek do linijki odczytamy wynik. Należy dokonywać systematycznych pomiarów penisa oraz zapisywać je, w tym celu można pobrać z naszej strony odpowiedni formularz.

KORZYŚCI

Stałe powiększenie penisa

Wielu mężczyzn zauważyło powiększenie członka w rok po rozpoczęciu regularnego używania pompek próżniowych.

Leczenie impotencji

Impotencja jest spowodowana słabym obiegiem krwi w członku. Słabe erekcje mogą skutkować problemami z oddawaniem moczu, infekcjami układu moczowego i infekcją prostaty, co z koli może prowadzić do raka prostaty.

Silna erekcja

Mężczyźni ćwiczą, aby udoskonalić swoje ciało – a dlaczego nie swojego członka? Przeciętny mężczyzna ma słabo rozwiniętego penisa. Dzięki używaniu pompek możnaz wzmocnić erekcje, ciśnienie przy oddawaniu moczu, poziom ejakulacji oraz ulepszyć seks.

Znaczny wzrost objętości i intensywności ejakulacji.

Silniejsze erekcje pomagają rozwinąć zdolność do osiągania kilku orgazmów pod rząd oraz zwiększyć ilość spermy produkowanej podczas ejakulacji.


góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO