Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Po goleniu Penisa
Autor Wiadomość
MrHead 

Dołączył: 15 Kwi 2014
Posty: 25
Skąd: Zagranicy
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   Po goleniu Penisa

Zawsze po goleniu penisa na drugi dzien zostaje podraznienie z rezultatem jak na zdjeciu ponizej czy jest jakis sposob aby temu zapobiec ?
http://s27.postimg.org/4qzjfsy4z/IMG_3384.jpg
 
 
bartomiej 

Dołączył: 19 Gru 2009
Posty: 3
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   

Pierwsza sprawa, nigdy nie gól pod włos. Zawsze staraj się z włosem wtedy zostaje odrobina zarostu, ale masz pewność, że nie będzie podrażnień. U Ciebie widać ewidentne wrastanie włosków w skórę ( zapewne po goleniu pod włos ). Druga sprawa, musisz być bardzo delikatny. To BARDZO delikatny obszar. Trzecia sprawa, zależy jak długo się "tam" golisz. Sam na początku miałem masę podrażnień, ale z czasem zniknęły bo można powiedzieć przyzwyczaiłem te okolice. Nie stosuje się żadnych środków jak w przypadku pielęgnacji twarzy

Pozdrawiam
 
 
Pinoki0 

Dołączył: 18 Maj 2015
Posty: 75
Skąd: Dolnośląskie
Wysłany: Nie 01 Lis, 2015   

O, dzięki za radę, sam mam z tym problem :) golę się rzadko, zwykle tylko strzygę
 
 
penis.com.pl
andropenis
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 05 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Smaruj po goleiu kremem Nivea , ja tak robie i nie mam zadnych podraznien a i tez wazne jakiej maszynki uzywasz
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Powiem wam szczerze, że i ja mam z tym problem, więc nie jest to tylko męska rzecz. Myślałam, że jedyną metoda, która temu zapobiegnie jest po prostu depilacja.
 
 
Shnitzel 

Wiek: 36
Dołączył: 26 Lip 2009
Posty: 456
Skąd: Podstolica
Wysłany: Pon 02 Lis, 2015   

Ja gole pod włos, i aby tego nie było należy także zachować... higienę.
Golenei sie brudna maszynka, golenie spoconego ciała, apotem brak nawilżenia i zapocenie w bielixnie i efekt gotowy. Poza tym widać też ze bardzo mocno goliłes, tu trzeba robic to tak aby konstrukcja maszynki do golenia przesuwała sie po skórze sama anie dociskać mocno, wszystko ladnie sie ogoli. mozesz też na dwa razy, najpierw z włosem aby na długośc ubyło apotem pod włos aby wygładzić.

No ale jak pisałem, higiena golenia, tu pomoże też możliwość wyschnięcia skóry i okolic po goleniu.
_________________
TereFere.
 
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

No raczej nikt zapoconego ciała nie goli... Prawda?
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 03 Lis, 2015   

Skąd wiesz onesa,?

Shnitzel, dobrze prawi o higienie golenia. Ja się golę co drugi dzień i nie mam żadnych problemów.
Tak swoją drogą to nawet obcisłe bokserki i szeroka guma w nich jeżeli jest nisko to potrafi takie skutki wywołać.
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 22 Lut, 2016   

Kuba85, nie wiem.. ale mam nadzieje że nikt tak się nie goli.
 
 
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Pon 22 Lut, 2016   

Moja znajoma używa czegoś takiego jak depilator Philips HP 6420 - czy to tylko dla kobiet? czy któryś z facetów coś takiego używał?
 
 
michal2342 

Dołączył: 29 Sty 2015
Posty: 56
Skąd: Slask
Wysłany: Pon 22 Lut, 2016   

hmm ja mam ten sam problem ale pozniej znika ...nie ma tragedi
_________________
hehe...
 
 
Kuba85 

Dołączył: 28 Sie 2015
Posty: 370
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016   

onesa, wiesz czyją matką jest nadzieja? ;) Niestety nadal dla niektórych woda i mydło to strata czasu albo zło konieczne :(
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016   

zbychwawawa, z tego co wyszukałam w sieci, to używają jej kobiety jak i mężczyźni - możesz śmiało wypróbować:)

Kuba85, oby ci "niektórzy" panowie zdali sobie szybko sprawę - bo chodzi tutaj przecież o ich zdrowie.
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
zbychwawawa 

Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 999
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Lut, 2016   

onesa, ja tylko podałem dla przykładu :P ja jadę zwykłą golarką bez udziwnień no i oczywiście na czyściocha;)
 
 
onesa 
onesa

Wiek: 34
Dołączyła: 02 Sie 2011
Posty: 5445
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sro 24 Lut, 2016   

zbychwawawa, zuch chłopak!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group