Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     orgasm control
Autor Wiadomość
karamba18 

Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   orgasm control

Co sadzicie o tabletkach orgasm control? Kupilem 3 opakowania od razu bo sa w promocji i stosuje jakies 2tygodnie. Nie wie kiedy spodziewac sie poprawy? Nie wiem czy juz jest lepiej bo moja ocena moze byc dosc subiektywna
 
 
Xanad1 


Dołączył: 09 Lis 2011
Posty: 67
Skąd: Honolulu
Wysłany: Wto 22 Lis, 2011   

Ja takiego specyfiku nie uzywałem,ale pewnie efekty sa tak jak w wiekszosci po 2/3 tygodniach czy po miesiacu..
Powinienes zam zauwazyc czy jest jakas poprawa i czy mozesz dłuzej czego ci zycze:)
Jak zacznie działac to napisz gdzies na forum o tym ,jestem ciekaw czy pomogło.
 
 
mieszko1 

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw 12 Sty, 2012   orgasm control

tak, pierwsze efekty przynajmniej u mnie pojawiły się po miesiącu, ale przez ten pierwszy miesiąc stosowałem orgasm control spray bo działa od razu i jak dla mnie to dobry produkt :) powodzenia !
 
 
penis.com.pl
masturbator
karamba18 

Wiek: 31
Dołączył: 16 Sie 2011
Posty: 15
Skąd: Polska
Wysłany: Pią 13 Sty, 2012   

To zazdroszcze bo ja juz stosuje 3 miesiac, niedlugo konczy mi sie ostatnie oopakowanie a efektow widocznych jak nie bylo tak nie ma. Do tego zauwazylem, ze zamiast zwiekszyc poped seksualny, zmniejsza go. Powiem tak. Nie walilem sobie od miesiaca i rzadko o tym myslalem, jak przed stosowaniem srednio co 3 dni to robilem. Wczoraj sie skusilem na zwalenie po miesiacu, trysnalem tak samo szybko jak do tej pory... Nie wiem moze to wina tak dlugiej przerwy.
 
 
duszek2611 

Dołączył: 29 Lis 2011
Posty: 8
Skąd: PN
Wysłany: Nie 15 Sty, 2012   

Ja tez zakupiłem tabletki i spray.. spray dosyc dobry..Spray + dobre nastawienie psychiczne to dało sie wytrzymac prawie 20 min:) Tabletki niestety musiałem odłozyc po kilku dniach stosowania bolała mnie głowa,i miałem biegunke.. Szybki wytrysk napewno był spowodowany długą przerwa kolego.. Dla przykładu nie dosc dawno kochałem sie z moja panna prawie codzienie,i byłem wstanie wytrzymac bez zadnych tabletek przeszło 20 min..Teraz była tygodniowa przerwa i znowu dosc szybko sie koncze,ale to pewnie z nerwow bo ktos ciągle przechodził za drzwiami..Moja skromna rada tak jak wielu kolegow tu pisało..Poprostu gdy wchodzisz w partnerke,zaczynasz myslec o czyms innym(wiem ze to trudne) mi to np pomagało dosc długo wytrzymac
 
 
mieszko1 

Wiek: 35
Dołączył: 09 Sty 2012
Posty: 19
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 16 Sty, 2012   

Panowie jak wy możecie bez problemu 20 min to nie wiem czy to jest problem :] ludzie ledwo wsadzą i już kończą ( do 5 min) uważam że wtedy zaczyna się problem i myślenie o kuracjach tabletkami. Biegunka chyba nie występuje często myślę że to bardziej miałeś od jakiegoś posiłku ;) Ja bym na Twoim miejscu kontynuował kuracje.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group