Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Rewelacyjna metoda Angiona
Autor Wiadomość
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw 07 Cze, 2018   Rewelacyjna metoda Angiona

Na forum Thundersplace od pewnego czasu toczy się dyskusja wokół nowej metody powiększania penisa i poprawy erekcji, którą prezentuje niejaki Janus Bifron.

Warto się z tym zapoznać.
Podaję link do jego wykładu:
www.youtube.com/watch?v=WI0Fainek8w&t=28s
oraz link do odpowiedniego tematu na Thundersplace:
www.thundersplace.org/pen...od-vessels.html
Obszerny materiał do przestudiowania.
 
 
karol212 

Wiek: 31
Dołączył: 04 Cze 2014
Posty: 63
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią 08 Cze, 2018   

Fajnie Tom jak byś mniej więcej streścił o co w tej metodzie chodzi bo nie bardzo rozumiem nawet tłumacząc translatorem :)
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Nie 10 Cze, 2018   

dosc ciekawa metoda, nie slyszalem o niej. do tego ruch w dół w trakcie ćwiczenia, autor przedstawia bardzo szybkie rezultaty - cos ponad 1 cal w miesiac?
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 10 Cze, 2018   

2,54 centymetra w miesiąc ?
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018   

Karol212!

Chętnie przybliżę ci tę metodę, jak tylko znajdę trochę więcej czasu. Czy możesz poczekać kilka dni?

Onesa!

Tak. Autor (Janus Bifron) dzięki tej metodzie uzyskał przyrost ok. 1 cala w ciągu 45 dni.
Dlatego takie ogromne zainteresowanie na forum Thundersplace i innych.

Pozdrawiam
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018   

Tom, ja rowniez czekam na Twoje opracowanie. tematu calego na tamtym forum nie zdazylem przeczytac, moze przewinelo sie jakies video na prawdziwym penisie jak wykonywac to cwiczenie?
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018   

Nie zgłębiałam tego tematu, a dał jakieś dowody w postaci zdjęć?
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon 11 Cze, 2018   

Metoda Angiona opiera się na trzech filarach:
-masaż penisa
-trening cardio
-restrykcyjna dieta

Masaż polega na mechanicznym, szybkim usuwaniu krwi z żyły grzbietowej penisa, aby przepchnąć ją (tę krew) do połączonych naczyń krwionośnych i spowodować ich wzrost. Rozbudowujące się naczynia krwionośne generują z kolei rozrost ciał jamistych w członku, czyli powiększają go.

W zamieszczonym na Youtubie filmiku przedstawione są dwa ćwiczenia masujące. Pierwsze, autor nazwał Burst Expansion (BE). Wykonujemy następująco:
Penis w stanie erekcji, dobrze naoliwiony (autor zaleca lubrykant na bazie silikonu) podtrzymywany jest jedną ręką np. lewą. Kciukiem prawej ręki, uciskając żyłę grzbietową, wykonujemy powtarzalny, gwałtowny ruch od żołędzi do kości łonowej. To ćwiczenie wykonujemy w czterech 30-sekundowych seriach oddzielonych krótkimi przerwami. Zamiast kciuka można użyć jakiegoś lekko zaokrąglonego przedmiotu. Nacisk będzie mocniejszy, ale mniej bezpieczny.
Następnie przechodzimy do masażu penisa za pomocą dwóch kciuków, naprzemiennie. Film pokazuje doskonale, jak to wykonywać. To ćwiczenie nazywa się Pyramid Rush (PR) i składa się z trzech serii : pierwsza najwolniejsza, druga szybsza, trzecia błyskawiczna. Czas trwania jednej to kilka minut.
Oba ćwiczenia: BE +PR powinny zająć 15 minut, po czym powtarzamy je drugi raz. W ten sposób trening przeciąga się do około 30 minut.
Tutaj nie ma sensu podawać dokładnych przedziałów czasowych, bo wszystko rozbija się o utrzymanie erekcji. Zwykle jest tak, że ćwiczenie trzeba przerywać co kilka minut, aby poprawić wzwód. Jeśli ten jest słaby, to tracimy dostęp do głównej żyły (chowa się) i nasz wysiłek nie ma sensu.
Autor (Janus Bifron) ćwiczy pół godziny rano i pół godziny wieczorem, codziennie.
Zdaje się, że wykorzystuje poranną stójkę, co uważam za dobry pomysł.
Oprócz problemów z erekcją pojawia się często (szczególnie u młodych chłopaków) niebezpieczeństwo wytrysku, co oczywiście niweczy nasze starania. Trzeba się pilnować.

Ciąg dalszy wkrótce.

