Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mało..? ( FOTA )
Autor Wiadomość
MarcVanDamme 

Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   Mało..? ( FOTA )

Witam, piszę tutaj, gdyż już nie wiem ostatecznie, czy powinienem się cieszyć wymiarami swojego penisa, czy też raczej smucić =/ te wszystkie liczby to tylko teoria.. Ja pokazuję Wam tu zdjęcie, które dokładnie obrazuje 'stan' mojego przyrodzenia. Prosiłbym zatem o komentarze szczere, szczere i jeszcze raz szczere. I jeszcze jedno : czy owłosienie jest zbyt duże ? Bo od dawna zarzekam się, że sobie ogolę okolice przyrodzenia, ale cały czas boję się, że później wyskoczą mi krostki i wyrastające włoski będą okrutnie mnie drażniły ;( Serdecznie pozdrawiam i proszę o szczere odpowiedzi, z góry dziękuję, MarcVanDamme.
A oto zdjęcie :
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

Mały? Niektórzy chcieliby mieć takiego xP
Ja też mam raczej niedużego (13cm) i się nie martwię z tego powodu...

A ile to w o góle cm ?
 
 
MarcVanDamme 

Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

a ile byś dał cm ?;) zobaczymy, czy trafisz ;) a co do owłosienia, to co.. ?
 
 
penis.com.pl
masturbator
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

ja też mam owłosionego i nie mam zamiaru golić...
dla mnie to jest ... (nie obraźcie się ludzie xd) gejowskie troche..
poza tym słyszałem od niektórych, że po użyciu pianki i jakiegoś tam kremu mieli podrażnienia i ich swędzi

ile? z 15 cm?
  
 
 
MarcVanDamme 

Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

tak ;) 15 cm ;) a ty ile masz? a co do golenia.. =/ hmm.. ale wiesz, podczas uprawiania seksu nieposiadanie włosów powoduje chyba dodatkowe bodźce uprzyjemniające tą czynność.. a poza tym.. wszędzie te kłaczki, to chyba nie jest fajne =/ czyli mówisz, że nie mam się czym martwić ?:) a skrzywienie ? pozdrawiam

[ Dodano: Sob 13 Gru, 2008 ]
przepraszam, przecież napisałeś, że masz 13 cm ;) a mówisz, że widać tą 2cm różnicę między przyrodzeniami ?
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

-.-
  
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sob 13 Gru, 2008   

no, mam 13-13,5 , różnie xd

i lekko krzywego do góry i w prawo, ale niedużo, ale słyszałem, że seks z krzywym penisem jest przyjemniejszy xP
może trochę widać tą różnicę, ale nie bardzo..

tzn. szczerze wolałbym mieć większego troche, ale nie martwie się, bo jeszcze 8 lat może mi urosnąć ;P
myślę, że od 15cm byłbym zadowolony ;P
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Pon 15 Gru, 2008   

o matko, to jest mikropenis, najlepiej idź na operacje zmiany płci naprawde.
_________________
szukam sponspora
 
 
Nobish 

Dołączył: 14 Gru 2008
Posty: 3
Skąd: Legnica
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

Zdecydowanie twój penis nie jest za mały!!
Któryś z Amerykańskich aktorów wypowiadał sie na temat swojej pałki i mówił że też ma krzywą;)powiedział że nieprzeszkadza to jego partnerką, a nawet w niektórych pozycjach jest lepszy od prostego xDD
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Pon 22 Gru, 2008   

tak, pamietam. nawet pamietam ktory ale nie pamietam nazwiska xD
 
 
MarcVanDamme 

Wiek: 35
Dołączył: 25 Lip 2008
Posty: 13
Skąd: Wrocław
Wysłany: Pią 26 Gru, 2008   

to był bodajże Eddie Murphy ;) tak mi się wydaję, aczkolwiek głowy nie dam ;)
 
 
krakowiaczek,ja 


Wiek: 33
Dołączył: 12 Sty 2009
Posty: 16
Skąd: kraków
Wysłany: Sro 14 Sty, 2009   Re: Mało..? ( FOTA )

MarcVanDamme napisał/a:
Witam, piszę tutaj, gdyż już nie wiem ostatecznie, czy powinienem się cieszyć wymiarami swojego penisa, czy też raczej smucić =/ te wszystkie liczby to tylko teoria.. Ja pokazuję Wam tu zdjęcie, które dokładnie obrazuje 'stan' mojego przyrodzenia. Prosiłbym zatem o komentarze szczere, szczere i jeszcze raz szczere. I jeszcze jedno : czy owłosienie jest zbyt duże ? Bo od dawna zarzekam się, że sobie ogolę okolice przyrodzenia, ale cały czas boję się, że później wyskoczą mi krostki i wyrastające włoski będą okrutnie mnie drażniły ;( Serdecznie pozdrawiam i proszę o szczere odpowiedzi, z góry dziękuję, MarcVanDamme.
A oto zdjęcie :
[url=http://img444.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


ciesz sie wymiarami masz czym .. ale pewnie jak to zwykly czlowiek chciałbys olbrzyma 20cm. :/ wloski fakt przyciac pasowało by , a skrzywienie takie to całkiem normalna sprawa . pozdrawiam.
_________________
ciekawosc ludzka niezna granic ;)
jak ktoś ma coś ciekawego do powiedzenia prosze pisac na pw !
aha i nietruc ze błędy robie ... staram sie ;)
 
 
Omega20 

Wiek: 34
Dołączył: 07 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Lublin
Wysłany: Czw 22 Sty, 2009   

...
  
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
sese_87 

Wiek: 37
Dołączył: 13 Lis 2008
Posty: 16
Skąd: poland
Wysłany: Sro 28 Sty, 2009   

nie no, palenie tu chyba nie ma jakiegoś wpływu;) ja nie paliłem i nie palę a mój też jest skrzywiony w lewą stronę;)
 
 
emdej 

Wiek: 36
Dołączył: 29 Sty 2009
Posty: 228
Skąd: pl
Wysłany: Czw 29 Sty, 2009   

Marc- Twój penis jest OK, a skrzywienie dodatkowo dodaje mu uroku. 15cm jak napisali userzy jest średnią ;) Na prawdę nie masz się czym martwić.
Co do owłosienia w tych okolicach to powiem, że niezbyt estetycznie to wygląda. Kobiety, jak i mężczyźni, z którymi spałem lubili przycięte włoski, jest XXI wiek i podejrzewam, że już duża część facetów przycina lub całkiem goli okolice łonowe.
Ja spróbowałem 6 lat temu (za pierwszym razem potwornie swędziało :mrgreen: ) i od tamtej pory regularnie przycinam włoski, a jajeczka golę na "0".
Poza tym penis MOŻE rosnąć do 25 roku życia- do tego czasu komórki w organizmie człowieka mają zdolność podziału.
Jeszcze co do skrzywienia- to palenie nie ma najmniejszego wpływu na to ;) ja nigdy nie paliłem, a też mam skrzywionego (też w lewą stronę).

pozdrawiam ;)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group