Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Powiększanie

Śmiali się, gdy zabrałem się za powiększanie penisa, ale gdy pojawiły się pierwsze efekty...

Jak każdy facet zastanawiasz się pewnie "czy wielkość ma znaczenie?". Na to pytanie nie da się odpowiedzieć jednoznacznie tak/nie. Wszystko tak naprawdę zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jesteś na mojej stronie, zajrzałeś do podstrony o powiększaniu - tzn że wielkość Twojego penisa jest dla Ciebie ważna. Prawdopodobnie doznania Twojej partnerki również nie są Ci obojętne. I słusznie. Uczucia uczuciami, ale kontakt fizyczny jest również bardzo istotny.

Cóż mogę Ci zatem doradzić?

Serwisy sprzedające techniki i tabletki powiększające penisa z reguły już na pierwszych stronach piszą:

Powiększ penisa i odmień raz na zawsze swoje życie seksualne!

Ja tego jednak nie zrobię. Powiem to, co zawsze mówię, gdy ktoś pyta mnie "czy rozmiar ma znaczenie":

Z penisem jest tak jak z samochodem. Nie wystarczy 200 koni pod maską by być najlepszym. Równie ważne jest to, kto siedzi za kierownicą i jakimi umiejętnościami dysponuje. Nie zmienia to jednak faktu, iż prowadząc "malucha" , czy nawet sportową wersję BMW ciężko nam będzie dorównać Ferrari...

Do czego zmierzam? Nie chcę byś myślał, że dwadzieścia dwa centymetry w spodniach rozwiążą wszystkie Twoje problemy i odmienią Twoje życie nie do poznania. Decydując się na powiększanie nie myśl o tym jak zareagują inni mężczyźni (np w szatni na basenie). Nie myśl też o ile lepiej będzie się czuła z Tobą Twoja partnerka. Skup się na stanie obecnym i sam sobie odpowiedz na pytania:

Czy chciałbyś poprawić swoje życie seksualne?

Czy chciałbyś, aby rozkosz płynąca z kontaktu
z Twoją partnerką była jeszcze większa?

Możesz opuścić ten dział jeśli odpowiedziałeś przecząco...

Czytasz dalej, a zatem dbasz o jakość swojego życia seksualnego. To bardzo dobrze. Niestety w dzisiejszych czasach pogoni za pieniądzem coraz częściej zapominamy o prawdziwej przyjemności seksu traktując go niemalże rutynowo. Twoja Partnerka z pewnością to doceni.


góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO