Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     JP 90 beginner routine - let's go!
Autor Wiadomość
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 31 Sie, 2015   JP 90 beginner routine - let's go!

Hej,
czy ktoś z Was ćwiczył wg tego treningu (z pegym): https://www.pegym.com/for...er-routine.html

Autor tego programu (JonPop) jest jednym z rekordzistów pegym jeśli chodzi o powiększanie penisa. Jego wynik to ponad 9 cm długości więcej. No, ale gość ćwiczy już 11 lat :-)

Ja niedawno to zacząłem (za mną tydzień treningów) i jak na razie zapowiada się miło. Nawet żonka (której powiedziałem o treningach...) "poczuła" różnicę. Mam nadzieję, że to dopiero początek ;-)

Pomiary przed rozpoczęciem treningu dały 12cm NBPEL (długość bez dociskania) i 12,5 EG (obwód). Następne pomiary za 3 tygodnie. Zdjęć penisa nie wrzucam i nie wrzucę, bo rezerwację na niego ma tylko moja luba... ;-)

Ktoś dołączy? Będzie większy fun i motywacja!

[ Dodano: Wto 01 Wrz, 2015 ]
PS. Dodam ciekawostkę, iż JopPop zaczynał od ok. 12 cm BPEL (mierzone z dociskiem) i 11,4 cm obwodu... Doszedł do 20,9 cm x 15,8 cm... W jego przypadku ten trening przynosił największe rezultaty i dlatego po jego skończeniu kontynuował go przez pierwsze 16 miesięcy, by w tym czasie zyskać 5,7 cm na długości i 3,8 na obwodzie.
Jak sam twierdzi ten program poprawi Ci kondycję penisa, pozwoli na wprowadzenie bardziej zaawansowanych ćwiczeń i przy okazji może dać przyrost na długości i obwodzie.

Ciekawostka:
JonPop ma obecnie ponad 60 lat, a twierdzi, że jego penis to penis 25-latka ;-
)

___________________________________________________

Dwie ważne uwagi z strony JP.

NIE używaj siły w tych ćwiczeniach.
NIE rób Jelq przy pełnej erekcji.


1. Rozgrzewka:
Jedna z najważniejszych rzeczy treningu, by uniknąć kontuzji.
GORĄCYM ręcznikiem ogrzej cały obszar, gdzie znajduje się penis (łącznie z pachwinami) przez 8-10 min. Co ok. minutę zanurz ręcznik ponownie, by był gorący.
Można też użyć tzw. Rice Sock, czyli dużej skarpetki napełnionej ryżem (ja tego nie robię, ale dla chętnych link, jak to zrobić - http://www.wikihow.com/Make-a-Rice-Sock )

2. Podstawowe rozciąganie:
Idealnie, gdy rozciąganie odbywa się na mniej niż 30% erekcji.
Rozciąganie odbywa się poprzez:
a) helicopter shakes przez 20 sek. w tempie ok. 5 okrążeń na sekundę. Link: jak to wygląda http://okaydick.com/penis...elicopter-shake
b) rozciąganie penisa w lewo do lewego uda, trzymając pod główką. Przytrzymać przez 25 sekund (co sekunda robimy kegel)
c) Trzymając penis wciąż naciągnięty, wyciągnąć go przed siebie i zrobić 10 dużych okrążeń w lewo, po czym w prawo. Ruch ten ma przypominać kręcenie korbą. Kręcąc, należy starać się dotykać dłonią brzucha.

Robimy 4 serie dla powyższego zestawu. Z tą różnicą, że:
- w 2. serii w b) rozciągamy w prawo
- w 3. serii w b) rozciągamy przed siebie
- w 4. serii w b) rozciągamy do góry

Na koniec robimy jeszcze raz helicopter shakes.

3. Jelq.
Penis jest rozgrzany i dobrze rozciągnięty. Potrzebujemy teraz jakiegoś lubrykantu (ja używam oliwki dla dzieci z Rossman'a - tania i b. dobra). Nawilżamy dłonie i penis. Erekcja na poziomie 60-70%. Nie robimy ćwiczeń na pełnej erekcji.

a) Robimy 50 powtórzeń jelq (gdzie 1 powtórzenie to dojenie najpierw jedną, potem drugą ręką, a więc można powiedzieć, że to 100 powtórzeń robiąc to tylko jedną ręką). 3-4 sekundy na powtórzenie. Robiąc to ćwiczenie, kierujemy penis przed siebie (poziomo).
b) Robimy V-jelq 30 powtórzeń (liczonych jak ppkt a). Do tego potrzebujemy się bardziej nawiżyć. Penis skierowany do góry (pionowo). Link jak to ma wyglądać: http://media.photobucket....deos&sort=1&o=0

Robimy 3 serie dla powyższego zestawu. Wychodzi z tego łącznie 150 jelq i 90 v-jelq (liczonych w sposób przedstawiony powyżej).

4. Warming Down.
Jest to b. ważne z punktu widzenia uniknięcia kontuzji.
Robimy tak jak podczas rozgrzewki z tą różnicą, że min. 5-6 minut.

___________________________________________________


Sugerowany system ćwiczeń to 5 dni treningu 2 dni odpoczynku. Jeśli to zbyt dużo, wóczas 2 dni treningu 1 dzień odpoczynku. I tak przez 90 dni.
Pierwsze mierzalne efekty treningu pojawiają się nie wcześniej niż po 3 tygodniach.[/b]
  
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2015   

Jakby ktos w srocie wytlumaczyl o co chodzi bylo by fajnie
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2015   

Cycu trening skupiający się głównie na jelq ot tyle w skrócie a i zalecany poczatkujacym.
Masak powodzenia. Mimo że głównie słyszałem że to nic nie daje w przyrostach może ci coś da. Najlepiej już po 6 tygodniach zmien sobie na jelq free routine.
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 01 Wrz, 2015   

Heretyk, jeśli czytałeś pegym, to nie wiem skąd teza, że nic nie daje?
I zdziwiłbym się gdyby nie opierało się na jelq, przecie to najbardziej podstawowe i najważniejsze ćwiczenie =D Nic to, jutro wrzucę opis treningu, być może więcej chętnych się pojawi.
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Masa jest planów bez jelq typu to co wyzej podawalem. A własnie duzo osob sie wypowiadało w temacie ze robili to a teraz chca robic to co wyzej podawalem bo nie mieli efektow. Ale mowie zalezy od czlowieka cwicz zobaczysz i tyle :)
 
 
albastan 

Wiek: 33
Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 32
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

masak911, trzymam kciuki :D
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro 02 Wrz, 2015   

Ciekawa nowosc trzeba bedzie sprobowac
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 03 Wrz, 2015   

Heretyk, Otóż to. Sprawdzę na sobie. Choć rzeczywiście, na pegym niektórzy piszą, że mierne efekty, a niektórzy, że przyrosty są. Każdy jest inny.

albastan, Dzięki. Nie chcę, by to zabrzmiało jakoś pedalsko, ale możesz trzymać za co chcesz :P

[ Dodano: Pią 04 Wrz, 2015 ]
Mój system ćwiczeń to 1 dzień treningu, 1 dzień odpoczynku. Muszę zmniejszyć ilość jelq z powodu spadku porannych erekcji. Sam chwyt podczas jelq też jest w moim przypadku chyba zbyt mocny.

Miał ktoś z Was podobną sytuację? Podobno to kwestia bycia początkującym i odpowiedniego dozowania ćwiczeń...
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2015   

Nie rozumiem o co ci chodzi
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Sob 05 Wrz, 2015   

Heretyk napisał/a:
Nie rozumiem o co ci chodzi

Zacytuj czego nie rozumiesz...
 
 
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 06 Wrz, 2015   

"Muszę zmniejszyć ilość jelq z powodu spadku porannych erekcji"
 
 
masak911 

Dołączył: 12 Sie 2009
Posty: 30
Skąd: warszawa
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Heretyk napisał/a:
"Muszę zmniejszyć ilość jelq z powodu spadku porannych erekcji"


Zacząłem ćwiczyć wg tego programu i po ponad tygodniu zauważyłem spadek porannych erekcji. Do tej pory z rana praktycznie zawsze wstawałem z "twardym drągiem", a teraz już nie. Czytałem na ten temat na pegym i tam piszą, że taki objaw (spadek porannych erekcji) to jeden ze skutków przetrenowania.
Na razie robię trening bez punktu 3 (Jelq) od kilku dni. Jest lekka poprawa. Jak wszystko wróci do normy, zacznę powoli wprowadzać Jelq.
Pytanie, czy Ty i ktokolwiek inny miał podobnie...
 
 
Szkwał 

Dołączył: 08 Mar 2009
Posty: 144
Skąd: z daleka
Wysłany: Pon 07 Wrz, 2015   

Ja tam akurat nie ćwiczę i też nie miewam porannych erekcji albo bardzo rzadko :) I to już od dłuższego czasu
 
 
penis.com.pl
andropenis
Heretyk 

Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2015
Posty: 316
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 08 Wrz, 2015   

W sumie to ja też zauwazylem teraz taki spadek
 
 
Cycus85 

Wiek: 38
Dołączył: 06 Lip 2006
Posty: 141
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Sro 09 Wrz, 2015   

Moze zbyt intensywnie robicie i penis potem ma ciezko sie zregenerowac
Chocja dziennie cwicze jelq i co ranek mam namiot moze to dlatego tez ze spie bez niczego i moze to wplywa na to
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group