Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Penis - Wielkość wg mezczyzn

Dawno temu panowała teoria, że penis jest odzwierciedleniem męskości. Im większy - tym potężniejszy miał być jego właściciel. Mimo, że żyjemy już w trochę innych czasach - wciąż nie przechodzimy obojętni obok wielkości penisa. Pewnego razu wdałem się w dyskusję korespondencyjną z jednym z czytelników tego serwisu. Doszliśmy przy tym do pewnych wniosków. Fragmenty naszej dyskusji, a konkretniej wypowiedzi mojego rozmówcy, publikuję poniżej. Czytelnik prosił o anonimowość.
(...) no tak - tak to jest z babami :) Ja zdecydowałem się na powiększenie jakieś 4,5 roku temu. Mieszkałem wtedy w USA więc miałem dostęp do wszystkich możliwych rozwiązań. Co mnie do tego skłoniło? Przede wszystkim moja ówczesna dziewczyna (obecnie żona). Tzn nie powiedziała mi wprost "sory stary, to za mało...", co więcej - zaprzeczała gdy pytałem czy chciałaby żebym miał większego penisa. Jednak czułem że coś jest nie tak, zauważyłem że najwięcej przyjemności daję jej w pozycjach umożliwiających najgłębszą penetrację.
Czekało nas 4 miesięczne rozstanie - musiałem wrócić na ten czas do Polski. Kupiłem wcześniej extendera i zabrałem go ze sobą do PL. Po powrocie moja dziewczyna powiedziała z zalotnym uśmiechem "nie musiałeś...", ale cieszyła się. (...)
(...) aczkolwiek myślę że nie jest to jedyny powód. Wielu mężczyzn decyduje się na to nie ze względu na swoją kobietę, tylko ze względu na siebie. Możliwość korzystania ze "zbiorowych" pryszniców np na basenie bez cienia krępacji jest bardzo kusząca. Nie ukrywam, że po powiększeniu mi też sprawiało to pewnego rodzaju satysfkację, gdy patrzyłem na zazdrosny wzrok innych facetów (wiem, świnia ze mnie... ;) (...)
(...) Hehehe - zawsze tak jest. Wszyscy zawsze mówią "ja nie potrzebuje" albo "liczy się jakość" ;) Przez jakiś czas prowadziłem w USA podobny serwis do Twojego, ale znacznie mniej rozbudowany. Tzn sprzedawałem tylko tabletki i polecałem extendery na zasadach programu partnerskiego. Jednak nie przyznałem się żadnemu ze znajomych do mojej działalności. Kiedyś poruszyłem ten temat na jakiejś imprezie (nie mówiąc, że to mój sklep) i WSZYSCY się śmiali mówiąc że to bzdura i że trzeba być bardzo zdesperowanym żeby to kupić, a na drugi dzień miałem zamówienia od 4 z nich (było nas tam 7 razem ze mną) (...)
(...) Gdyby nie to że takie preparaty i urządzenia są drogie - to chyba każdy facet by się skusił. Kilka razy dostarczałem towar klientowi "do rąk własnych". W większości byli to wysoko usytuowani mężczyźni. Najwyraźniej mimo sukcesów na polu zawodowym (możliwe że również rodzinnym) wciąż dręczył ich jakiś kompleks który nie pozwalał cieszyć się życiem w 100% (...)
(...) Wiele osób twierdzi, że kompleks wielkości penisa powinno się "usuwać" psychologicznie. Niby tak - jednak wizyta u dobrego psychologa swoje kosztuje. Poza tym nie znam faceta który tak chętnie pójdzie do psychologa i powie mu że ma kompleks małego penisa. Zdecydowanie łatwiej jest siąść przed komputerem i złożyć dyskretne zamówienie, nawet jeśli wyjdzie to troche drożej - na pewno będzie skuteczniejsze. Osobiście wolałem zainwestować niecałe 350$ i mieć spokój raz na zawsze. Specom od psychologicznego usuwania kompleksu zawsze doradzam, by z głodem radzili sobie w ten sam sposób ;) (...)
(...) Jeśli mogę Ci coś doradzić - rozbuduj swój serwis o program partnerski. To dobry sposób na zwiększenie oglądalności. Założę się że całe mnóstwo polaków nawet nie wie że powiększenie penisa jest możliwe. (...)
Chętnych do przystąpienia do programu partnerskiego zapraszam tutaj. Za miłą i owocną dyskusję bardzo serdecznie dziękuję. pozdrawiam :)

 


góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO