Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     masturbacja
Autor Wiadomość
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   masturbacja

czesc mam 13 lat (wiem ze od 18 no ale..) i mam pewien problem (chyba).Otoz niedawno sie masturbowalem i musialem to dluugo robic okolo z 5 min chyba az czy to zle??? i w trakcie moj penis zrobil sie taki czerwony czy to tez zle??? i po tym wszystkim wyleciala sperma ale ledwo co ... moze ze 3 kropelki.. moze to dlatego ze to pierwsyz raz... jezeli moej pytania sa banalne to sorki ale ja sie na tym nie znam...

ps. jezeli to wazne to mam stulejke..
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

aha zapomnialem dodac ze kolor byl jakis taki przezroczysty ale lepki.. i w momencie doslownie 0,5ske przed wyleceniem taki dziwny lekki bol byl...
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

ehh przepraszam ze az tyle postow pod rzad ale nie ma na tym forum opcji edytuj... otoz z tego co czytalem to wzszystkim sperma normalnie wylkatuje a u mnie ona tak stoi ... no nie wiem jakto nazwac ale nie chce wyleciec.. pierwsze gdzies 2 krople wylatuja a potem ona sobie stoi i nic nie robi... HELlp

aha czy mam nadzieje ze jakos ta stulejka sie sama wyleczy ?? czy tylko operacja??:( mama mi mowi ze powinna sama sie wyleczyc.... :/
 
 
penis.com.pl
viamax
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

No właśnie masz dopiero 13 lat... Z wiekiem sperma robi się gęstrza bialsza pod wyższym ciśnieniem i jest jej więcej.
A co do stulejki to twoja mama powiedziała ci tak żebyś sie tym narazie nie martwił... ale to nie jest prawda. Stulejke można jedynie usunąć operacyjnie... Albo porozciągać napletek tzn zsuwać go do oporu...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

ale slyszlame ze stulejka dziecieca (mam ja od urdzoenia) moze sie kiedys sama jakos usunac i naprawic.tzn przy dojrzewaniu ma to zejsc.. ale sam teraz nie jestem pewien:(
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

jesli stulejka dziecieca mialaby sie "sama naprawiac" po okresie dojrzewiania to zaden lekarz nie kroilby 4-lenich chlopcow:P
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

a dlaczegho jak skurke wezme na sam dol (bez bolu) to widze tylko czesci zoledzia. na zdjeciach widzialem ze on niektorym jakos wychodzi ze srodka... a u mni nie chce a boje sie tak naciagnac skurke bo moze peknac czy nie mam sie czego bac czy lepei j tylko robic to lekko i samo sie rozrusza i wyjdzie po jakims czasie ?

aha mam jeszcze jedno pytanie - czemu sperma mi nie wylatuje??? dolsownie jedynie pierwsze 2 kropelki w potem to tak zostaje... i iwdac takie biale rzadzkie cos w srodku help
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Nie 30 Lip, 2006   

ad 1: nic na sile
ad 2: jestes jeszcze dzieckiem :wink:
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

a czy jak bede dorosly to ta stulejka bedzie mi utrudniac stosunek??? czy to bedzie jakis bol???

zapewne zrobie operacje ale gdyby nie to czy bedzie normalnie czy nie
 
 
Saci

Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 10
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

rokoo napisał/a:
a czy jak bede dorosly to ta stulejka bedzie mi utrudniac stosunek??? czy to bedzie jakis bol???

zapewne zrobie operacje ale gdyby nie to czy bedzie normalnie czy nie


Ja nie wiem pytasz sie o takie pierdoly ze szok rozumiem ze jestes mlody ale bez przesady jak bedziesz cwiczyl wacka to powinienes sie pozbyc stulejki a jak to nie pomoze to operacja

od razu wyjasniam cwiczyl czyli walil gruche zeby glupich pytan nie bylo
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

wiem ze to moze glupie pytania ale nie nzam sie na tym :p a mam chyba juz ostatnie pytanie :D czemu jak naciagne skurke i jest zoledz to jak go dotkne reka albo woda to taki straszny bul jest??? to jakas kolejna choroba??? :/ a jak to normalne to jak robic zeby to nie bolalo ?? a i on jest taki czerwpny
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

Nie ma głupich pytań tylko głupie odpowiedzi (Saci) no i pytania powtarzające sie ale to już inna sprawa :wink:
Napletek można rozciągnąć sciągając go do oporu (tak żebyś poczuł lekki ból ale bez przesady ) ja też miałem kiedyś stulejke ale właśnie w ten sposób rozciągnołem napletek i stulejka znikła :) Żołądz ma być czerwona (ew. różowa) ale nie powinno Cie boleć jak dotykasz albo w kontakcie z wodą... Być może to dlatego że masz stulejke i żołądz nie miała kontaktu z niczym innym oprócz napletka. Myślę że z czasem (jak bedziesz się masturbował) nadwrażliwość powinna przejść... :wink:
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
rokoo

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 49
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

ale teraz musisz zdejmowac skorke zeby bylo widac zoladz?? czyodrazu go widac??? a dlugo musiales sie masturbowac zeby do tego dojsc??? czyli jest nadzieje ze obejdzie sie bez operacji
 
 
penis.com.pl
bathmate
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Pon 31 Lip, 2006   

To że musze zdejmować napletek to inna sprawa bo mam dosyć długi napletek i w zwodzie nie odsłania on żołędzia ale to jest sprawa indywidualna i tobie (jak już nie będziesz miał stulejki) może w zwodzie odsłaniać żołędzia bez uprzedniego zdejmowania :) Źle zrozumiałeś... nie masturbowałem się żeby rozciągnąć napletek poprostu zciągałem go do oporu powoli i spokojnie ( o ile dobrze pamiętam to około pół godziny dziennie) i po około 2 miesiącach napletek był już tak rozciągnięty że spokojnie mogłem go ściągać poza żołądz...
_________________
"I gotta girl in Paris I gotta girl in Rome
I even gotta girl in the Vatican Dome
I gotta girl right here I gotta girl right there
and I gotta girlfriend everywhere"
 
 
Saci

Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 10
Wysłany: Wto 01 Sie, 2006   

Tak mozna cwiczyc jak kolega napisal albo masturbowac sie ja tez mialem stulejke ale jak zaczolem sie masturbowac to mi przeszla po kilku miesiacach


ps: Nie napisalem ze to glupie [pytanie czytaj uwaznie kolego
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group