Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     ile cm wam przybylo po pompce??
Autor Wiadomość
marcinkvm 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   ile cm wam przybylo po pompce??

ile cm na grubosci i szerokosci i w jakim czasie???????????
 
 
gmail 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 129
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

jakie efekty odnosicie?
 
 
marcinkvm 

Wiek: 35
Dołączył: 05 Mar 2008
Posty: 3
Skąd: warszawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

tak, piszcie jak najwiecej na ten temat
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
gmail 

Wiek: 37
Dołączył: 23 Lut 2008
Posty: 129
Skąd: Wawa
Wysłany: Pią 21 Mar, 2008   

czekamy... ale widze ze nie ma chetnych zeby pisac o wynikach....
 
 
batizado 

Wiek: 42
Dołączył: 05 Maj 2008
Posty: 1
Skąd: united kingdom
Wysłany: Pon 05 Maj, 2008   pompki

może jeszcze nie ma rezultatów. ja sam zacząłem używac pompki parę dni temu.
poużywamy zobaczymy co z tego wyniknie.
 
 
myga 

Dołączył: 11 Wrz 2007
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 14 Maj, 2008   

Używanie pompki.
Mam 30 lat, używam pompki i mam efekty. Ale może od początku.
Miałem problem raczej psychiczny z powodu małego cienkiego penisa 12/ 8 cm. Próbowałem wcześniej innych metod na powiększenie go (tabletki, ćwiczenia) nic mnie zadawalało do momentu kupienia pompki. Używam jej od ponad 1, 5 roku. Stopniowo pompowałem go na 15 min przez 3 pierwsze miesiące (efekt imponujący zaraz, po ale po 2 godz. wracał do swojej normalnej wielkości. Niepoddawałem się i ćwiczyłem dalej zwiększając czas 30, 45, 1h dziennie. Oczywiście trzeba bardzo uważać, aby nie spowodować bąbli na żołędziu, (co mi się jednak przydarzyło i musiałem odpuścić ćwiczenia na 2 tygodnie). W celu nawilżenia penisa (przy wyciąganiu go) używam od początku, Larger, jest OK. Efektem moich ćwiczeń jest 15,5/13 cm. Oczywiście bezpośrednio po ćwiczeniu jest o wiele większy, bo, ponad 17/16 ale z czasem dochodzi do podanych już wymiarów. Warto stosować gumki uciskowe u podstawy, które blokują odpływ krwi oraz innych płynów, ale też nie zbyt długo. Mogę jeszcze powiedzieć, że te ćwiczenia są trochę bolesne, każdy, kto próbował wie, o czym mówię. Jednak pamiętajcie, można sobie zrobić krzywdę przy każdym ćwiczeniu. Miejcie umiar, na to potrzeba dużo czasu, nic za darmo. Panowie, udzielam się na forum po raz pierwszy i może ostatni. Nie będę odpisywał na żadne e-maile. Życzę powodzenia. m
 
 
timon04 

Wiek: 42
Dołączył: 27 Gru 2007
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Czw 22 Maj, 2008   

aaaa
  
 
 
Wirr 

Dołączył: 05 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Gniezno
Wysłany: Sro 05 Lis, 2008   

myga napisał/a:
Używanie pompki.
Mam 30 lat, używam pompki i mam efekty. Ale może od początku.
Miałem problem raczej psychiczny z powodu małego cienkiego penisa 12/ 8 cm. Próbowałem wcześniej innych metod na powiększenie go (tabletki, ćwiczenia) nic mnie zadawalało do momentu kupienia pompki. Używam jej od ponad 1, 5 roku. Stopniowo pompowałem go na 15 min przez 3 pierwsze miesiące (efekt imponujący zaraz, po ale po 2 godz. wracał do swojej normalnej wielkości. Niepoddawałem się i ćwiczyłem dalej zwiększając czas 30, 45, 1h dziennie. Oczywiście trzeba bardzo uważać, aby nie spowodować bąbli na żołędziu, (co mi się jednak przydarzyło i musiałem odpuścić ćwiczenia na 2 tygodnie). W celu nawilżenia penisa (przy wyciąganiu go) używam od początku, Larger, jest OK. Efektem moich ćwiczeń jest 15,5/13 cm. Oczywiście bezpośrednio po ćwiczeniu jest o wiele większy, bo, ponad 17/16 ale z czasem dochodzi do podanych już wymiarów. Warto stosować gumki uciskowe u podstawy, które blokują odpływ krwi oraz innych płynów, ale też nie zbyt długo. Mogę jeszcze powiedzieć, że te ćwiczenia są trochę bolesne, każdy, kto próbował wie, o czym mówię. Jednak pamiętajcie, można sobie zrobić krzywdę przy każdym ćwiczeniu. Miejcie umiar, na to potrzeba dużo czasu, nic za darmo. Panowie, udzielam się na forum po raz pierwszy i może ostatni. Nie będę odpisywał na żadne e-maile. Życzę powodzenia. m



