Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     rany, ropa na żołędzi i napletku - proszę o radę
Autor Wiadomość
sztywny70 

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: południe
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   rany, ropa na żołędzi i napletku - proszę o radę

:? Witam, mam problem dość poważny, choć dermatolog twierdzi, że to nic wielkiego, jak na zdjęciu widać, może to trochę martwić, ale po kolei. Pojawiło się to kilka dni po intensywnym seksie, zaczęło piec, przyglądnąłem się dokładnie i przerażenie, te jasne plamki, to ropa przyklejona do otarcia, z których wydobywa się ropa, do tego napletek opuchnięty, poleciałem do dermatologa, który przepisał mi jakąś ciecz zrobioną w aptece do odkażania ran, mam to nanosić pałeczkami higienicznymi na rany, potem mam posypywać jakimś proszkiem, też zrobionym w aptece i mówi, że będzie ok, że się zagoi, czy ktoś się z tym spotkał? trochę mnie to martwi, bo widok jest straszny i piecze

obrazek 1.jpg
tak to wygląda
Plik ściągnięto 12390 raz(y) 14,83 KB

 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   

Widzę, że blizny raczej na pewno Ci zostaną ale idź z tym jak najszybciej do lekarza urologa a jeszcze lepiej wenerologa!!! i to jak najszybciej! nie ma jaj!
Lekarz powinien Ci zlecić wykonanie odpowiednich badań- posiewów by stwierdzić czy te zmiany mają podłoże grzybicze czy bakteryjne, jeśli nie wyczuwasz żadnego nieprzyjemnego zapachu najprawdopodobniej bakteryjne więc lekarz musi przepisać antybiotyk w maści lub doustny.
Ale na 99% jest to jakaś choroba weneryczna, 0,98%- zakażenie bakteryjne otarć.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
sztywny70 

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: południe
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   

dziękuję za odpowiedź; to, że będą blizny, to mnie nie przeraża, lepiej, ażeby to się zagoiło, nie ma nieprzyjemnego zapachu, ropa, jak schodzi, to bezzapachowa, smaruję tym płynem odkażającym, ale to dopiero pierwszy dzień kuracji, bo dziś odebrałem z apteki, zastanawiam się, czy jutro nie iść czasem do innego wenerologa, ten mi nie zrobił posiewu, bo stwierdził z całą pewnością, że to otarcia, ja też trochę tak myślę. Zastanawia mnie fakt, czy takie zakażone ranki się zagoją :( żadnego antybiotyku nie dostałem, aż mi słabo się robi.
 
 
penis.com.pl
viamax
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   

No nie wiem co tam masz w tym płynie od lekarza ale gdy w tak mocno ukrwionych tkankach pojawia się ropa powinno się zaordynować antybiotyk przynajmniej neomycinum albo oxycort.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
sztywny70 

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: południe
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   

Dzięki ... mówił, że to jest odkażające i przeciwbakteryjne chyba, że mysi się to wchłonąć, cały czas mnie teraz piecze. Znowu, jak pójdę do kogoś innego i zaleci inną kurację, to co będzie? Poczekam do jutra, zobaczę jaki stan.
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   

No powiedz żeby lekarz zlecił jakieś dodatkowe badania albo dał receptę na np. oxycort (jest to antybiotyk z substancją o działaniu przeciwzapalnym) albo neomycinum - antybiotyk.
No może to być zakażenie otarć bo wiadomo, pod napletkiem bakterie mają idealne warunki- wilgoć+ciepło wiec szybko się rozmarzaja. Ale moze być to też choroba weneryczna, zależy na ile znasz swoją partnerkę i wtedy trzeba by zrobić odpowiednie badania i jak najszybciej rozpocząć odpowiednie leczenie.

Poczekaj, może ten płyn pomoże ale jak do powiedzmy soboty nie będzie poprawy, jeszcze w sobotę idź do lekarza.
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
sztywny70 

Dołączył: 13 Maj 2010
Posty: 4
Skąd: południe
Wysłany: Czw 13 Maj, 2010   

umówiłem się na jutro popołudniu do innego, zobaczę jak ten stan będzie wyglądał w dniu jutrzejszym, myślę, że to wdało się zakażenie, zadzwonię także do lekarza u którego byłem wczoraj, a jakieś leki przeciwbólowe można przy okazji brać?

[ Dodano: Czw 13 Maj, 2010 ]
właśnie to mam do stosowania
http://www.pharma-cosmeti...43,1,0,ant.html
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 23 Cze, 2010   

http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4701
To to
Teraz bedziesz miał przerąbane bo bedzie to nawracać często a piecze jak sk....n.
Najlepsze leki to ciecz ze srebrem + pimafucort
Żadnych blizn nie będzie za to bedzie to cholerstwo nawracało
 
 
silent111222 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Włocławek
Wysłany: Wto 03 Sie, 2010   

aleco to właściwie jest ?? jakis syf??
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 05 Sie, 2010   

To nie żaden syf!
teoretycznie to wogóle nie ma się co przejmować. Jest to reakcja alergiczna w połączeniu z lekkim zakażeniem bakteryjnym. Napisałem jednak, że tylko teoretycznie bo choć nie jest to groźne dla zdrowia i penisa to jest cholernie bolesne. I to najwiekszy problem. Pytanie do wszystkich brzmi: Jak ukoić ból penisa? Reszta po dwóch, trzech tygodniach sama mija.
Warto, aby przyspieszyć gojenie, moczyć penisa w lekkim roztworze nadmanganianu lub w roztworze azotanu srebra (zrobionym w aptece!!!) oraz smarować maścią pimafucort.
Niestety to nie pomoże na pieczenie i ból. Może ktos ma jeszcze jakies doświadczenia?
 
 
silent111222 


Wiek: 39
Dołączył: 04 Lis 2008
Posty: 59
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pią 06 Sie, 2010   

Sorry stary nei miałem zamiaru Cię uraźic poprostu źle dobrałem słowo. Od jakiego czasu sie to goii ?

Pozdro i sorry za mało gustowne słowo ,,syf" :/
 
 
alan 

Dołączył: 28 Sty 2010
Posty: 111
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 07 Sie, 2010   

Nie ma sprawy :)
U mnie goiło sie trzy tygodnie i nie ma po tym najmniejszego śladu ale trzeba być czujnym. Nie mozna stosować ibupromu czy aspiryny (polopiryny) bo one wzmagają odczyn alergiczny. Wówczas wystarczy jeden ostry seks i już ci takie coś wyskoczy.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group