Bear! Niestety, jak dotąd brak filmu - instruktażu na prawdziwym obiekcie. Myślę, że pojawi się, bo zainteresowanie jest ogromne.

Onesa! Na końcu filmu autor zamieścił stosowne zdjęcia, gdzie obrazuje sytuację przed i po 6 tygodniach ćwiczeń.
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018   

dzięki Tom za swietna robote:) bardzo ciekawie to wyglada. zainteresuje sie tym treningiem i zobacze jakie da efekty po min 3 miesiacach.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018   

A linku na YT nie zauważyłam :P
 
 
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto 12 Cze, 2018   

Ciąg dalszy Metody Angiona

Zakładam, że ćwiczenia poprzednio przedstawione, nie będą sprawiać trudności. Czy będziemy używać kciuka, czy innych palców, czy też wspomagać sie dobranymi narzędziami (ostrożnie!), to zależy od nas. Ważne, aby szybko wypychać krew z żyły głównej. Ci, którzy ćwiczyli wcześniej jelking, powinni mieć tę żyłę uwydatnioną. Inni, natomiast, mogą mieć trudności z jej wyodrębnieniem. Tym niemniej wiadomo, że biegnie ona wzdłuż penisa, tuż pod naskórkiem, i jest łatwo dostępna.
Jakie objawy towarzyszą zwykle tym ćwiczeniem?
Po pierwsze, typowe zmęczenie materiału. Jeśli przeholujemy z intensywnością, możemy się spodziewać osłabionej erekcji, obrzmienia, i (co najgorsze) naruszenia systemu nerwowego. To podrażnienie układu nerwowego skutkuje na początek bezsennością, póżniej może przerodzić się w nerwicę. A to, przecież, najstraszniejsza z chorób.
Generalnie, odczucia po treningu są bardzo przyjemne. Niektórzy relacjonują odczuwanie w całym ciele stanu preorgazmicznego. Może też przydarzyć się coś w rodzaju priapizmu.
Bardzo szybko (po tygodniu) pojawia się stalowa erekcja, zwiększa się wrażliwość na bodźce erotyczne.
Tutaj widzę niebezpieczeństwo dla mlodych, niedoświadczonych chłopaków.
Panowie!
To ćwiczenie, niestety, prowokuje do zwiększonej aktywności seksualnej. Trzeba nad tym zapanować, jeśli chcemy osiągnąć cel, czyli szybki przyrost wymiarów naszego przyjaciela.
Podtrzymywanie erekcji potrzebnej do masażu wcale nie musi wiązać się z masturbacją. Można postawić penisa samymi tylko mięśniami Kegla, albo skorzystać z porannej stójki, która u młodego mężczyzny potrafi być bardzo mocna i długotrwała.
Czasem jednak potrzebna jest delikatna ręczna stymulacja. Ale, jeszcze raz podkreślam, to ćwiczenie nie może skutkować jakimkolwiek fapowaniem.

Prawidłowe objawy potreningowe to: lekkie obrzmienie penisa, wrażenie ciężkiego fallusa i jego dziwne pulsowanie w takt skurczów serca.
Zachęcam do zachowania daleko idącej ostrożności. Na początek ćwiczymy tylko raz dziennie, poniżej 30 min, po czym obserwujemy reakcje organizmu. Jeśli dobrze śpimy najbliżej nocy, to raczej wszystko jest w porządku. Jeśli sen jest pogorszony, to ćwiczymy w dni parzyste, a odpoczywamy w nieparzyste. W starszym wieku czas na regenerację wydłuża się.
Zdecydowaną zaletą tej metody jest brak ewentualnych urazów mechanicznych, które często przytrafiają się podczas typowych ćwiczeń PP (szczególnie z przyrządami).
Autor (JB) opisywał ostatnio dyskomfort, który odczuwał ćwicząc intensywnie (dwa razy dziennie po pół godziny). Jego członek przybrał mianowicie konsystencję galarety. Wiadomo, że taka miękka konsystencja cechuje penisy u Murzynów (mimo pełnego wzwodu), jednak Janus Bifron jest raczej białym mężczyzną. Trochę go to zaniepokoiło. Opisywał to długo i barwnie, nie miałem siły czytać do końca. Zresztą, niektórzy rozmówcy używają idiomów w swoich wypowiedziach, co zamazuje ich czytelność.

Ciąg dalszy wkrótce.