Myga napisz jakiej pompki używasz, chodzi mi o nazwę, średnice wewnętrzną. Ja ćwiczę pompką od ok 3 miesięcy, doszedłem do 25 min 3 dni w tygodniu. Jak na razie efekty to może 0,5 cm w długości, grubości nie mierzyłem, ale za to żołądź nabrał trochę ładniejszego kształtu. Będę ćwiczył do lata 2009 bez względu na wszystko. Kilku miesięczne ćwiczenia muszą przynieść korzyści. Myga podziwiam że wytrzymujesz 1 godzinę z pompką. Ja max 30 min i ból jest nie do wytrzymania, z tym że ja daje sobie ostry wycisk od samego początku nie zważając na przebarwienia. Jednakże trzeba umieć oddzielić ból rozciągania z bólem który może spowodować jakieś uszkodzenia i tu przestrzegam innych, jeśli tylko poczujesz taki ból jakby coś pękało albo przeszywał nerw, zmniejsz ciśnienie !!! Ryzyko tu się nie opłaca, jednak łatwo tutaj źle ocenić sytuacje. Apropo przebarwień, po samym ćwiczeniu pompką mam prawie na całym penie czerwone plamki, jednak po 2 dniach znikają, tzn. nie do końca jest tak pięknie bo skóra w tym miejscu jest brązowsza - to już raczej zostanie na zawsze. Ja stosuje też żel ESCEVEN na te czerwone krwiaki oraz zapodałem sobie kolagen 2 x dziennie, żeby skóra troche odżywała. Mam zamiar kupić sobie AAKG tzw. nitro lub hormon wzrostu, powoduje to lepsze ukrwienie penisa. Myga jak możesz to odpowiedz jakiej pompki używasz, ile dni w tygodniu pompujesz, czy lepiej według Ciebie używać pompki 30 min czy lepiej 1 godzine, mi wydaje się że po godzinie za dużo płynów się pod skórą zbierze, ale czekam na odp. Pozdr.
 
 
pikesol 

Dołączył: 29 Lis 2008
Posty: 7
Skąd: lublin
Wysłany: Sob 29 Lis, 2008   

no właśnie polećcie jakąś dobrą firmę, bo jestem w tym zielony...
 
 
Wtajemniczony 

Wiek: 32
Dołączył: 26 Lis 2008
Posty: 142
Skąd: Na skrzyżowaniu
Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   

myga napisał/a:
Używanie pompki.
Mam 30 lat, używam pompki i mam efekty. Ale może od początku.
Miałem problem raczej psychiczny z powodu małego cienkiego penisa 12/ 8 cm. Próbowałem wcześniej innych metod na powiększenie go (tabletki, ćwiczenia) nic mnie zadawalało do momentu kupienia pompki. Używam jej od ponad 1, 5 roku. Stopniowo pompowałem go na 15 min przez 3 pierwsze miesiące (efekt imponujący zaraz, po ale po 2 godz. wracał do swojej normalnej wielkości. Niepoddawałem się i ćwiczyłem dalej zwiększając czas 30, 45, 1h dziennie. Oczywiście trzeba bardzo uważać, aby nie spowodować bąbli na żołędziu, (co mi się jednak przydarzyło i musiałem odpuścić ćwiczenia na 2 tygodnie). W celu nawilżenia penisa (przy wyciąganiu go) używam od początku, Larger, jest OK. Efektem moich ćwiczeń jest 15,5/13 cm. Oczywiście bezpośrednio po ćwiczeniu jest o wiele większy, bo, ponad 17/16 ale z czasem dochodzi do podanych już wymiarów. Warto stosować gumki uciskowe u podstawy, które blokują odpływ krwi oraz innych płynów, ale też nie zbyt długo. Mogę jeszcze powiedzieć, że te ćwiczenia są trochę bolesne, każdy, kto próbował wie, o czym mówię. Jednak pamiętajcie, można sobie zrobić krzywdę przy każdym ćwiczeniu. Miejcie umiar, na to potrzeba dużo czasu, nic za darmo. Panowie, udzielam się na forum po raz pierwszy i może ostatni. Nie będę odpisywał na żadne e-maile. Życzę powodzenia. m


Niedługo pół metra będzie xd :mrgreen: :lol:
  
 
 
krzysiek25 

Dołączył: 11 Sty 2009
Posty: 20
Skąd: Slask
Wysłany: Nie 11 Sty, 2009   

Witajcie :) cwiczę z pompką od 6 miesięcy i mam przyrost tylko w obwodzie tzn 0,5cm i jestem z tego zadowolony a cwiczę godzinkę w 4 badz 3 razy w tygodniu :)

pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group