Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wzwod=/ zawod :)
Autor Wiadomość
omninatonibn 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   Wzwod=/ zawod :)

Czy ktos kiedys byl u lekarza w zwiazku z problemami z erekcja? Jak przebiega rozmowa? Czy lekarz mowi cos o ogolnych powodach takiego stanu? I czy komus pomogl?
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

a jakie dokladnie masz te problemy??
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

Co się dzieje, że tylu młodych chłopaków ma problemy ze wzwodem???? Nie uwierzę, że masz ponad 60:P lat.
_________________
PZDR BASF
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
omninatonibn 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

a skad .... mam 23 lata. I nie stoi mi dęba tak jak kilka lat temu. Prawdą jest, że pale dosyć sporo i może to spowodowało taki stan. Dość dużo mam stresów dnia codziennego, ale bez przesady. Kiedy probuje wlozyc szybko erekcja maleje do takiego stopnia ze ugina sie ... poprostu jest miekki i ciezko wlozyc. Gdy juz jest w srodku podniecenie (tak przypuszczam) sprawia, ze jest wszystko ok. Sa to moje poczatki, ale stresu juz sie pozbylem, bo wiem ze moja partnerka jest wyrozumiala i co tu duzo gadac ona tez chcialaby sie pobzykac:), wiec napewno nie o to chodzi. Jestem wysoki.... moze cos mi sie zaczelo walic z ukladem krazeni zgodnie z naklejka na ramce fajkow ktora glosi: "palenie powoduje choroby serca i ukladu krazenia" itp. ??? Nie wiem! A moze przesadzam???
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

przed seksem polecam butelke dobrego wina :P i wszystko powinno byc oki :)
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

A ja polecam rzucić papierosy. Po co palisz. Szkoda kasy. Za te pieniądze kupiłbyć sobie coś pożytecznego. Ja paliłem papierosy 12 lat a że jestem materialistą doliczyłem ile kasy na to wydaję to złapałem się za głowę. Trwało to u mnie miesiąc.
_________________
PZDR BASF
 
 
sendor 

Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 143
Skąd: z nikad :P
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Do "BASF": pali bo na przyklad lubi i ma na to kase, a poza tym przyczyna jego problemow nie musze byc papierosy, ja tez pale i to duzo a problemow nie mam zadnych :D
 
 
omninatonibn 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Pale bo lubie i mam kase to fakt. Paczka na dzien schodzi..... Nie rozumiem jak butelka czerwonego wina moze korzystnie wplywac na "to". Przeciez alkohol podobno ma inne działanie?
 
 
m4g1k_ 

Wiek: 35
Dołączył: 08 Kwi 2007
Posty: 141
Skąd: Podkarpacie
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

sendor pisał konkretnie o dobrym, czerwonym winie... nie polecam chlać przed planowaną romantyczną chwilą wódki, piwa i denaturatu :)

Jeżeli Twoje problemy nie są powodowane stresem (a nie da się tego wykluczyć), to jeżeli nie lubisz czerwonego wina polecam ryby w dużej ilości :)
_________________
Te świnie chcą żyć ponad normę,
chcą mieć hajsy, tylko cash.
a Ty masz same drobne?-problem!
synek strzeż się-S.O.S
Tego kwiatu jest pół światu,
blond, brunetki, rude - bierz co chcesz!
Tylko nie trać duszy dzieciak i się strzeż,
wiesz?-S.O.S.!
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

omninatonibn
winko poprawia krążenie dlatego jest korzystne :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
omninatonibn 

Dołączył: 21 Maj 2007
Posty: 34
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Od dzisiaj staje się nałogowym pożeraczem ryb. Piątek jest dla mnie codziennie:)) No i w sklepie "import własny win" będą musieli mnie lepiej zapamiętać:) Mamusiu kochana usmaż mi rybke!!! ehhh....
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

ale nie za dużo tego winka bo wtedy będzie porażka myślę że tak butelkę na spółkę z partnerka albo nawet mniej zależy od organizmu :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Sro 11 Lip, 2007   

Tak jak wspomnieli poprzednicy winko nawet przed barabara dla rozluśnienia psychiki i poprawienia krążenia,palenie też możesz rzucić choc tak durzo nie palisz (1 paczką x dzień).
Podejrzewam że problemy ze wzwodem(w tym wieku) może są powodowane tym że zbyt mocno dokazujesz z partnerką lub sie masturbujesz.Musisz troche odpocząć i zapomnieć o niepowodzeniach :(
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 15 Sty, 2008   

na rynku jest teraz milion produktow wplywajacych na erecje...moge Ci cos napisac jelsi masz chec..peace
 
 
sill

Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 36
Wysłany: Czw 17 Sty, 2008   

Ajakso1 - no napisz.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group