Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     cala prawda o wielkosci
Autor Wiadomość
mikel84 

Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 5
Skąd: Krk
Wysłany: Czw 26 Lut, 2009   cala prawda o wielkosci

Witam po raz pierwszy na forum i ciesze się , ze cos takiego istnieje, respekt 4 all of u-twórców, moderatorow i uczestnikow. Sorrki za przydługi wpis pasujacy raczej do bloga ale nie wiem czy i kiedy tu wroce

Mam 25 lat, jestem jeszcze niestety wciąż prawiczkiem( choc dobra strona jest to ze jeszcze żadna mnie nie wysmiala),mam 14 w porywach 14,5 cm w wzwodzie, obwodu nie mierzylem, ale nie jest tez porywający.
Mowi się, ze penis nie musi być duzy, żeby partnerka mogla doznawac gleboka rozkosz, ze tyle ile chocby ja mam wystarczy, bo sama pochwa ma ok. 10cm (choc jest tez rozciagliwa, o czym wielu zapomina), a magiczny punkt G jest ok. 6 cm od jej ujscia, wiec maly tez sobie poradzi. Mowi się tez, ze lepiej, żeby był grubszy, żeby stymulowal ścianki pochwy i punkt G i to jest prawda, bo facet z dluga palka cienka jak slomka czy termometr niewiele zdziala
Uwazam, ze rozmiar ma znaczenie, szczególnie u kobiet. Powiniem być duzy, tzn dlugi i gruby. Wmawianie przez facetow, ze nie to marne pocieszanie się, a i tak każdy w glebi pragnie mieć maczuge jak ze snow. Jeśli tak mowia kobiety, to tylko dlatego, ze 1. nie mialy jeszcze dobrze obdarzonego faceta 2. mialy faceta z duza pala, ale trafily na jakiegos cieniasa, który o dobrym seksie dla obojga nie miał pojecia (zdarzaja się tacy). Sa tez kobiety, które sa drobno zbudowane, maja male waginy, a ich miesnie pochwowe nie sa wytrenowane i sa po prostu “niewygimnastykowane” Mowi się, ze wazna jest tresc od formy, jakość niż ilość, ale w przypadku seksu można to przynajmniej czesciowo miedzy bajki włożyć. Jeśli kobieta stanie przed wyborem kochanka na dłuższy okres (nie na jedna noc) miedzy gosciem z wielka faja, a kiepskim w lozku, a kolesiem ze średnim lub malym kolega w spodniach, ale mającym opinie dobrego kochanka, to nierzadko wybierze tego pierwszego, bo zawsze można takiego z czasem “przyuczyc’ chocby Kamasutra, a poza tym przekonuje poglad (choc nie zawsze słuszny, ze duzy może wiecej, taki to niby musi być niezły ogier, itp.). Wiele kobiet fascynuje się seksualnością czarnych, jako gosci mających dobre warunki w spodniach i technike (once you try with black, you never go back czy jakos tak bądź ‘z czarnym raz sprobujesz, innym podziękujesz”), wiec cos jest na rzeczy, ze size does mater.
Prawda jest taka, ze w te klocki najwazniejsza jest zarówno wielkość penisa jaki i technika. Kazda kobieta chce mieć faceta z duza palka, uosobienie snow o rycerzu, ksieciu z bajki, kochanku ze snow z wielkim “mieczem”. Posiadanie faceta z duzym penisem łechce jej próżność i sprawia, ze czuje się lepsza np. w stosunku do swoich koleżanek (choc zawsze jest niewielki odsetek kobiet, które z przyczyn dot. wielkości pochwy dużych nie trawia). Uwazam ze każdy z nas powinien, jeśli tego chce terenowac i stale pracowac nad soba.
Moim celem jest osiagniecie malego do rozmiaru 21 cm długości i odpowiednie zwiekszenie obwodu. Ktos powie nierealne, bo koles chce zwiększyć stan o Pol długości. Wedlug mnie, żeby osiągnąć skuteczne wyniki, trzeba zastosowac 3 kroki”
1. Operacja powiekszania penisa przeprowadzona najlepiej w Stanach. Jest to koszt rzedu kilku tysięcy $$$, nawet przy niskim kursie dolara to kupa kasy, na która trzeba pracowac. Kiedy już uzbiera się siano, pojawiaja się pytania czy warto tyle forsy wydawac powiedzmy sobie wprost na fiuta, skoro można na cos innego? A co jeśli powiklamia? Sam przyrost daje raptem 1.5-2 cm w stojce, w zwisie wiecej i wyglada to lepiej np.. w slipach na basenie. W PL nie wiem czy ktos to wykonuje, na Wschod bym się nie zapuszczal, pozostaje Europa Zach i USA.
2. Potem cwiczenia, przez kilka godzin nosic maszyne z oferty penis.com.pl, ale tez rownolegle codziennie stosowac cwiczenia reczne z ebooka, jak np. rozciaganie czy jelq. Najwazniejsze to KONSEKWENCJA, trzeba to robic CODZIENNIE (to jak z nauka jezykow obcych;;)), PRAWIDLOWE korzystanie z urządzeń oraz POPRAWNE wykonywanie ćwiczeń. CZYTAC ZE ZROZUMIENIEM instrukcje. Mysle, ze po 1-2 latach efekty powinny przyjść.Uwazac tylko żeby nie przetrenowac malego i czegos w nim nie uszkodzic.
3. Wazny jest trening po treningu. Kiedy nie uzywamy mozgu, głupiejemy, a gdy miesnie nie pracuja, słabniemy. Podobnie z penisem. Podobno efekty SA trwale po 9 miesiącach, ale do treningow typu rozciaganie,czy jelq warto raz na jakis czas powrocic, np.. pod prysznicem. Malemu na pewno to nie zaszkodzi, a poprawi jego ukrwienie. Sam seks czy masturbacja to za malo, a takie cwiczenia z czasem stana się tak zwyczajne jak jogging, basen czy silownia.

A co ja chce zrobic? Tu was zdziwie, bo na razie nic
Na zabieg mnie nie stac,na noszenie urzadzenia i cwiczenia nie mam czasu i warunkow. Jestem studentem, troche zabieganym, ale przede wszystkim nie mieszkam sam, a przed współlokatorem tego nie ukryje (i nie mowcie mi ze on tez to robi, albo żeby go zaprosic do wspolnej terapii;)). Ale wiem, ze to się niedługo zmieni. Najpierw zaczne od noszenia maszyny i ćwiczeń, po kilka godzin dziennie, ile dni się da. Daje sobie na to 2 lata, czyli 3,5 cm na rok. Czy się uda? Nie wiem, ale chciałbym mieć przyrost o 7 cm jak najszybciej
A jeśli to się nie uda, to za pare lat jak zbiore kase, a techniki chirurgiczne pojda do przodu, to może zdecyduje się na operacje.
Na koniec warto tez poczytac jakies poradniki dotyczące seksu, Kamasutra wyliczyla rozne rodzaje budowy organow i stworzyla odpowiednie pozycje. Warto robic wszystko, aby być najlepszym kochankiem, aby partnerka po seksie myślała tylko o nastepnym orgazmie. Trzeba być po prostu jak sportowiec, który majac gorsze warunki, operuje nieprzecietna technika;). Dobrze tez trafic, jak napisal jeden uczestnik forum na kobiete, która doceni twoje “sex-umiejętności”, mimo brakow fizycznych (choc jak mowie marzenia o wielkości tkwia w naturze), bedaca wartościowa osoba. No i każdy facet musi tez dbac o siebie, rozwijac się, nie być frajerem. To nie leczy problemu, ale go lagodzi. Zatem Panowie, do dziela!J
Pozdro

P.S. sorki za literowki
_________________
zainteresowany;)
 
 
SweetestGirl 


Wiek: 38
Dołączyła: 28 Lut 2009
Posty: 42
Skąd: Bieruń
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

mikel84, :) no ciekawa wypowiedź :)

Szczerze powiedziawszy ja jako kobieta nie zwracałam uwagę na długość ani na grubość :) dla mnie liczy się technika z jaką kochanek podchodzi do seksu a przede wszystkim to, że potrafi wstrzymywać się do tej pory aż sama nie osiągnę orgazmu :) nie jest egoistą i dla kobiet to jest najważniejsze :) często Wy faceci zapominacie o nas i jesteście egoistami w łóżku a jak wiadomo żeby Was nie ugodzić kobieta orgazm umie świetnie udawać (no niestety taka prawda). Więc nie chodzi o samo wyposażenie mężczyzny ale to jak zadowala swoją kobietę ;) Wielkość i grubość nie gra większej roli bo w dobrze dobranej pozycji każdy rozmiar spisze się świetnie. :mrgreen: To tak ode mnie na marginesie.
 
 
seba1 

Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 41
Skąd: lodz
Wysłany: Sob 28 Lut, 2009   

no proste <brawo> :wink:
 
 
penis.com.pl
viamax
facetqazwsx 

Wiek: 56
Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 05 Mar, 2009   

Następny fantasta powiększenie z 14 do ponad 20...Wygląda na to że czasem nawet inteligentni ludzie potrafią wypisywać idiotyzmy do potęgi...
Prawiczek i spec od kobiet ;)

Uśmiałem się mocno :) :)
_________________
duże i male są ok
 
 
Rivaldo

Dołączył: 18 Lip 2005
Posty: 123
Wysłany: Pon 09 Mar, 2009   

w sumie twórca tematu dobrze mówi, chyba każdy męzczyzna na świecie chciałby mieć wiekszego. I tyle. Jak ktoś zarabia 5 tys. to chicałby 10 tys. itd.
Jak ktoś ma dużego to wczesnie zaczyna współzycie, bo nie ma obaw i problemów z penisem. A jak ktoś ma małego to zamiast brać się do dzieła i zaliczać kobiety, to rozmysla o swoim penisie i ma zamiar go powiekszać.

najślieszniejszy jest ten optymizm twórcy tematu, on chce w 2 lata powiększyć sobie penisa o 7cm!!! Tj. o połowę obecnej długości. Wychodzi 3,5 cm na rok.

Chłopie wiesz czym się to za dla ciebie zakończy wielką frustracją, po tych 2 latach będziesz jeszcze bardziej wkurzony na siebie. Nie mówiąc już o możliwych kontuzjach i tym, ze go zaćwiczysz na śmierc. I jeszcze jedno na znakomitą część mężczyzn te jelq czy stretching czy inne w ogóle nie działają. I żadne ćwiczenia ci nie pomogąbo one tylko wywołują erekcję, po chwili sie wspaniałomyslnie spuścisz i po cwiczeniach.Wiec daj se spokuj..Ale powodzenia.
 
 
Tabs 

Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 24
Skąd: miasto
Wysłany: Wto 10 Mar, 2009   

SweetestGirl :D ma rację a te wywody Mikel84 to troche zalatują komercją.

ps. wydłużenie penisa o 7 cm coś takiego jest na dzień dzisiejszy nie realne. A napewno nie u dorosłego człowieka

Tutaj jest kwesita czy powiedzmy długośc 11cm w czasie wzwodu i 12.5 obwodu jest w stanie zadowolić partnerkę. Jesli tak to być może rozmair penisa jest fobią.

HMM, no skoro dziewczyny sie paluszkami zaspokajają to może faktycznie wielkośc nie jest aż tak ważna. CO nie znaczy że jest nie istotna.
 
 
penisowski 

Dołączył: 17 Sie 2008
Posty: 5
Skąd: niebiosa
Wysłany: Nie 22 Mar, 2009   

No tak wszystko jasne... Prawiczek i jednoczesnie spec od szparek :)
Powodzenia Ci zycze, ale z gory Ci powiem szkoda Twojego czasu :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group