Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Gdzie się udać-WĘDZIDEŁKO!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
gufik2 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   Gdzie się udać-WĘDZIDEŁKO!!!!!!!!!!!!

Mam problem z wędzidełkiem-znaczy się za krótkie. Najprawdopodobniej pójdę do lekarza...i tu jest problem-gdzie mam się udać. Czy zna ktoś takich chirurgów którzy się tym zajmują(woj. świętokrzyskie, najlepiej w Kielcach). Najlepiej wybrałbym się prywatnie (zawsze to szybciej i ostatnio te strajki) ale jaki jest koszt takiej operacji i prosiłbym o adresy placówek. Możecie jeszcze napisać parę przydatnych informacji odnośnie takich operacji. Możecie pisać na PW.
Proszę pomóżcie !!!!!!!!!!!!!!WAŻNE!!!!!!!!! :roll: :idea:
 
 
mario999 

Dołączył: 27 Maj 2007
Posty: 21
Skąd: ...i po co?
Wysłany: Pią 01 Cze, 2007   

No, ale jak to jest z tym wędzidełkiem? Jakiej długości powinno ono być? Poruszałem ten problem, ale nikt nie odpowiedział mi... (patrzcie na mojego posta tutaj: http://www.penis.com.pl/f...pic.php?t=2788)
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007   

to chodzi o to, że gdy masz członka w pełnym wzodzie i czujesz dyskonfort w okolicach grzyba tam gdzie zaczyna się wędzidełko jak na obrazku: http://pl.wikipedia.org/w...of_frenulum.jpg jeśli czujesz, że ciagnie grzyb do dołu to znaczy, że za krótkie!! :!:
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
gufik2 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Paź 2006
Posty: 6
Skąd: świętokrzyskie
Wysłany: Sob 02 Cze, 2007   

A co z moją prośbą!!!!!! :( :( :( :(
 
 
dar862 

Dołączył: 19 Kwi 2007
Posty: 156
Skąd: z konopi
Wysłany: Nie 03 Cze, 2007   

kurde no juz nie rozumiem! ja tego nie przechodziłem więc nie wiem co Ci poradzić!!
podstawa nie wstydz się bo nie ma czego!, zabieg raczej nie bedzie bolesny i co chcesz wiedzieć jeszcze? (poieram to o swój zabieg stulejka)
 
 
Krzysiek90 

Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 29 Cze, 2007   

ludzie k... złoci śmiać mi się chce jak na to patrze :? człowieku idź do urologa! ja też podejrzewałem ze mam za krótkie wędzidełko, więc zarejestrowałem sie dziś o 7.00 do urologa ( państwowego, nie prywatnego, szkoda mi hajsu). o 10.00 wyczytał moje nazwisko, i wchodzę...
-Proszę usiąść.
-dziękuję.
-no i w czym problem?
-podejrzewam że mam za krótkie wędzidełko lub stulejkę.
-to zapraszam do gabinetu obok i proszę odsłonić.

położyłem się, odsłoniłem pena, on zdjął naplet i potwierdził że za krótkie wędzidełko, popisał jakieś bazgroły w książeczce i skierował mnie do chirurga. We wtorek mam zabieg. Oczywiście jakieś małe obawy mam. no ale zobaczymy jak to będzie. Jestem dobrej myśli ;)

wiesz jak najlepiej sprawdzić czy to wędzidełko? jak nie jest we wzwodzie to ściągnij napletek i sprawdź czy wędzidełko ciągnie naplet w dół. Jeśli tak to idź do urologa. Ja tak miałem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group