Centrum zamówień:
+48 512 109 807

Penis - Wielkość wg kobiet

Mniej więcej połowa mężczyzn decydujących się na powiększenie penisa robi to z myślą o swojej kobiecie (reszta robi to dla poprawienia własnego samopoczucia). Czy słusznie? Czy kobiety naprawdę wolą facetów z dużymi penisami?
Większość kobiet z reguły unika tematu. Odpowiadają z reguły uśmiechem i zmianą tematu. Zupełnie tak jakby się zmówiły "a niech ich zżera ciekawość". Udało mi się jednak pozyskać kilka konkretniejszych wypowiedzi. Fragmenty prezentuję poniżej.

 

Mówi się, że kobiety nie zwracają uwagi na to jak facet wygląda. Każdy facet obejrzy się za ładną dziewczyną. Kobieta rzadziej to zrobi, ale to nie znaczy że jest jej to obojętne jak facet wygląda. Przystojny, dobrze zbudowany facet zawsze przyprawia nas o gęsią skórkę, choć jest to zupełnie inna gęsia skórka niż ta którą Wy znacie.
Jeśli chodzi o wielkość penisa - cóż, jest to swego rodzaju dopełnienie umięśnionego ciała. Dobrze zbudowany facet z małym penisem wygląda troszkę śmiesznie. Zmierzam do tego, że wizualnie z pewnością wielkość ma znaczenie. Podobnie jak Wy postrzegacie kobiety z dużym biustem jako bardziej atrakcyjne.


 

Lubie widok dobrze zbudowanego faceta z dużym penisem. Z tym że facet z takim narzędziem musi być świadomy tego, iż może sprawić kobiecie ból jeśli nie jest do takich rozmiarów przyzwyczajona. Łatwiej mnie zaspokoić dużym penisem i taki seks jest dla mnie przyjemniejszy POD WARUNKIEM (podkreślam) że facet wie jak się do tego zabrać.
Z reguły dla każdej kobiety ideałem jest duży, silny, dobrze zbudowany mężczyzna. Dlaczego więc miałby mieć przy tym małego penisa? Czyż nie wyglądałoby to groteskowo? To nie znaczy, że facet z małym penisem zawsze będzie gorszy w łóżku. Może nadrobić "gdzie indziej", ale będzie miał "pod górkę". Lubie duże penisy ale nie jest to konieczność. Facet z małym penisem nie jest zdyskwalifikowany na starcie, choć mam kilka koleżanek z takim właśnie nastawieniem.

góra strony
Podaj swój login i hasło
Login

Hasło

zapamiętaj mnie
Zapomniałem hasła

Nie masz konta?
Zarejestruj się ZA DARMO