Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wielkość w wieku 17 lat
Autor Wiadomość
amator009
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   Wielkość w wieku 17 lat

Witam.

Wiem, że napiszecie że nie długość się liczy a jakość ale mam problem. Mam 17 lat i mam 12 na długość i 12 w obwodzie. Wydaje mi się to trochę mało ale pocieszam się tym, że jak nie mam włosów na klacie (a widać, że rosną) to i penis urośnie. Odbyłem z bratem poważną rozmowę i powiedział mi że ma 15 cm co by mnie zadowalało...

Czy mogę liczyć na to, że np w wieku 21 lat będę miał to 15 cm ??

Wykonuję te ćwiczenia i dość mocno naciągam (nie mogę go utrzymać) ale to nic nie daje :(

Pozdro
 
 
aartii
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Lut, 2007   Re: Wielkość w wieku 17 lat

amator009 napisał/a:
Czy mogę liczyć na to, że np w wieku 21 lat będę miał to 15 cm ??Pozdro

Oczywiście, zawsze możesz liczyć. Jest to prawdopodobne.

amator009 napisał/a:
Wykonuję te ćwiczenia i dość mocno naciągam (nie mogę go utrzymać) ale to nic nie daje :(

I nigdy nic nie da, a na pewno nie da trwałego efektu. Jeśli już koniecznie chcesz coś ćwiczyć, to ćwicz cierpliwość i samoakceptację.

Pozdrawiam, trzymaj się!
 
 
mustang1807 

Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 4
Skąd: polska
Wysłany: Pon 11 Lut, 2008   

stary w wieku 21 lat to już Ci penis raczej nie urosnie..dojrzewa się do 18-19 r.życia
trochę mało ale spoko masz jeszcze rok czy dwa gdzie jesteś w wieku w którym rozmiary poszczególnych części ciała ulegają zmianie
 
 
penis.com.pl
masturbator
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

ja mam 16 lat i 17.5 cm hmm nie cwiczylem nigdy niczego ale moim zdaniem najlepszym treningiem do rozciagania jest masturbacja >.< tak jak pisalem w innym temacie :] Liczy sie technika sexu a nie dlugos palki : przyklad koles ma 20 cm pale jak stad do McDonalds ale jest jak mikrofalowka PING 30 sekund i po sprawie, zastanow sie czy ty o ile umisz wytrzymac dluzej dasz wiecej przyjemnosci partnerce czy on konczac to w tempie expresowym?
 
 
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

Dwight napisał/a:
najlepszym treningiem do rozciagania jest masturbacja


Jeśli tak by było to ja miałbym penisa chyba z 50cm. Penis będzie taki jaki ma być. Taki jaki jest "zaprogramowany" biologicznie. Ja mam 18 i szczerze to wolałbym mieć mniej. 15-16 wystarczyłoby w zupełności. Przy mojej długości penisa moja żona odczuwa ból w pozycji "od tyłu" a przy pieszczotach wibratorem o dł 15cm tego bólu już nei ma.
_________________
PZDR BASF
 
 
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

tak ja nie mowie ale czlowiek ktory wogole by nie "karcił prezesa" na pewno nie rozwinalby swego czlonka tak jak czlowiek ktory robi to reguralnie ja nie mowie ze masturbacja to to samo co rozciaganie : P stwierdzam tylko ze jest to czynnik ktory na pewno wspomaga rozwoj narzadow plciowych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group