Onesa! Link do filmiku podałem w pierwszym wpisie
 
 
bear834 

Wiek: 40
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 519
Skąd: wawa
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018   

dzięki Tom za swietna robote.

bedziesz testował tą metode? i ciekawe czy ktos jeszcze na zagr forum jedzie ta metoda. czas treningu nei jest dlugi, nie trzeba miec przyrzadow - jedynie ten efekt galarowatosci nieco martwi.
 
 
ffuu 

Wiek: 29
Dołączył: 30 Lip 2011
Posty: 82
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018   

Zastanawiam się , czy mógłbym to ćwiczenie połączyć z Jelq i rozciąganiem? Np. wieczorem normalny trening jelq, a rano przy okazji "morning Wooda" porobić te ćwiczenia?
Nie chciałbym całkowicie rezygnować z Jelq bo dosyć dobrze na mnie działa i widzę że wielu ludzi od lat ma po tym efekty.

Ja jestem osobą bardzo nieufną, wielokrotnie przekonałem się że świat jest naszpikowany kłamcami i bajkopisarzami, dlatego do tej nowej metody podchodzę ostrożnie.1 cal w 45 dni brzmi dosyć kosmicznie i trudno mi w to uwierzyć. Autor podał 2 zdjęcia w dodatku bez miarki i tak na oko to różnica jest ale nie wielka, niewygląda mi to na 2.5cm. Bardzo łatwo jest podważyć jego osiągnięcie i tak naprawdę tylko spróbowanie na własnej skórze da odpowiedź czy autor ma rację, czy ściemnia.

Co do samej metody i zasady działania trochę miesza mi to wszystko w głowie.  Z tego co wyczytałem to krew do ciał jamistych członka dostaje się poprzez tętnice, a ta główna gruba żyła służy do odprowadzania krwi spowrotem. Kiedy dochodzi do erekcji tętnice rozszerzają się zwężając tym samym żyłę powrotną co redukuje odpływ krwi ale nie całkowicie.  Nie rozumiem teraz jak poprzez odprowadzania krwi z członka ciała jamiste miałyby się powiększać, dla mnie jest to nie logiczne. Chyba że szybkość tego ruchu ma za zadanie rozepchać strumień krwi na boki spowrotem do mniejszych naczynek ale tutaj nie zgadza mi się kierunek, poza tym strumień i tak będzie wybierał najprostszą i najszerszą drogę czyli główną żyłę, tym samym po czasie wypompuje całą krew.
Jeśli źle myślę to poprawcie mnie.

Bardziej logicznym ćwiczeniem było by według mnie zaciśnięcie mocnego pierścienia z palców u nasady, tak żeby całkowicie zatamować główną żyłę i odpływ krwi, a następnie masaż tej właśnie żyły tak aby rozpychać krew do siatki naczyń krwionośnych
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
tom-sta664 

Wiek: 68
Dołączył: 03 Sty 2012
Posty: 213
Skąd: Łódź
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018   

Bear!
Chciałbym, aby ktoś z młodszych chłopaków wypróbował tę metodę. W moim wieku trudno spodziewać się spektakularnych przyrostów. Chociaż, starsi osobnicy (po 50-ce) lepiej reagują na rozciąganie penisa, ze względu na osłabione więzadła i tunikę.
Jeśli jednak nie znajdzie się chętny, to będę musiał spróbować.
Moim zdaniem, te ćwiczenia są szczególnie cenne dla mężczyzn cierpiących na słabą erekcję i kiepskie libido.
Stwierdziłem, po jednorazowym seansie, że znakomicie poprawiają samopoczucie i dodają wigoru. Być może jest to skutek podniesienia testosteronu.
Tak jak pisałem, boję się o młodych chłopaków, że nie poradzą sobie z nadmiernym podnieceniem.
Nie namawiam, oczywiście, nikogo. Metoda nie jest dostatecznie poznana i być może kryje jakieś niebezpieczeństwa, które wyjdą na światło po kilku miesiącach czy latach stosowania.

Ffuu!
Nie ma właściwie przeszkód, aby stosować tę metodę w połączeniu z tradycyjnymi ćwiczeniami PP. Nie będziesz jednak mógł ocenić jej skuteczności. Na forum Thundersplace raczej odradzają łączenie tych treningów.
Co do twoich rozważań na temat działania układu krwionośnego, nie mogę się wypowiedzieć, bo nie jestem lekarzem. Tak naprawdę to chyba nikt nie wie, dlaczego jeden penis reaguje ochoczo na różne ćwiczenia, a inny bardzo niechętnie. Autor filmu pokazuje, że dzięki takim a nie innym ćwiczeniom, osiągnął sukces. I to jest najważniejsze.
Z naszego punktu widzenia, podstawy teoretyczne są tutaj najmniej istotne.

Napiszę wkrótce na temat ćwiczeń fizycznych i odżywiania, na które autor (JB) kładzie szczególny nacisk.

Bear!
Ten efekt galaretki jest chwilowy.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 13 Cze, 2018   

tom-sta664, okok już go znalazłam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group