Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     owłosienie
Autor Wiadomość
narcyz271 

Dołączył: 10 Kwi 2006
Posty: 39
Skąd: Szczecin
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   owłosienie

ciekawy jestem jakie jest Wasze zdanie co do strzyżenia, golenia owłosienia onowego. czy budzi to negatywne opinie o facecie z ogolonymi jajami?...
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Pon 10 Kwi, 2006   

pozbywam się owłosienia genitaliów. Worek jest aksamitny po tym zabiegu :P
w ogóle prawda jest taka, że przynajmniej nic nie zostaje między zębami... no chyba, że coś z ogonkiem :wink:
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
Nolan

Dołączył: 04 Kwi 2006
Posty: 2
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

Ja tez usówam włosy łonowe ale przy urzyciu maszynki do golenia!Moę ktos znalazl jakis lepszy sposob zeby pozbyc sie włosów ale uniknac tego że włosy stają sie grubsze silniejsze i jest ich coraz wiecej!Odpowiadajcac na pytanie oczywiscie ze trzeba pozbywać sie włosów.Dla mnie to okropne jak mozna miec pełna włosow w majtkach albo pod pachami!!!
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

Kremy depilujące... capią okropnie, ale sa skuteczne. Kiedys jednak uzyłem pianki do depilacji i cierpiałem dwa dni.... trzeba uważać. Niektore środki sa zbyt ostre i strasznie podrazniaja skórę.
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
mar22

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 90
Skąd: blisko wawy
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

VanCote napisał/a:
Kremy depilujące... capią okropnie, ale sa skuteczne. Kiedys jednak uzyłem pianki do depilacji i cierpiałem dwa dni.... trzeba uważać. Niektore środki sa zbyt ostre i strasznie podrazniaja skórę.


Ja nie golę sie na "0", bo potem przez kilka dni kłuje, że trudno wytrzymać. Przycinam na 1-1,5cm. Ale worek golę zupełnie. Jest wtedy rzeczywiście aksamitnie delikatny w dotyku.
No i jeszcze przy okazji golę dziurkę :lol:
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

o kurcze! dziurki nie golę! :shock:
Ale spróbuję :D
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
mar22

Dołączył: 03 Lut 2006
Posty: 90
Skąd: blisko wawy
Wysłany: Wto 11 Kwi, 2006   

VanCote napisał/a:
o kurcze! dziurki nie golę! :shock:
Ale spróbuję :D


spróbuj, naprawdę warto :lol:
 
 
hipopotam

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 101
Skąd: zadupie
Wysłany: Czw 13 Kwi, 2006   

ja nie golę wogule, tylko jak już dziewczynie przeszkadza to troszkę przytne
czuję się jak neandertalczyk jakiś jeden...
_________________
czy ktoś wie jak poszerzyć???
 
 
Home

Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 32
Skąd: z nienacka
Wysłany: Pon 17 Kwi, 2006   

ja coraz czesciej mysle nad przycieciem bo juz mnie one denerwuja ale boje sie tego ze za kazdy razem beda grobsze i mocniejsze :/
 
 
Lolek69

Dołączył: 17 Lut 2006
Posty: 7
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

Ja gole i genitalia i pod pachami. Jakoś nie wyobrażam sobie zebym tego nie robił, co do kłucia to troche czuc na drugi dzien ale tak to jest spoko. A worek super w dotyku :D
 
 
wacek007

Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 7
Wysłany: Wto 18 Kwi, 2006   

a nieuwazacie ze to takie babski depilowanie sie ja tammam natural i nienazekam ale zrobiliscie mi metlik w głowie mam ochote sprobowac pobawic sie we fryzjera...hehehe :P
 
 
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Sro 19 Kwi, 2006   

wacek007 napisał/a:
a nieuwazacie ze to takie babski depilowanie sie ja tammam natural i nienazekam ale zrobiliscie mi metlik w głowie mam ochote sprobowac pobawic sie we fryzjera...hehehe :P


