Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     CO ZA BEZNADZIEJNE FORUM !!!! DNO
Autor Wiadomość
fingolfin39 

Wiek: 39
Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 5
Skąd: zamosc
Wysłany: Wto 06 Sty, 2009   CO ZA BEZNADZIEJNE FORUM !!!! DNO

witam. mam 23 lata. mam mały problem z moim penisem. jest wygiety do dołu ale to wsumie może być moja kobieta ogolnie nie narzeka. wypytywałem ja o wcześniejszych i powiedziała że mieli gdzies takie same ale grubsze i że to poczuła w pierwszych paru razach ze mną.
ale poźniej się przyzwyczaiła i ogolnie ma ograzmy w 98% z nimi tylko mare razy w przeciągu 8 miesiecy co z nimi była. bo ja bolało z nimi. ze mna ma super ale chciał bym mimo wszystko troche zwiększyć obwód.

długość to 15-16 cm mierzone od kości łonowej tak jak sie powinno ponoć mierzyć. czyli w normie bardzo i tu nie narzekam bo do końca jej dochodzę itp. ale mam problem z obwodem jest troche za cienki. ponoć norma to 13-14 cm obwodu. ja mam 10-10,5cm wiec brakuje 2-3. i właśnie chcę coś w tym kierunku zrobić. od wczoraj stosuję ćwiczenie na obwód z waszej strony.
jakie sa realne szanse przyrostu? i czy jest jakiś sposób na zwiekszenie odwodu może urządzenie chociaż woła bym nie. tak sobie myślę że o ile wydłużyć penisa to może być problem tak już powiekszyć obwód jest chyba łatwiej mylę sie?

[ Dodano: Sro 07 Sty, 2009 ]
moze ktoś coś odpisze? nie wierzę że nikt tu nie powiększył... wiem że były podobne tematy ale stare i nic z nich nie wynikało.



EDIT: O MATKO TAK BEZNADZIEJNEGO FORUM NIE WIDZIALEM!!!! DZIEKI ZA ODPOWIEDZ
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Wto 20 Sty, 2009   

śednia obwodu penisa w czasie erekcji to 12.cm najczęściej 12-13. Czy można to porawić ?? tego niewiem zgłoś się do lekarza ale wątpie
 
 
WillyDj 


Dołączył: 06 Cze 2008
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 21 Sty, 2009   

a gdzie można kupić prezerwatywy o pomniejszonym rozmiarze

mam ob 11cm
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group