Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Przyklejony napletek II
Autor Wiadomość
adi142 

Dołączył: 25 Lip 2010
Posty: 14
Skąd: Okolice KRK
Wysłany: Sro 12 Sty, 2011   Przyklejony napletek II

Dzień dobry!Po długiej nieobecności powracam by niestety znowu prosić o poradę!Jeśli ktoś nie pamięta można przeczytać mój poprzedni temat "przyklejony napletek".Hmmm...nie będę się rozpisywał sami porównajcie zdjęcia z tamtego tematu z tym:
http://img515.imageshack....g=zdjcie047.jpg
No to tak.Wczoraj pod prysznicem,umyłem go i gdy wyszedłem usiadłem(na kiblu)i pomyślałem a spróbuję(krótkie wyjaśnienie:już nie chodzę do przychodni do lekarki,wcześniej mi zrywała i kazała mi żebym to zrobił sam,ale mi się nie chciało) no i pomalutku wziąłem i zacząłem odklejać(oczywiście delikatnie)z wrażenia powiedziałęm na głos "puściło!" ojciec się pyt co?? a ja mówie nic nic.Ale to tylko niewiem czy z dwa milimetry i w dodatku niecałkiem.Teraz to wygląda tak jak na zdjęciu.Co prawda nigdzie mi się nie pali,w końcu mam 13(juz)lat.Dajcie jakieś porady żeby to mniej bolało.Już dość myślę że dużo już wycierpiałem.Z góry dzięx Pozdro
adi142
 
 
 
Anaksymenes 

Wiek: 33
Dołączył: 17 Paź 2009
Posty: 45
Skąd: Milet
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

zdjęć nie ma...
 
 
facet 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Lis 2005
Posty: 127
Skąd: pl
Wysłany: Czw 13 Sty, 2011   

Fotki nie zostały zamieszczone
 
 
penis.com.pl
bathmate
kowalczyk23 

Dołączył: 26 Kwi 2008
Posty: 40
Skąd: Lubelszczyzna
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

Najlepiej będzie jak pójdziesz do urologa. Nie wiem co to za lekarka Ci kazała tak robić ale to stosuje się zazwyczaj u dzieci do 6 roku życia. Do 4 roku życia stulejka jest rzeczą normalną.
Ktoś może powiedzieć że jesteś za młody na tego typu zabiegi i kazać Ci poczekać. Ale to nie będzie dobre rozwiązanie. Gdyż może się rozwinąć stan zapalny i możesz sobie nie źle zaszkodzić.
 
 
 
andrzejgadarr 

Dołączył: 27 Lut 2010
Posty: 750
Skąd: Poland
Wysłany: Nie 16 Sty, 2011   

kowalczyk23, a rozróżniasz sklejony napletek od stulejki?
_________________
Problem? Pisz na gg: 8259970 :)
Pozdro
 
 
lolko 

Dołączył: 14 Paź 2009
Posty: 18
Skąd: Poland
Wysłany: Sob 05 Lut, 2011   

Ja miałem przyklejony napletek znaczy część. Po prostu przykleiła mi się skórka do żołędzia. Pod prysznicem codziennie delikatnie naciągałem skórkę, aż za którymś razem puściła. Potem trzeba dbać o higienę, aż się nie zagoi :) Lekko może szypać, nic więcej :)
_________________
Bi z dominacją hetero.
To co ludzkie nie jest mi obce.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group