Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     pękająca skóra po obrzezaniu
Autor Wiadomość
pnslf 

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 08 Lut, 2015   pękająca skóra po obrzezaniu

Witam wszystich!

Trafiłem tutaj szukając rozwiązania swojego problem, ale nie bardzo mogłem znaleźć odpowiedź - raczej byly opisane sposoby na najczęstsze problemy.

Jakieś 3-4 lata temu byłem poddany zabiegowi obrzezania z powodu stulejki (nie mogłem już wtedy ściągnąć w ogóle skóry z napletka, średnica otworu miała jakieś 5 mm). Zabieg udał się z powodzeniem. Miesiąc powstrzymałem się od seksu i masturbacji, wszystko zagoiło się całkiem dobrze.

Po jakimś czasie (6-9) miesięcy od zabiegu pękła mi skóra pod żołędziem podczas masturbacji (mniej więcej na linii zszycia skóry podczas zabiegu). Okazałosię, że mam tam małą wyblakłą bliznę. Rana sięszybko zagoiła, ale problem się powtarzał co jakiś czas.

Generalnie od tamtego momentu co jakiś czas pęka mi tam skóra, są mikro krwawienia. Chcę wreszcie coś z tym zrobić.

Skóra w tym miejscu jest taka zgrubiała (zupełnie inna niż na pozostałej części penisa), otacza ją blizna (jakieś 3 na 4mm).

Co mogę z tym zrobić? czy są jakieś sposoby nieoperacyjne? Zmikęczenie tej blizny? Rozciągnięcie?

Będę wdzięczny za wszelkie rady.
 
 
Rufus1 

Dołączył: 16 Sie 2010
Posty: 369
Skąd: Lubuskie
Wysłany: Pon 09 Lut, 2015   

pnslf, używaj jakiegoś nawilżacza przy mastubacji
 
 
 
pnslf 

Dołączył: 08 Lut 2015
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

Wiem :) Od kiedy 1. raz mi tam skóra pękła to używam regularnie przy masturbacji, przy seksie z resztą też. Nawet po wygojeniu rany co jakiś czas skóra mi pęka na tej bliźnie.
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group