Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Powiększanie - wydłużanie chirurgiczne

Około jedna trzecia do połowy prącia (7 - 10 cm) znajduje się wewnątrz ciała i jest od wewnątrz połączona ze spodnią powierzchnią kości łonowej znajdującej się w kroczu.

W zabiegu chirurgicznego wydłużania penisa zwiększa się długość prącia dzięki jego wewnętrznemu odcinkowi, który jest "wysuwany" - "uzewnętrzniany".

Przebieg operacji

Wydłużenie prącia polega na uwolnieniu (poluzowaniu) więzadła procowatego i więzadła wieszadłowego, które przymocowuje 2 ciała jamiste to kości łonowej. Więzadło wieszadłowe kształtuje łuk prącia pod kością łonową. Nacięcie tych więzadeł umożliwia dotarcie do części prącia ukrytego za wałem skórnym, a uwolnienie ich pozwala członkowi na wysunięcie się prostszą ścieżką dalej na zewnątrz, przez co uzyskuje się przyrost długości penisa proporcjonalny do jego wewnętrznej części.

Chirurgiczne wydłużenie prącia jest prostą, bezpieczną operacją wykonywaną w płytkiej narkozie ogólnej. Dla ukrycia śladu po zabiegu lekarz wykonuje półokrągłe cięcie brzuszne dolne o długości 2,5 cm w obrębie owłosienia łonowego.

Jest to niewielki zabieg, który nie powoduje powstania blizny na prąciu ani przeniesienia nań owłosienia łonowego. Trwa od 1 - 2 godzin.

Efekty

Po zabiegu nie jest rzadkością, że mężczyźni natychmiast zyskują 2 - 3 cm długości prącia w stanie zwiotczenia. Jednakże natychmiastowe zwiększenie długości w stanie wzwodu jest mniej spektakularne i zazwyczaj wynosi 0,7 - 1 cm

Przyrost długości prącia w spoczynku

Średni oczekiwany przyrost długości wynosi 3 cm. Pacjenci z dobrą motywacją mogą uzyskać do 5 cm. Po pogrubieniu, prącie również nieco wydłuża się.

Przyrost długości prącia w stanie wzwodu

Zazwyczaj przyrost długości prącia we wzwodzie jest mniejszy niż wiotkiego. W przypadku mężczyzn z nadwagą usunięcie części tłuszczu z okolicy łonowej również przyczyni się do dodatkowego wydłużenia prącia.

Istnieje mały procent mężczyzn (3-4%), którzy nie zyskują przyrostu długości prącia w stanie wzwodu.

Zwiększenie długości różni się w zależności od budowy anatomicznej pacjenta. Czynnikiem ograniczającym jest budowa anatomiczna pacjenta. Nie ma możliwości, aby przewidzieć przed zabiegiem, jak duży będzie przyrost długości. Do zabiegu konieczne jest pooperacyjne rozciąganie lub obciążanie prącia.

Przebieg pooperacyjny

Szwy usuwane są po 7-9 dniach. Zazwyczaj pacjent na drugi dzień po zabiegu wychodzi z kliniki i powraca do zdjęcia szwów.

Aby ustabilizować efekt wydłużenia i uzyskać dalsze przybywanie długości prącia we wzwodzie, konieczne jest rozciąganie prącia poprzez zastosowanie obciążenia. W celu tym można użyć specjalnie zaprojektowanego urządzenia do obciążania prącia, które pozwoli osiągnąć maksymalne wydłużenie i przeciwdziała możliwemu tworzeniu się blizny.

W okresie pierwszego miesiąca po zabiegu należy również zupełnie zrezygnować ze współżycia.

Urządzenie rozciągające prącie

Początkowo zakłada się obciążniki na 5 do 10 minut, a następnie zdejmuje na 15 do 20 minut. Można tą czynność powtarzać w 4 lub 5 seriach, rano przed pójściem do pracy oraz wieczorem.

Odważniki te są absolutnie bezpieczne i NIE bolesne, jeżeli korzysta się z nich prawidłowo, dlatego należy stosować się do zaleceń i wskazań lekarza lub/oraz szczegółowo przeczytać instrukcję urządzenia rozciągającego dostarczoną przez producenta.

Po pewnym okresie czasu, pacjent stopniowo zwiększa ilość odważników i długość czasu, w zależności od poziomu komfortu. Nigdy nie należy stosować obciążników, jeżeli powodują dyskomfort, lub zmianę czucia (odczuwania) prącia, barwy lub temperatury.

Aby osiągnąć optymalny wynik, należy stosować obciążniki przez około 6 miesięcy.

Efekt zabiegu jest stały.

Koszt zabiegu w Klinice Chirurgii Plastycznej w Kaliningradzie wynosi 950 euro


góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO