Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zerwane więzadło? :|
Autor Wiadomość
mariaa 

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   Zerwane więzadło? :|

Witam mam mały problem, w więzadle mamy taka jakby "nitke" i skore, na wierzchu mamy tą niby "nitke" i wlasnie ona mi sie zewała, troche krew leciala ale juz przestalo, została skóra która łaczy się z zołędziem i tutaj nie wiem co robić. Teraz jak naciągam to wiadomo leciutko boli bo maluteńka rana jest ale czy to źle że się zerwało? Czuje się teraz troche lepiej , powinienem iść z tym do lekarza?
 
 
Hubertttus 

Dołączył: 01 Cze 2007
Posty: 404
Skąd: mazowsze
Wysłany: Czw 28 Cze, 2007   

Oczywiście że powinieneś jść do lekarza jeśli się żle rozerwało skieruje Cię na zabieg a jeśli samo się rozerwało i nie konieczna będzie interwęcja będziesz spokojniejszy a puki świeża rana lekarz nie potraktuje Cię jak intruza tylko zrozumnie twój niepokój.Nie ma się czego wstydzić narmalna męska rzecz.
 
 
mariaa 

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Pon 02 Lip, 2007   

byłem dzisiaj , powiedział że niema co przedłużać lepiej wyciąć...eh może i dobrze ...ale słyszałem że podczas sexu będe teraz odczuwać 50% mnie przyjemności prawda to?
 
 
penis.com.pl
bathmate
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

Jeżeli Ci to powiedział lekarz to ja wierzyłbym jemu. Ale nie sądzę żeby to miało wpływ na przyjemność w sexie. Aczkolwiek takiego zabiegu nie miałem i mogę sie mylić.
_________________
PZDR BASF
 
 
ankylosaurus 


Dołączył: 09 Maj 2007
Posty: 96
Skąd: kraków
Wysłany: Wto 03 Lip, 2007   

No ja też nie miałem, ale czytałem o tym i twierdzi się, że utrata wędzidełka, które jest bardzo wrażliwe i dostarcza wielu bodźców podczas seksu, odbiera Ci całkiem sporą część przyjemności - nie wiem, jak wygląda to procentowo. xd Zresztą, mogę się mylić.
 
 
mariaa 

Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 5
Skąd: wroclaw
Wysłany: Wto 10 Lip, 2007   

Ok jeste po zabiegu wycięcia WIĘZADEŁKA MAŁEGO :] eh.. nie było aż tak strasznie lekarz u którego byłem prywatnie okazał się bardzo spoko. Załatwił mi skierowanie na swój wydział urologiczny w szpitalu i zrobił mi zabieg za darmo ( płacił NFZ). Jak narazie okropnie wygląda...jeden szew i opuchlizna ale zejdzie ;] Najgorsze jest tylko to że po każdym sikaniu musze pryskać rane Neomycyną :)

Mam pytanie do osob ktore już miały robiony.... bo przy zszywaniu trzeba w 2 końcach związać i mi lekarz zostawił 2 grudki skóry ( takie malutkie jak hm... większy pryszcz ) no i do potem odpadnie? bo widze ,że do nich zamocowano lekko szwy ( esetycznie wygląda).

[ Dodano: Czw 19 Lip, 2007 ]
OK. mineło 8 dni od zabiegu, prawie wszystkie szwy się rozpuscily (te gródki znikneły), wygląda to dość ładnie.

Lecz mam pytanie.. czy możliwe ,że na żołedziu wytworzyl sie nowy naskórek? a stary zrobil sie szary i odpadł? bo miałem całego członka i okolice spuchneite od zatrzyku i zabiegu... już normalna wielkosc ale gdzie nigdzie mam takie czerwonawe.

Kolejne pytanie, kiedy będe mógł normalnie uprawiać sex?

[ Dodano: Pon 27 Sie, 2007 ]
Ok mineło ponad 40 dni od zabiegu, myślałem żę znów będe mógł uprawiać sex....ale....gdy wchodzilemw dziewczyne poczułem ból patrze a tam na miejscu gdzie byl 0,5cm szew pekło... leakrz mowi że się zrośnie i dsotałem maść i spray taki ponoć szybko się zagoi...
wiadomo kiedy będe mógł normalnie uprawiać sex?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group