Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     owłosienie
Autor Wiadomość
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

Mastra, uwazasz, ze jak ktos jest ogolony, to wyglada estetyczniej i ze kobiety to wola. Uwierz mi, ze nie wszystkie. A usprawiedliwianie sie nieprzyjemnymi zapachami tez jest moim zdaniem dziwne. Wystarczy sie myc i ewentualnie uzywac jakiegos antyperspirantu np.
 
 
 
harold mckee 


Wiek: 35
Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 1342
Skąd: marchewkowe pole
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

:!: zgadza sie ;] popieram w zupelnosci :D :!:
 
 
Gość

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

a ja sie nie zgodze...Wiadomo ze sa gusta i gusciki ale kazda nowoczesna kobitka lubi ogolone pachy i fiuta przystrzyzonego.Nie mam co do tego watpliwosci bo mialem paredziesiat stykow z kobietami i zawsze pytalem czy lubi krzoka czy golonego.I zadna nie powiedziala ze lubi włochy tu i tam.Dla mnie smieszny temat ale sa gusta i gusciki.Pozdro dla wszystkich orangutanow :D :D :D
 
 
penis.com.pl
viamax
Gość

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

GOLIC SIE POD PACHAMI TO PODSTAWA :) !!!
 
 
serge 

Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 14
Skąd: znikąd
Wysłany: Nie 24 Wrz, 2006   

Ja tam golę się pod pachami od zawsze prawie. Włosów pod pachami dostałem, gdy byłem w 2 gimnzajum i strasznie mnie to wnerwiało(można tu przeklinać? :P ) Kiedyś siostra kumpla powiedziała mi, że jak chcę to nie mam się krępować i zgolić to natychmiast. Oczywiście poczułem się lepiej po tej rozmowie i nie miałem żadnych oporów. W sumie włosy pod pachami miałem przez 6 miesięcy tylko.
Włosy pod pachami są paskudną rzeczą. Jednak nic mnie nie obchodzi, czy inni faceci golą, czy też nie. No co mnie to? To dziewczynom zależy lub nie.
Moja kumpela z klasy uważa, ze to super. Tak w zasadzie to niewiele osób o tym wie, że golę się pod pachami. A jeśli chodzi o włosy łonowe i jajka, to jak najbardziej. Z worem trzeba delikatnie, PAMIĘTAJCIE O TYM!
Mógłby mi ktoś polecić coś do wydepilowania PACH? Wkurza mnie to, że tak szybko odrastają. Czy po wydepilowaniu będzie to trwało wolniej? Bo przecież nawet po depilacji odrastają, nie? :roll:
Tak w ogóle, to witam! Jestem nowy na tej stronie :P
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006   

katarzyna napisał/a:
mastra napisał/a:
golenie pach i waca musi byc. dlaczemu? raz chodzi o wyglad. napewno estetyczniej to wyglada. laska widzac goscia na plazy z włosami pod pachami pewnie nie jest szczesliwa. wyglada to bardziej estetycznie tak samo jak na pałce zresztą. dwa ze nie wydaje sie nieprzyjemnych zapachów gdy nie ma kłaków. kobieta otwiera ci pory i odsuwa ja zapach. mi jest głupio a jej niedobrze. moje zdanie.


mastra zadziwiasz mnie bo widzialam zdjecie zamieszczone przez Ciebie i niezauwazylam tam braku wloskow.umieśc tam zdjecie z wygolonym penisem:D


piekna oto link na dowód http://www.penis.com.pl/f...r=asc&start=210 nastepnym razem przegladaj dokladniej forum. zdjec udawadniajacych brak owlosienia od pachami tam nie znajdziesz ale zapewniam ze takowych nie posiadam.
 
 
Piotrek1

Dołączył: 08 Cze 2005
Posty: 3
Wysłany: Wto 26 Wrz, 2006   Re: owłosienie

narcyz271 napisał/a:
ciekawy jestem jakie jest Wasze zdanie co do strzyżenia, golenia owłosienia onowego. czy budzi to negatywne opinie o facecie z ogolonymi jajami?...


Pewnie ze treba golic i strzyc! moja dziewczyna jests bardzo zadowolona z tego ze dbam i podcinam sobie wlosy lonowe szczegolnie podczas robienia loda :!: :!: :!: :!: twoja panna bedzie zachwycona tak jak ty kiedy ona ma ogolona :twisted:
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 27 Wrz, 2006   

mastra napisał/a:
piekna oto link na dowód http://www.penis.com.pl/f...r=asc&start=210 nastepnym razem przegladaj dokladniej forum. zdjec udawadniajacych brak owlosienia od pachami tam nie znajdziesz ale zapewniam ze takowych nie posiadam.



Mam pytanie. Twoim zdaniem wygolenie wlosow wokol penisa (a szczegolnie w taki sposob ogolone jak na zdjeciu) wyglada ladnie i estetycznie? :shock: Sory, chyba mamy inne poczucie gustu. Moim zdaniem wyglada to koszmarnie, niechlujnie i nieestetycznie. Jakies odstajace wlosy, niedogolone, czesc ciala nad penisem wygolona, a troche wyzej owlosienie na brzuchu. Nie obraz sie, ale wyglada to oblesnie. Takie moje zdanie i nikt mnie nie przekona, ze to jest fajne. Prosze jeszcze raz (juz trzeci) nie piszcie, ze golenie jest fajne. Zachowajcie to dla siebie.
 
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Czw 28 Wrz, 2006   

chlopak84 napisał/a:
mastra napisał/a:
piekna oto link na dowód http://www.penis.com.pl/f...r=asc&start=210 nastepnym razem przegladaj dokladniej forum. zdjec udawadniajacych brak owlosienia od pachami tam nie znajdziesz ale zapewniam ze takowych nie posiadam.



Mam pytanie. Twoim zdaniem wygolenie wlosow wokol penisa (a szczegolnie w taki sposob ogolone jak na zdjeciu) wyglada ladnie i estetycznie? :shock: Sory, chyba mamy inne poczucie gustu. Moim zdaniem wyglada to koszmarnie, niechlujnie i nieestetycznie. Jakies odstajace wlosy, niedogolone, czesc ciala nad penisem wygolona, a troche wyzej owlosienie na brzuchu. Nie obraz sie, ale wyglada to oblesnie. Takie moje zdanie i nikt mnie nie przekona, ze to jest fajne. Prosze jeszcze raz (juz trzeci) nie piszcie, ze golenie jest fajne. Zachowajcie to dla siebie.


rozni ludzie rózne zdania... dla mnie koszmarna oblecha jest zdjac bokserki badz slipy przed kobieta i pokazac jej długie krecone włosy bleee...
 
 
Gość

Wysłany: Nie 01 Paź, 2006   

mastra napisał/a:
katarzyna napisał/a:
mastra napisał/a:
golenie pach i waca musi byc. dlaczemu? raz chodzi o wyglad. napewno estetyczniej to wyglada. laska widzac goscia na plazy z włosami pod pachami pewnie nie jest szczesliwa. wyglada to bardziej estetycznie tak samo jak na pałce zresztą. dwa ze nie wydaje sie nieprzyjemnych zapachów gdy nie ma kłaków. kobieta otwiera ci pory i odsuwa ja zapach. mi jest głupio a jej niedobrze. moje zdanie.


mastra zadziwiasz mnie bo widzialam zdjecie zamieszczone przez Ciebie i niezauwazylam tam braku wloskow.umieśc tam zdjecie z wygolonym penisem:D


piekna oto link na dowód http://www.penis.com.pl/f...r=asc&start=210 nastepnym razem przegladaj dokladniej forum. zdjec udawadniajacych brak owlosienia od pachami tam nie znajdziesz ale zapewniam ze takowych nie posiadam.


MASTRA !!! ALE PATZRE NA UMIESZCZONE PRZEZ CIEBIE FOTO I WIDZE WLOSKI! AH. MOZE PATZRE NA NIE TO FOTO ALE PRZECIEZ WIDZE! FOTO ZAMIESZCZONE PRZEZ CIEBIE ....
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Pon 02 Paź, 2006   

ogarnij sie kobieto. lekko moga byc nie ogolone jest dobrze
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Pon 02 Paź, 2006   

jest takie zjawisko jak odrastanie włosów wiec musza odrosnac zeby było co zgolic prawda?
 
 
Fresh2000

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 6
Wysłany: Czw 12 Paź, 2006   

no ja gole jajeczka i benka, i dosc mocno przycinam do okola... panny wtedy chetnie orala robia
 
 
penis.com.pl
bathmate
Fresh2000

Dołączył: 09 Lut 2006
Posty: 6
Wysłany: Czw 12 Paź, 2006   

chlopak84 napisał/a:
Wielu chlopakow z tego forum twierdzi, ze faceci powinni golic sie w okolicach penisa, pod pachami i nie wiadomo gdzie jeszcze. A ja uwazam, ze golenie sie jest dla kobiet. Facet to facet. Zawsze byl owlosiony, mniej lub bardziej, ale byl. Kobiety tylko gola sie w takich miejscach. Zrobila sie teraz taka moda metroseksualna, na pieknych, ogolonych i wypucowanych facetow. Od niektorych az sie blyszczy. Niedlugo tacy ludzie beda wiecej czasu spedzac w lazience niz dziewczyny. Ale pomijam juz ten fakt. Jak to wogole wyglada? Dla mnie conajmniej smiesznie. Bylo tu juz kilka zdjec chlopakow z wygolonymi penisami i popatrzcie obiektywnie jak to wyglada? Okropnie. Jeden sie kiepsko ogolil i mu jakies wlosy wystaja, drugiemu wyskoczylo pelno krost. I co, to takie fajne? A na dodatek wpajacie mlodym chlopakom, ze to jest teraz takie fajne i trendy. Zastanowcie sie troche nad tym. Ja nikogo nie oceniam, mowie tylko co mysle, wiec mam nadzieje, ze sie nikt nie poobraza. Kto chce, niech sie goli, kto nie chce to nie, ale prosze jeszcze raz, nie mowcie wszystkim zeby sie golili, bo potem taki mlody chlopak zrobi to, i na basenie czy gdzies tam okaze sie, ze zostanie tylko posmiewiskiem wsrod innych chlopakow.....


ziomek, po pierwsze niegol sie jak nie chcesz ale zycze ci tez nieogolonych panienek jak im minete bedziesz "walil"... nikt mnie jakos nie wysmiewal, a po pewnym czasie moji kumple tez zaczeli golic i sa zadowolenie (bo kazdy z nas lubi orale) :P

aha musz tez powiedziec ze faktycznie po obcieciu/goleniu kluo troche ale po roku czasu juz zupelnie nic, bajka, zero swedzenia, gryzienia czy czegos
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 14 Paź, 2006   

Fresh2000 napisał/a:
ziomek, po pierwsze niegol sie jak nie chcesz ale zycze ci tez nieogolonych panienek jak im minete bedziesz "walil"... nikt mnie jakos nie wysmiewal, a po pewnym czasie moji kumple tez zaczeli golic i sa zadowolenie (bo kazdy z nas lubi orale) :P

aha musz tez powiedziec ze faktycznie po obcieciu/goleniu kluo troche ale po roku czasu juz zupelnie nic, bajka, zero swedzenia, gryzienia czy czegos



Po pierwsze proponuje skupic wieksza uwage na lekcjach jezyka polskiego, niz na goleniu okolic penisa. Po drugie, ziomek, jak juz pisalem, dziewczyny powinny sie golic. Wyobraz sobie, ze tez bardzo lubie seks oralny, ale jakos nie mam problemu z tym, majac nieogolonego penisa. Powiem szczerze, ze nie spotkalem nigdy do tej pory normalnego chlopaka (czyt. nie geja --> od razu uprzedzam Wasze wzburzenie, ze geje tez sa normalni, ja akurat tak nie uwazam, choc sam jestem bi), ktory golilby sie w okolicach penisa. Oczywiscie nie twierdze, ze normalni faceci sie nie gola, ale ja sie poprostu z tym nie zetknalem. Co do Twojich :roll: kumpli, naprawde musza byc wyrozumiali i tolerancyjni, ale od razu Ci mowie, nie wszyscy tacy sa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group