Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     owłosienie
Autor Wiadomość
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

jasne! :D
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
Gość

Wysłany: Wto 06 Cze, 2006   

Właśnie wczoraj ogoliłem sobie jajka i powiem szczerze że zajebista sprawa :) Worek jest aksamitny i super w dotyku.
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

Aż chce się pieścić :D
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Gość

Wysłany: Sro 07 Cze, 2006   

Niom dokladnie! Az sie chce :D
 
 
noid2600

Dołączył: 29 Maj 2006
Posty: 41
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

hmm.. serio?
nigdy tego nie robilem...hmm..
omg to sa tak delikatne miejsca boje sie..

pozatym jak odrastaja to pewnie to cholernie przeszkadza i trzeba to niezle czesto robic.

??
 
 
narcyz271 

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pią 09 Cze, 2006   

polecam - warto spróbować - a do wszystkiego można się przyzwyczaić. z doświadczenia wiem, ze to wczle tak bardzo nie przeszkadza (mi akurat nie) a efekt w dotyku niesamowity gdy dotykasz jaj... naprawdę warto spróbować...
a wbrew pozorom to wcale nie są aż tak wrażliwe miejsca - wiele moga wytrzymać... tylko trzeba sie obchodzić z nimi ostrożnie
 
 
dario.net 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 57
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

:) Ja tam gole jajka maszynka tak co drugi dzień, natomiast krocze i jak piszecie dziurke depiluje sobie kremami i nie wyobrazam sobie zebym tego nie robił.
Fajnie ze coraz więcej chłopaków sie depiluje, i nie jest to wcale kobiece.
Oczywiscie pomijam depilacje pod pachami bo tam a szczególnie latem to powinni to robic wszyscy.
Pzdr. :)
 
 
 
dario.net 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 57
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 21 Cze, 2006   

:) Ja tam gole jajka maszynka tak co drugi dzień, natomiast krocze i jak piszecie dziurke depiluje sobie kremami i nie wyobrazam sobie zebym tego nie robił.
Fajnie ze coraz więcej chłopaków sie depiluje, i nie jest to wcale kobiece.
Oczywiscie pomijam depilacje pod pachami bo tam a szczególnie latem to powinni to robic wszyscy.
Pzdr. :)
 
 
 
Piotrek87

Dołączył: 21 Kwi 2006
Posty: 140
Wysłany: Czw 22 Cze, 2006   

dario.net napisał/a:
:) Ja tam gole jajka maszynka tak co drugi dzień, natomiast krocze i jak piszecie dziurke depiluje sobie kremami i nie wyobrazam sobie zebym tego nie robił.
Fajnie ze coraz więcej chłopaków sie depiluje, i nie jest to wcale kobiece.
Oczywiscie pomijam depilacje pod pachami bo tam a szczególnie latem to powinni to robic wszyscy.

Pzdr. :)
to tylko twoja opinia...
 
 
dario.net 


Wiek: 48
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 57
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Czw 22 Cze, 2006   

Piotrek87 napisał/a:
dario.net napisał/a:
:) Ja tam gole jajka maszynka tak co drugi dzień, natomiast krocze i jak piszecie dziurke depiluje sobie kremami i nie wyobrazam sobie zebym tego nie robił.
Fajnie ze coraz więcej chłopaków sie depiluje, i nie jest to wcale kobiece.
Oczywiscie pomijam depilacje pod pachami bo tam a szczególnie latem to powinni to robic wszyscy.

Pzdr. :)
to tylko twoja opinia...


Raczej wątpie :) , ze tylko moja!!!
Moje grono kolegów to robi, a ich partnerki sa z tego zadowolone, i napewno lepiej się bawić kobiecie jajkami ogolonymi a nie z włosami. :)
 
 
 
mastra

Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 62
Wysłany: Czw 10 Sie, 2006   

golenie pach i waca musi byc. dlaczemu? raz chodzi o wyglad. napewno estetyczniej to wyglada. laska widzac goscia na plazy z włosami pod pachami pewnie nie jest szczesliwa. wyglada to bardziej estetycznie tak samo jak na pałce zresztą. dwa ze nie wydaje sie nieprzyjemnych zapachów gdy nie ma kłaków. kobieta otwiera ci pory i odsuwa ja zapach. mi jest głupio a jej niedobrze. moje zdanie.
 
 
sliczny0

Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 12
Wysłany: Czw 07 Wrz, 2006   Re: owłosienie

[quote="narcyz271"] spoko ja tez sobie gole i powiem ci szczeze ze panny to lubia...pozdrawiam....
:lol:
 
 
Gość

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   Re: owłosienie

narcyz271 napisał/a:
ciekawy jestem jakie jest Wasze zdanie co do strzyżenia, golenia owłosienia onowego. czy budzi to negatywne opinie o facecie z ogolonymi jajami?...


hm... nie uważam żeby budzilo to negatywne opinie..chociaz wszystko zalezy od gustu oczywiscie, moim kobiecym zdaniem to KAZDY ale to KAZDY chlopak powinien golic sie pod pachami!! i nie ma ze boli :P a w miejscach intymnych hm.. jescze nie mam wyrobionego zdania na ten temat w sumie to obojetne mi to moze dlatego bo nigdy nie uprawialam seksu oralnego i jak narazie nie zamierzam takze wlosy "tam" mi nie przeszkadzaja. jednak uwazam ze facet ktory goli sie w miejscach intymnych jest raczej zadbany niz babski.takze chlopcy golcie sie :-)
 
 
penis.com.pl
masturbator
Gość

Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

mastra napisał/a:
golenie pach i waca musi byc. dlaczemu? raz chodzi o wyglad. napewno estetyczniej to wyglada. laska widzac goscia na plazy z włosami pod pachami pewnie nie jest szczesliwa. wyglada to bardziej estetycznie tak samo jak na pałce zresztą. dwa ze nie wydaje sie nieprzyjemnych zapachów gdy nie ma kłaków. kobieta otwiera ci pory i odsuwa ja zapach. mi jest głupio a jej niedobrze. moje zdanie.


mastra zadziwiasz mnie bo widzialam zdjecie zamieszczone przez Ciebie i niezauwazylam tam braku wloskow.umieśc tam zdjecie z wygolonym penisem:D
 
 
chlopak84 

Wiek: 38
Dołączył: 01 Gru 2005
Posty: 44
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob 23 Wrz, 2006   

Wielu chlopakow z tego forum twierdzi, ze faceci powinni golic sie w okolicach penisa, pod pachami i nie wiadomo gdzie jeszcze. A ja uwazam, ze golenie sie jest dla kobiet. Facet to facet. Zawsze byl owlosiony, mniej lub bardziej, ale byl. Kobiety tylko gola sie w takich miejscach. Zrobila sie teraz taka moda metroseksualna, na pieknych, ogolonych i wypucowanych facetow. Od niektorych az sie blyszczy. Niedlugo tacy ludzie beda wiecej czasu spedzac w lazience niz dziewczyny. Ale pomijam juz ten fakt. Jak to wogole wyglada? Dla mnie conajmniej smiesznie. Bylo tu juz kilka zdjec chlopakow z wygolonymi penisami i popatrzcie obiektywnie jak to wyglada? Okropnie. Jeden sie kiepsko ogolil i mu jakies wlosy wystaja, drugiemu wyskoczylo pelno krost. I co, to takie fajne? A na dodatek wpajacie mlodym chlopakom, ze to jest teraz takie fajne i trendy. Zastanowcie sie troche nad tym. Ja nikogo nie oceniam, mowie tylko co mysle, wiec mam nadzieje, ze sie nikt nie poobraza. Kto chce, niech sie goli, kto nie chce to nie, ale prosze jeszcze raz, nie mowcie wszystkim zeby sie golili, bo potem taki mlody chlopak zrobi to, i na basenie czy gdzies tam okaze sie, ze zostanie tylko posmiewiskiem wsrod innych chlopakow.....
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group