Wiesz.... Nie wiem czy lubisz oral...? Jeżeli tak, to co sądzisz o włosach łonowych, które mogą zostawać między zębami?
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
belcr0x

Dołączył: 22 Lut 2006
Posty: 31
Skąd: Jaworzno
Wysłany: Nie 23 Kwi, 2006   

ja, z poczatku sprobowalem zestaw pianka + golarka mechaniczna, efekt mega, gladko jak na skorze niemolecia, ale na nastepnych pare dni pelno czerwonych kros (chociaz na twarzy tak sie gole anic nie mam) i w dodatku wlos twardnieje i jest grubszy, straszne, jajek na 4 dni nie moglem pokazywac kobiecie...
wiec wzialem maszynke elektryczna, tam rowniez do 0 sie wygole , oczywiscie, nie takiego gladkiego, ale nei widac wloska i jest super, zadnych krostek ani nic, za to mam problem z goleniem dziurki i posladkow, bo tam probowalem tak i tak i mam krosty straszne, macie jakis pomysl? mam zamiar sprobowac plastrow z woskiem, jak moja kobieta (tylko ona wszedzie tym jedzie)
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
VanCote

Dołączył: 29 Mar 2006
Posty: 137
Skąd: z fajnego miejsca
Wysłany: Pon 24 Kwi, 2006   

No cóż. Skóra po paru razach uodparnia się i podrażnienie się nie pojawi.

Ogólnie jednak o goleniu.

Golenie. Zazwyczaj męska sprawa, bo golimy twarz. Jak widać duch czasu zrobił swoje i już nie tylko twarz i nie tylko my ;-)
Na rynku jest wiele różnych przyrządów do golenia. Zwłaszcza młode osoby mogą odczuwać dolegliwości związane z tym kosmetycznym zabiegiem - właśnie bolesne i brzydkie podrażnienia. Takie objawy mogą wystąpić nawet u starszych, gdy pozbywają się owłosienia w intymnych miejscach.
Sztuka golenia:
-Nigdy na sucho.
-Koniecznie należy zmiękczyć zarost.
-Golimy się najpierw z włosem, następnie raz pod włos i ponownie poprawiamy z włosem.
-Pamiętajmy. Nie przyciskamy maszynki do skóry.
-Maszynka musi być ostra a po poprzednim użyciu dokładnie umyta.
-Twarz przed goleniem umyta dobrze ciepłą wodą i mydłem lub innym środkiem służącym do tego celu.
W większości wypadków podrażnienia nie wystąpią.
_________________
Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, więc ludzie nie mają przyjaciół.

* Postać: lis do Małego Księcia
 
 
love508 


Dołączył: 21 Paź 2005
Posty: 307
Skąd: polska
Wysłany: Wto 25 Kwi, 2006   

VanCote napisał/a:
No cóż. Skóra po paru razach uodparnia się i podrażnienie się nie pojawi.

Ogólnie jednak o goleniu.

Golenie. Zazwyczaj męska sprawa, bo golimy twarz. Jak widać duch czasu zrobił swoje i już nie tylko twarz i nie tylko my ;-)
Na rynku jest wiele różnych przyrządów do golenia. Zwłaszcza młode osoby mogą odczuwać dolegliwości związane z tym kosmetycznym zabiegiem - właśnie bolesne i brzydkie podrażnienia. Takie objawy mogą wystąpić nawet u starszych, gdy pozbywają się owłosienia w intymnych miejscach.
Sztuka golenia:
-Nigdy na sucho.
-Koniecznie należy zmiękczyć zarost.
-Golimy się najpierw z włosem, następnie raz pod włos i ponownie poprawiamy z włosem.
-Pamiętajmy. Nie przyciskamy maszynki do skóry.
-Maszynka musi być ostra a po poprzednim użyciu dokładnie umyta.
-Twarz przed goleniem umyta dobrze ciepłą wodą i mydłem lub innym środkiem służącym do tego celu.
W większości wypadków podrażnienia nie wystąpią.



to cala prawda :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group