Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     czy to zdrowe
Autor Wiadomość
spyra 

Wiek: 34
Dołączył: 26 Cze 2008
Posty: 9
Skąd: google
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   czy to zdrowe

Siemka przy uzywaniu pompek powstaje ssanie kture odpapowoje powietrze co za tym idze rozszezenie tkanek. Mam pytanko czy to jest zdrowe bo od np malinek mozna dostac raka tak słyszałem?
 
 
kapcius 

Dołączył: 07 Wrz 2007
Posty: 258
Skąd: xxx
Wysłany: Wto 15 Lip, 2008   

no raczejj
_________________
szukam sponspora
 
 
poo99

Dołączył: 26 Sie 2006
Posty: 1
Wysłany: Czw 11 Gru, 2008   

g... prawda, od malinek nie można dostać raka!! 8)
 
 
penis.com.pl
orgasm contol
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Czw 11 Gru, 2008   

Siniaki nie powodują chorób nowotworowych, jeśli tworzą się wyłącznie po uderzeniu czy zassaniu i szybko znikają.
Gdy pojawiają się bez wyraźnego powodu, samoistnie, mogą świadczyć o poważnej chorobie, jaką jest hemofilia. Ale bywa to też objaw znacznego niedoboru witaminy C lub stosowania leków - kortykosteroidów.
_________________
PZDR BASF
 
 
jazda11 

Wiek: 37
Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 2
Skąd: lipa
Wysłany: Sob 11 Kwi, 2009   

Prosze o pomoc !!! kupilem pompke i pompuje juz 3 dni,ale nie mam zielonego pojecia do jakiego momentu pompowac,ten koles od ktorego kupilem niechce mi odp,szmata,ostatnia szansa na tym forum,po 1 wyskoczyly mi na penisie czerwone kropki to chyba pod skorne pekniecia zylek , po 2 moj grzyb tez sie zrobil w jednym miejscu siny,prosze pomozcie mi dowiedziec sie jak z tego korzystac ile razy dziennie,do jakiego momentu pompowac,po ile minut,i jeszce jedno czy jak pompuje do danego momentu u mnie pokazuje na wskazniku 10 i jak spada cisnienie to dopompowywac do 10 czy poczekac jak spadnie do minimum i jeszce raz do 10 napompowac ? licze na was pzdr
 
 
potency 


Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 25
Skąd: Włoszczowa
Wysłany: Pią 17 Kwi, 2009   

Instrukcja pompowania w necie jest dużo instrukcji, ale wczytaj się w tą, jest najprostszym językiem napisana same konkrety, nie kuma sexshopów co sprzedają produkty, a potem zostawiają takich biedaków samemu sobie.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group