Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wywiad:Seria 25 pytań do tych z duzymi penisami (ok.20cm)
Autor Wiadomość
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009   Wywiad:Seria 25 pytań do tych z duzymi penisami (ok.20cm)

Wywiad:Seria pytań do tych z duzymi penisami (ok.20cm i więcej).

Witam!
Dużo tutaj jest napisane o wielkości penisa. Jest tego tyle, że nie mozna znaleźć jednej,
prawdziwej odpowiedzi na pytanie czy rozmiar ma znaczenie, więc ja (posiadam penisa średniego: 14-15cm, ale mowi się na niego mały) zadam pytania do tych dużych ok.20cm i więcej:

1.Czy te ok.5cm więcej robi różnice?
2.Czy sama długość "załatwia sprawę"?
3.Czy te ok.5cm więcej pozwala lepiej operować penisem (łatwiej się uprawia sex)?
4.Czy duzy penis daje komfort psychiczny i pewność siebie?
5.Czy podczas sexu czujecie, że maxymalnie wypełniacie pochwe (tzn.nie ma luzu)?
6.Czy jest tak, że na sam widok waszej 20cm fujary dziewczyna jest "ugotowana"?
7.Czy duzy penis nie utrudnia sexu analnego (ból)?
8.Czy mając dużego trzeba bardzo uważać ażeby nie skrzywdzić partnerki (uderzenia o tylną ściane pochwy/sklepienie)?
9.Czy kochając się czujecie, że pochwa ma swoją granice, że dalej się nie da wejść, czy jest wyczuwalny "koniec" pochwy?
10.Czy zdarzyło wam się by wasz penis stanął gdzieś na mieście ot tak? Co wtedy? Jak staracie sie go ukryć?
11.Czy posiadanie dużego penisa sprawia, że nie czujecie zahamowania przed sexem (bo macie się czym pochwalic)?
12.Jak wasz sprzęt oceniają wasze partnerki? Czy cieszą się,że jest taki duży i przyznają wam to otwarcie, chwaląc go, nie zamieniłyby go na żaden mniejszy, czy raczej narzekają, że jest zbyt duzy, czy nic nie mówią?
13.Czy chcielibyście mieć jeszcze większego, czy mniejszego?
14.Do ilu lat rósł wam penis i w ogóle całe ciało (wzrost, kości, mięśnie)?
15.W jakim wieku rozpoczęliście współzycie, wasz pierwszy raz, z kim, w jakich okolicznościach? Jak oceniacie swój wyczyn wtedy?
16.Czy duży penis potrzebuje więcej krwi ażeby się usztywnić, czy zawsze macie twardego, czy częściej flak?
17.Czy wszystkie kondomy na was pasują?
18.Ile mieliście partnerek i na ile ich pochwy różnią się, czy rzeczywiście istnieje coś
takiego jak inkompatybilność, czy niektóre pochwy są luźniejsze, a inne ciasne, czy te luźne posiadają kobiety otyłe lub o tzw."pełnych kształtach",duże,wysokie,szerokie w biodrach, czy nie jest to regułą?
19.Czy jesteście dumni ze swojego penisa? Czy jest to wasz przyjaciel nr 1?
20.Czy pomimo, że macie dużego penisa, to powiększacie go uzywając wsyztskich możliwych metod (ćwiczenia, kremy, tabletki, pompki itd)?
21.Czy prawidłowo mierzycie penisa, a więc kladąc linijkę na nim, przyciskając ją lekko do
kości łonowej, czyli od góry?
22.Czy była taka sytuacja, że byliście zdziwieni, że jakto-mój duzy penis nie zaspokoił jej
wpelni? Czy inaczej-nigdy wam się to nie przytrafiło?
23.Czy waszym zdaniem penis powinien być duży, czy prawdziwy mezczyzna powinien mieć dużego?
24.Kiedy zdaliscie sobie sprawę z tego, że macie wiekszego penisa niż wiekszość męzczyzn na tym swiecie?
25.Próbujecie wyryeać laski na rozmiar penisa?

No, to by było na tyle: 25 pytań, jak ktoś może to proszę o odpowiedźi, oczywiście nie musi być wszystko na raz.Jakby mi sie jeszcze jakieś nasunęły to napiszę.
Pozdr.
 
 
Kamillo20 

Dołączył: 08 Cze 2009
Posty: 104
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 19 Cze, 2009   

20cm i wiecej haha no dobre.

Polacy maja jedne z najmniejszcyh czlonków w Europie a ci co maja 20cm to zwykli sciemniacze i tyle, jakies wyjatki napewno sa, ale jak wiadomo wyjatek potwierdza regułe.
_________________
Jak chcesz to zagadaj na GG:)
Pogadać zawsze można:D,
Może jakas znajomosc wirtualna?
 
 
 
aaa68 

Wiek: 55
Dołączył: 30 Maj 2009
Posty: 396
Skąd: Lublin
Wysłany: Sob 20 Cze, 2009   

ale nie liczy się dłi=ugość tylko jakość jego
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Nie 21 Cze, 2009   

Kamillo: moim zdaniem troche upraszczasz sprawe- to tak jakby powiedzieć, że Polacy są niskim narodem, a przecież są ludzie o wzroście ok. 200cm i więcej. Więc wydaje mi się, że istnieje pewna ilosciowa analogia pomiędzy wzrostem a długością penisa. Jest mniej więcej tylu chojnie obdarzonych co wysokich i na odwrót...
 
 
WieeelkaPyta 

Dołączył: 27 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob 27 Cze, 2009   

mam 21 cm i trochę żałuję bo jednak wolałbym mieć chyba mniejszego co prawda w seksie jest pomocny ale w życiu codziennym już mniej ;/
1. nie
2. w połowie
3. tak
4. taaak
5. tak
6. tak
7. nie
8. trochę
9. tak
10. nie
11. tak
12. czasami tak a czasami tak
13. troszkę mniejszego
14. ok.20
15. zbyt prywatna sprawa :D
16. nie wiem po prostu staje i jest :D
17. nie
18. ile? szczerze to nie wiem a nie jest to raczej regułą
19. heh .... jestem dumny ale nie jest moim przyjacielem nr.1
20. nie
21. tak
22. nie
23. to nie jest najważniejsze
24. hmm ok.17 lat
25. czasami
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

1.Wieelka Pyta-a co jest nie tak, że chciałbyś mieć mniejszego, przecież wielu chciałoby mieć takiego jak ty.
2.Jaka według ciebie jest pożadana wielkość, którą preferują kobiety, i dlaczego?
 
 
arthuro
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Cze, 2009   

Pytanie: 25.

Jak to wyrywasz na wielkosc kutacha? Opowiedz :P .
 
 
Boss 

Wiek: 32
Dołączył: 15 Maj 2009
Posty: 230
Skąd: net
Wysłany: Pon 29 Cze, 2009   

Ściąga gacie i im pokazuje. ;p
 
 
TakaJedna 

Dołączyła: 19 Lip 2009
Posty: 2
Skąd: z przemytu
Wysłany: Nie 19 Lip, 2009   

Mogłabym udzielić Ci odpowiedzi bo 3 moich partnerów miało ponad 20cm, a czwarty chyba z 15 (mierzyłam dłonią, którą potem przyłożyłam do linijki, bo sam nie chciał powiedzieć :roll: ). Dodam też, że moim zdaniem Polacy są właśnie dobrze wyposażeni. Przynajmniej ja na takich trafiałam. Oczywiście nic nie mam do mniejszych rozmiarów i na pewno nie zerwałabym z facetem, gdyby okazało się że jest mały :wink:
Pozdrawiam Panowie :wink:
 
 
Pawel33 

Wiek: 34
Dołączył: 18 Gru 2006
Posty: 16
Skąd: Koszalin
Wysłany: Wto 21 Lip, 2009   

1.nie
2.nie
3.nie
4.tak
5.tak
6.tak
7.nie
8.nie
9.tak
10.nie zdarzylo sie
11.nie
12.cieszą sie z wielkości
13.dla mnie jest oki:)
14. 19 lat
15.z dziwczyną w wieku 16 lat, było calkiem dobrze jak na pierwszy raz...
16. spewnoscia wiecej krwi potrzebuje, ja mam sztywnego zawsze:)
17.nie
18.Nie liczyłem ilosci, a co do rodzaju, to nie zabardzo zwracam na to uwage:)
19.dumny jestem, ale czy przyjaciel numer 1 to sam nie wiem.....
20.nie
21.tak
22.nigdy sie to nei przytrafilo
23.prawdiwy mezczyzna ma czym sie pochwalic, wiec powinien miec duzego:)
24.16 lat
25.czasami tak
 
 
dellos 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: S-ki
Wysłany: Czw 10 Gru, 2009   

1.Tak
2.Nie
3.I tak i nie
4.Tak
5.Tak
6.Tak
7.Nie
8.Minimalnie
9.Tak
10.Nie zdarzyło się
11.Nie
12.Moje partnerki cieszyły się wręcz patrzyły na mnie jak na Mesjasza ;D
13.Jak dla mnie idealny
14.Penis od 15 roku zycia praktycznie nie widze zmian, ciało ciągle rośnie (mam 17 lat)
15.W wieku 16 lat. Było sympatycznie, trochę za krótko ale chwila pozostanie w głowie do końca życia. Partnerka oniemiała kiedy zciągneła mi spodnie.
16.Napewno potrzebuje więcej krwi, jednak jeszcze nigdy nie miałem flaka
17.Nie
18.Miałem 6 partnerek i ich pochwy różniły się lecz nieznacznie, różnica w ciasności była minimalna jednak partnerki były młode (do 19 lat), nie mam pojęcia byłem tylko ze szczupłymi dziewczynami?
19.Jestem dumny ale to nie jest mój przyjaciel, to współpracownik ;D
20.Nie
21.Tak
22.Nie
23.Moim zdaniem tak. Jednak bez obrazy dla mniejszych.
24.Kiedy zaczełem czytać na ten temat w internecie.
25.Żadko, jednak one na to lecą ;D
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pią 18 Gru, 2009   

dellos, dzięki za odpowiedzi, ale nie pochwaliłęś się rozmiarem, więc nie wiem jaka długość sprawia, że jest się Mesjaszem w oczach partnerki :)

Aha i jedna niedokładność:
1.Czy te ok.5cm więcej robi różnice? odp. TAK
2.Czy sama długość "załatwia sprawę"? odp. NIE

trochę sobie przeczysz, bo jeśli sama długość NIE załatwia sprawy, to te 5cm więcej nie powinno robić różnicy.

pozdr.

[ Dodano: Pią 18 Gru, 2009 ]
dellos, już znalazłem twoją wypowiedz " Mam 17 lat i 21cm długości i 15,5 grubości. Przez ostatnie dwa lata urósł mi gdzieś z 1cm a przez ostatni rok żadnej zmiany."

W takim razie czy jesteś niski, czy wysoki i jaką nosisz wagę?

mam jeszcze dodatkowe pytanie:
*26. Czy gdy wszedłeś w partnerkę, to uznałeś/czułeś, że twoje 21/15,5cm to:
A.w sam raz
B.jeszcze większy by się mógł zmieścić
C.jakbyś miał mniejszego o 5-6cm to by było kiepsko

Chodzi mi o to, czy czułeś, że pochwa jest ciasna?
 
 
dellos 

Wiek: 31
Dołączył: 10 Gru 2009
Posty: 4
Skąd: S-ki
Wysłany: Wto 29 Gru, 2009   

Rivaldo napisał/a:
dellos, dzięki za odpowiedzi, ale nie pochwaliłęś się rozmiarem, więc nie wiem jaka długość sprawia, że jest się Mesjaszem w oczach partnerki :)

Aha i jedna niedokładność:
1.Czy te ok.5cm więcej robi różnice? odp. TAK
2.Czy sama długość "załatwia sprawę"? odp. NIE

trochę sobie przeczysz, bo jeśli sama długość NIE załatwia sprawy, to te 5cm więcej nie powinno robić różnicy.



Chodziło mi o to że jednak mając penisa sporych rozmiarów trzeba trochę się pomęczyć żeby zadowolić partnerke. Dla porównania kierowca formuły 1 bez umiejętności nie będzie najlepszy nawet jeśli będzie miał najszybszy samochód.



*26. A. Czułem, nawet bardzo że jest ciasna nawet dla mnie był to lekki dyskomfort.
 
 
penis.com.pl
andropenis
lestat20 

Dołączył: 07 Kwi 2006
Posty: 48
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 31 Gru, 2010   

Witam!!

Ja też mam jedno dodatkowe pytanie, tak z ciekawości; ile mierzy penis w spoczynku osób którym rośnie do 20+cm?? Jestem ciekaw tej proporcji.

Dziękuję za odpowiedź.
 
 
Boski89 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 166
Skąd: Londyn
Wysłany: Sob 01 Sty, 2011   

lestat20 napisał/a:
Witam!!

Ja też mam jedno dodatkowe pytanie, tak z ciekawości; ile mierzy penis w spoczynku osób którym rośnie do 20+cm?? Jestem ciekaw tej proporcji.

Dziękuję za odpowiedź.



Mój w stanie spoczynku, zazwyczaj nie maleje poniżej 10-12cm.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group