Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Czym się różni życie geja od życia heteryka?
Autor Wiadomość
Oleg_1981 

Wysłany: Nie 14 Mar, 2021   Czym się różni życie geja od życia heteryka?

Hej! Jak w temacie. Co sądzicie, wiecie, uważacie?

betor 

Wysłany: Pon 15 Mar, 2021   

Nie jestem gejem, jestem bi. Aczkolwiek wydaje mi sie, ze w Polsce jest obecnie dość trudno żyć jak ma sie taką orientacje. Może nie w duzych miastach ale w mniejszych miejcowościach jak na wschodznie Polski na pewno tak. Wiele osób z obawy przed stygmatyzacją nie przyznaję się do orientacji.
Poza tym nie ma możlwości adoptowania dzieci, nie ma możliwości zwiazków partnerskich i nie zapowiada się na szybką zmianę.
W Holandii na przykłąd albo w Uk życie raczej niczym się nie rożni od osoby hetero.

onesa 
onesa

Wysłany: Wto 16 Mar, 2021   Re: Czym się różni życie geja od życia heteryka?

Oleg_1981 napisał/a:
Hej! Jak w temacie. Co sądzicie, wiecie, uważacie?

Powinno niczym się nie różnić, a jak wychodzi wiadomo. Sama mam dwoch znajomych gejów, mieszkają w Krakowie, z tego co wiem to całkiem dobrze im się żyje. Znam również dwie kobiety 50 l które sa ze sobą od 20 lat i żałują że nie mogły wziąc ślubu. Czy nawet nie mogą byc w związku partnerskim.

penis.com.pl
viamax
Oleg_1981 

Wysłany: Sob 27 Mar, 2021   

Mysle, ze w psychologii sexu jest roznica. Otoz, paradoksalnie, geje moga miec szczesliwsze zycie lozkowe. Chodzi mi o to, ze kobiety hetero/homo realizuja inne potrzeby podczas zblizenia. Facet, nawet jak kocha, do lozka idzie przede wszystkim zaspokoic pragnienia. Kiedy mamy 2 facwtow, wydajw sie ze w lozku sie potykaja czesciej bo realizuja podobne potrzeby i je wzajemnie rozumieja. Kobiety - mysle - ze czesto reglamentuja dostep do loza albo inaczej - musi sie zadarzyc szereg dodatkowych warunkow abt doszlo do zblizenia.

michalza 

Wysłany: Pią 09 Kwi, 2021   

Oleg_1981 napisał/a:
Mysle, ze w psychologii sexu jest roznica. Otoz, paradoksalnie, geje moga miec szczesliwsze zycie lozkowe. Chodzi mi o to, ze kobiety hetero/homo realizuja inne potrzeby podczas zblizenia. Facet, nawet jak kocha, do lozka idzie przede wszystkim zaspokoic pragnienia. Kiedy mamy 2 facwtow, wydajw sie ze w lozku sie potykaja czesciej bo realizuja podobne potrzeby i je wzajemnie rozumieja. Kobiety - mysle - ze czesto reglamentuja dostep do loza albo inaczej - musi sie zadarzyc szereg dodatkowych warunkow abt doszlo do zblizenia.

W sumie masz tutaj rację jak się zastanowic. Baba jak jest wkurzona to raczej nici z seksu. Aczkolwiek są kobiety, które mają cały czas ochotę na seks

Ancymon 

Wysłany: Nie 11 Kwi, 2021   

Oleg_1981 napisał/a:
Co sądzicie, wiecie, uważacie?

Tak ogólnie, czy w naszych realiach?

Ciężko pisać z perspektywy biseksa...
Mam jednego kumpla geja, ale on jest raczej z tych grzeczniejszych, więc chyba ma nudne życie :lol:

Myślę, że życie tych, którzy pracują, mają swoje lub wynajmowane mieszkania czy domy, niewiele różni się od życia heteryka. Poza kwestiami formalnymi - przynajmniej w naszych realiach.
Najbardziej współczuję bardzo młodym ludziom, którzy nie mogą się jeszcze usamodzielnić, mieszkają z rodzicami i boją się, że zostaną np. wyrzuceni z domu, jeśli przyznają się, że są homo.
I nie ma tu znaczenia wschodnia czy zachodnia Polska, bo wszędzie mieszkają ludzie, którzy są w stanie wyrzec się własnych dzieci, jeśli te nie pasują do "ładnego obrazka".

Odpowiedz do tematu