Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Chyba wiezadelko
Autor Wiadomość
dominator88

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   Chyba wiezadelko

Mam następujacy problem. Posłużę sie zdjeciem znalezionym w necie:



Wiec tak te coś pod zoledziem czyli to co jest zaznaczone na zdjeciu.
Jest u mnie jak gdyby nie rozciagniete i przez to nie moge mocno ściągnąć napletka... co mam zrobić? Napletek mogę ściągnąć jedynie ponizej zołędzia.
 
 
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   

jak mi stoi to też mogę ściągnąć napletek tylko za żołędzia, a dalej juz nie idzie... to jest coś złego? nie w zwodzie mogę ściągnąć dalej...
 
 
dominator88

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 6
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   

Widze kolega uzupełnił moja wypowiedź... (czyli nie ejstem sam) a w zwodzie jak mocniej sciagam to mnie to mocno boli i te wiezadełko robi sie takie białe i mocno napręzone... nieprzyjemna sprawa...
 
 
penis.com.pl
masturbator
ja_89 

Wiek: 35
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 130
Skąd: Z nienacka
Wysłany: Wto 27 Cze, 2006   

no dokładnie... i ciągnie jakby żołędzia w dół... nigdy mi nie nie uniemożliwiało żyć:) , ale nie wiem jak to bedzie podczas stosunku na przykład.
 
 
tomsel12

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 13
Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

mam identyczny problem jak koledzy powyzej, prosze o diagnoze specjalisty albo kogokolwiek :cry:
 
 
hildegrant

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 411
Wysłany: Wto 11 Lip, 2006   

za krotkie wedzidelka przedluza sie operacyjne za pomoca skalpela:)
konsultacja z chirurgiem urologiem i on podejmuje decyzje czy wykonac zabieg czy nie
poza tym temat byl tu walkowany 100 razy, odsylam do funkcji "szukaj"
 
 
rajstopmaniak

Dołączył: 28 Maj 2006
Posty: 83
Skąd: Grodzisk Maz.
Wysłany: Sro 12 Lip, 2006   

a może nie każdy umie szukać??
_________________
"Nie ma nic gorszego jak bezczynność..."
 
 
Chenryk

Dołączył: 02 Maj 2006
Posty: 12
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   Sprawa wedzidełka...

Proponuje... zrobić to tak jak ja. Miałem ten problem ze wędzidełko ograniczało zsuwanie sie napletka . A jak juz mocniej próbowałem to powodowało efekt ze penis się zakrzywiał do dołu i to z kolei powodowało ze był krótszy i zarazem bolesnosc. Rozwiązałem ten problem w ten sposób (autentycznie) by nie isc do urologa znalazłem sobie dziewczyne (1.) -dziewice i chetną na sex . Była ciasna i MIAŁA BŁONE DZIEWICZA. Podczas wkładania jej do wiadomego miejsca wykonałem zdecydowane i mocne pchnięcia ... to skutkowało ze: moje wędzidełko rozleciało sie .Oczywiscie w tym mom. był b. ostry ból i mój i partnerki , było mnóstwo krwi na przescieradle. Ona wiedziała ze ją bedzie bolało i w jakims sensie była na to przygotowana. za ok. 1 tydzien wygoiło sie mi to. Tak ze miałem pozyteczne z przyjemnym . Na dzisiaj mam z tym spokój , napletek moge swobodnie przemieszczac, (ha..ha..) ponadto ta przypadłosc komplikuje kontakty analne. Wybór jest jak wyżej albo skalpel urologa . Aha ..a czy słyszeliscie o chińskiej metodzie wydłuzania penisa polegającej na nacięciu skóry podtrzymującej penisa od strony łona. Co powoduje (podobno !) ze penis nie jedt wtedy ograniczony (zawieszeniem na skórze) i moze sie wydłużyc o ok. 5cm. Tak cos na Necie pisali.
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

Też mam za krótkie wędzideło. Ja moge troche dalej ściągąć napletek niż pod rzołądz ale jak go puszcze to z powrotem sie nasówa i to uniemożliwia mi założenie prezerwatywy...
 
 
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Sro 19 Lip, 2006   

mam to samo 8)
 
 
tomsel12

Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 13
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

kurde i panowie co z tym fantem zrobimy?? wybieracie sie do urologa bo ja sam nie wiem :?
 
 
rasta00

Dołączył: 25 Sty 2006
Posty: 28
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

radzę wybrać się do urologa :) ...ja byłem na wydłużaniu wędzidełka tydzień temu i wszystko jest oki...efekty już widać 8) ...nie macie się czym przejmować...ale rozumiem Was bo ja tak samo to "przeżywałem" przed zabiegiem :twisted: ...3majta się i głowa do góry :) :)
 
 
skywalker 


Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 663
Skąd: Zasiedmiogórogród
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

[quote="rasta00"]radzę wybrać się do urologa :) ...ja byłem na wydłużaniu wędzidełka tydzień temu i wszystko jest oki...efekty już widać 8) ...nie macie się czym przejmować...ale rozumiem Was bo ja tak samo to "przeżywałem" przed zabiegiem :twisted: ...3majta się i głowa do góry :) :)[/quote]
A jak to się wszystko odbywało? Byłeś przytomny?
 
 
penis.com.pl
masturbator
dick.ens

Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 67
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

a ja spytam tak: czy potrzebne jest skierowanie do urologa? z tego co wiem, to tak. I co mam isc do lekarza rodzinnego najpierw powiedziec ze chce do urologa - moja lekarka spyta a po co? i co, mam spodnie przed nią zdejmowac? :?
 
 
Dziobax

Dołączył: 27 Cze 2006
Posty: 25
Wysłany: Pią 21 Lip, 2006   

a jak mam 18 lat? mam poprosic starszych o kase? i co im powiem? ze na pomoce naukowe?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group