Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Mały/duży problem
Autor Wiadomość
Kris96 

Wysłany: Sob 06 Lip, 2019   Mały/duży problem

:oops:
Cześć! Od jakiegoś czasu mam problem z akceptacją samego siebie. Nigdy dotąd nie miałem takiego problemu, raczej nawet wręcz przeciwnie. Byłem całkiem przystojny, wysportowany, dziewczyn (mówię o czasach sprzed paru laty ;) ) było wokół mnie zawsze sporo i zeiekszoscia coś teges. Jednakże z tego wysportowanego, młodego chłopaka zbyt wiele dzisiaj nie jest, po dość dotkliwej kontuzji kręgosłupa nie mogłem trenować, co za tym idzie sylwetka trochę osiadła, zdrowy tryb życia odszedł w zapomnienie i tak ... patrząc w lustro zauważałem coraz to kolejne „niedoskonałości”. Okej - nad większością z nich jestem w stanie popracować. Jednakże zacząłem zwracać uwagę również na penisa, którego rozmiar... no właśnie. Patrząc z góry zawsze wydaje się mniejszy, aczkolwiek mój wydaje się być mało wystarczający. Nie mówię, ze jest mały, bo ... no czytało się o tych po 8-9-10 cm.
Jeśli mogę prosic Was, Panie i Panowie o krótka ocenę - czy faktycznie jest to powód do ciągłych rozmyślań:czy naprawdę zaspokoje tym kobietę? ;czy może będzie się jej podobał?

https://zapodaj.net/67471fa86d0f0.jpg.html
https://zapodaj.net/ab1e5bfc17c7d.jpg.html
https://zapodaj.net/3f780d65427bc.jpg.html

potrzebny 

Wysłany: Sob 06 Lip, 2019   

Kris96, witaj na forum. 😉 Moim zdaniem wszystko w porządku z Twoim sprzętem. Rozmiarowo w normie, jest kształtny długi, odpowiednio gruby. Ma dobre proporcje. Nie wypowiem się w imieniu kobiet, ale moim zdaniem wszystko gra i masz powód do dumy. :lol:

Słusznie zauważyłeś że są elementy nad którymi sam możesz popracować. Trzymam kciuki za poprawę sylwetki.😉

Kris96 

potrzebny,

Witam :) Bardzo dziękuję za odpowiedź, nie ukrywam - dodała mi ciut wiary w siebie. Być może ponownie się zaprzyjaźnię z tym kolegą! ;)
Plan w tym roku jest taki, aby wrócić na rehabilitacje, stad gdy tylko kręgosłup nabierze choć odrobine elastyczności będę mógł pozwolić sobie na dozę szaleństwa na siłowni. Wszystko siedzi w głowie. Jest wiele ciekawych wątków na tym forum, z pewnością nie będzie to jedyny temat, na który się wypowiedziałem.

Pozdrawiam,
Ktoś :)

penis.com.pl
penilarge krem
potrzebny 

Kris96, z tego co wiem, to w Twoim przypadku, nawet jeszcze podczas rehabilitacji super wyjściem byłyby wizyty na basenie. Pływanie świetnie wpływa na kręgosłup, zwłaszcza pływanie na plecach, a w dodatku mocno spala kalorie. Polecam.😊

hornyteenboy 

Wysłany: Pon 08 Lip, 2019   
Post wygaśnie: 07.22, 12:27

Wydaje mi się, że jeśli czerpiesz samoocenę z opinii innych ludzi to to nie jest dobra droga. To Ty musisz sam siebie akceptować i nie patrzeć na opinię innych ludzi. Popatrz sobie na penisy wrzucone na to forum, weź poprawkę na perspektywę i inne sztuczki "powiększające" penisa. Zobaczysz, że Twoj rozmiar jest przeciętny i dlatego jest ok! Nic więcej Ci nie potrzeba, a pracę nad sylwetką możesz zacząć zawsze. Po prostu nie uzależniaj swojego szczęścia od tego jak wyglądasz, a tym bardziej od tego jak nie wyglądasz w porównaniu z innymi - to niestety prosta droga do dysmorfofobii :(

onesa 

Wysłany: Czw 11 Lip, 2019   

Kris96, wszystko z nim ok nie masz co się martwić

Odpowiedz do tematu