Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     coś o mięśniech PC
Autor Wiadomość
koking

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2
Wysłany: Sob 29 Kwi, 2006   coś o mięśniech PC

Witam Wszystkich. Wg ebooka i kilku wypowiedzi aby zatrzymać zbliżający się orgazm należy napiąć mięśnie PC. Mój problem polega na tym że u mnie jest zupełnie odwrotnie! Im PC mam bardziej napięte tym szybszy orgazm, ale mogę je troche poluźnić i to trochę pomaga, tak jakbym lekko tracił wrażliwość w członku.
I zauważyłem że właściwie te mięśnie to w trakcie wzwodu praktycznie są napinane cały czas nawet przez kilkanaście sekund! Ale wogóle mi to nie przeszkadza, z tym że przyśpiesza finisz. Pozdrawiam
 
 
hipopotam

Dołączył: 18 Mar 2006
Posty: 101
Skąd: zadupie
Wysłany: Nie 30 Kwi, 2006   

wiem o co ci chodzi i nie jest tak jak mówisz.
na początku ćwiczeń kiedy chcesz powstrzymać orgazm to musisz starac się nie dopuścić do skurczów bo kiedy je zaczniesz to już finisz. - problem w tym że robiąc tak nie masz żadnej przyjemności tylko dodatkowo stres.
w ćwiczeniach chodzi o to żeby tak wzmocnić mięcień żeby dojść do orgazmu! a przynajmniej go odczuwać ale zablokować możliwość wytrysku- czyli mieć długo orgazm i dalej być napalonym - utrzymac niewyżycie.
ale do tego trzeba trochę ćwiczyć a nie wyskakiwać z fochem.
 
 
koking

Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 2
Wysłany: Pon 01 Maj, 2006   

hipopotam napisał/a:
a przynajmniej go odczuwać ale zablokować możliwość wytrysku

czyli w przypadku dobrze wyćwiczonych mięśni PC, podczas ich napinania blokuje się tak jakby ujście spermy, tak?
Spotkałem się jeszcze z czymś takim, że podczas orgazmu można ścisnąć trzon penisa jak najniżej, aby zatrzymać wytrysk. Ale co wtedy dzieje się ze spermą, wraca z powrotem? przecież juz jakąś drogę przebyła...
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
kozel

Dołączył: 10 Lip 2006
Posty: 2
Wysłany: Czw 20 Lip, 2006   

tyle sie pisze o miesniach PC a to są które?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group