Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Jak mierzyć?
Autor Wiadomość
Aries 

Wiek: 33
Dołączył: 07 Sie 2007
Posty: 15
Skąd: Elbląg
Wysłany: Sob 09 Maj, 2020   Jak mierzyć?

Witam, mam pytanie, jak mierzyć? Jak wy mierzycie aby wyniki były zgodne? Od kości łonowej u góry członka? z jego boku? dociskać? Czy tylko przystawić do skóry? Jeśli docisnać to lekko czy mocno? Jak?

Aha jesli jest wygiety, to prostowac go reka? Czy niech bedzie wygiety?
 
 
 
Ajay 


Wiek: 27
Dołączył: 20 Wrz 2016
Posty: 295
Skąd: Warmia i Mazury
Wysłany: Sob 09 Maj, 2020   

Najlepiej dać dziewczynie /chłopakowi linijkę żeby zmierzyli bo wtedy porządnie stanie i wynik będzie dość rzeczywisty. Mierzyć od kości do końca żołędzi lekko dociskając. Jeśli jest wygięty to ja bym odgiął ręką. Gdyby bolało to można użyć np.miarki krawieckiej
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 11 Maj, 2020   

Ja ze względu na moje bananowe zgięcie w dół mierzę miarką krawiecką z lekkim dociskiem w kierunku kości łonowej. Ale tak jak kolega wcześniej powiedział że gdyby dziewczyna pomogła to na pewno wynik byłby bardziej miarodajny.
 
 
penis.com.pl
viamax
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Czy tylko dziewczyny mają umiejętność dokonywania pomiarów? :wink:
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto 12 Maj, 2020   

Oleg_1981, w moim przypadku na pewno to kobiecy dotyk byłby najlepszym stymulatorem erekcji 8)
 
 
fenis 

Dołączył: 14 Kwi 2014
Posty: 350
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 13 Maj, 2020   

Kilka porad jak zmierzyć penisa w trakcie wzwodu:
1. Doprowadź penisa do względnie stabilnej erekcji. Pamiętaj, aby nie mierzyć się w pomieszczeniach, w których panuje przeciąg. Może oczywiście zrobic to dziewczyna ;)
2. Przyłóż początek miary krawieckiej lub linijki do punktu styku nasady penisa i kości łonowej po stronie grzbietowej prącia (od góry).
3. Zmierz jego długość aż do szczytu żołędzi.
4. Odczytaj i zapisz pomiar.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 01 Sty, 2021   

Stupududu15 napisał/a:
Oleg_1981, w moim przypadku na pewno to kobiecy dotyk byłby najlepszym stymulatorem erekcji 8)


A to ciekawe co piszesz. Byłem przekonany, że o pomiarze sprzetu, tymczasem Ty chyba jakiś podtekst seksualny do tego dołaczyłeś. Pytanie tylko po co?
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie 03 Sty, 2021   

Oleg_1981 napisał/a:
A to ciekawe co piszesz. Byłem przekonany, że o pomiarze sprzetu, tymczasem Ty chyba jakiś podtekst seksualny do tego dołaczyłeś. Pytanie tylko po co?

Chodziło mi o to że przy kobiecym dotyku łatwier uzyskać maksymalny rozmiar a co za tym idzie właściwe dane pomiarowe.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 04 Sty, 2021   

Czy ja wiem.... Moim zdaniem samodzielnie rowniez można skutecznie wprowadzić penis w stan erekcji.
 
 
Oleg_1981 

Dołączył: 23 Lut 2020
Posty: 565
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 05 Sty, 2021   

Samoistne erekcje - szczegolnie te poranne też są na 100% możliwości sprzętowych :-)
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 07 Sty, 2021   

Mierzenie fiuta to nie jest to o czym myślę o poranku :P ale mniejsza o to.
 
 
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Sro 13 Sty, 2021   

Sam mam podobnie, aczkolwiek tutaj wyniki faktycznie są najbardziej miarodajne.
 
 
gotb 

Dołączył: 13 Paź 2020
Posty: 226
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 28 Sty, 2021   

Bardzo dobrze robi na samopoczucie informacja, że w większości pomiarów medycznych długość mierzą twardą linijką dociskaną do kości łonowej. Mnie to dodaje ze dwa centymetry w porównaniu z brakiem dociskania. A ma to w sumie trochę sensu, bo sprzęt wkładany w partnerkę (lub partnera, niepotrzebne skreślić) można docisnąć :-D (*)

(*) nie dotyczy przypadków 20+ cm, bo będą się odbijać od tylnej ściany pochwy :-D
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
dkbb 

Dołączył: 17 Sie 2020
Posty: 422
Skąd: Toruń
Wysłany: Czw 04 Lut, 2021   

gotb napisał/a:
Bardzo dobrze robi na samopoczucie informacja, że w większości pomiarów medycznych długość mierzą twardą linijką dociskaną do kości łonowej. Mnie to dodaje ze dwa centymetry w porównaniu z brakiem dociskania. A ma to w sumie trochę sensu, bo sprzęt wkładany w partnerkę (lub partnera, niepotrzebne skreślić) można docisnąć :-D (*)

(*) nie dotyczy przypadków 20+ cm, bo będą się odbijać od tylnej ściany pochwy :-D


A są w ogole jakieś penisy 20+? Taka wielkosć to moim zdaniem mit
 
 
Stupududu15 

Dołączył: 17 Sty 2020
Posty: 38
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 08 Lut, 2021   

dkbb, oczywiście że są tylko jest to mały procent wszystkich penisów (około 1% wszystkich penisów) i wraz z wzrostem rozmiaru spada częstotliwość występowania.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group