Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wędzidełko-prosze pomóżcie
Autor Wiadomość
Viking29 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   Wędzidełko-prosze pomóżcie

http://img22.imageshack.u...2/dsc00302j.jpg

Witam.Ostatnio uszkodziłęm sobie wędzidełko. w miejscu tym podesżła skóra krwią.Po 3 dniach zeszła jednak krew, minęło prawie 2 tyg. nadal odczuwam pieczenie wedzidełka oraz przy dotyku bół. Prosze doradzcie co robić. I powiedzcie czy wg tego zdjecia mam za krótkie wędzidełko????
 
 
aj2 

Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 34
Skąd: ....
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Ile masz lat?? Ja kiedyś miałem krótsze ale się stopniowo wydłużyło :)
 
 
Viking29 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

No wiek to już 28 latek. A co wnioskujesz ze jest za krótkie???
 
 
penis.com.pl
bathmate
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Wg. tego zdjęcia nie jest za krótkie.
Najlepiej można ocenić czy jest za krótkie gdy we wzwodzie.
Najprawdopodobniej naderwało Ci się w środku, stąd ta krew i te dolegliwości. Jeśli samo nie przejdzie za jakiś czas, to idź do urologa.
Przy gwałtowniejszych ruchach może się naderwać bardziej.
 
 
Viking29 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

To moje edzidełko w wyniku otarcia niestety ale cżesc naskórka musiałem zerważ co odstawało i pojawiła się krew. W tej chwili po 2 tygodniachj jest w dalszym ciągu bol przy dotykaniu i wyglada na to ze nie moze sie to zagoic w tym miejscu. Co robić .Prosze doradzcie!!
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Wędzidełko jest bardzo unerwione i prawdopodobnie gdy zrywałeś część skórki odsłoniłeś nerw, albo go zerwałeś i teraz przy dotyku boli. To jest skóra to powinna się sama zabliźnić. No ale to jest członek, który jest używany więc czas gojenia się wydłuża. :)
Oczywiście zawsze możesz skorzystać z porady lekarza. :)
 
 
Viking29 

Dołączył: 15 Mar 2009
Posty: 4
Skąd: Polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

A czy są jakieś sposoby żeby to gojenie przyśpieszyć ?Jakieś maści okłady???I prosż epowiedzcie jakie dac zdjecie zeby iocenić czy nie mam kótkiego wędziedełka

[ Dodano: Nie 15 Mar, 2009 ]
Panowie a czy u Was wędziedłkop też jest takie twarde??Czy raczej miękki e i czy jest tez jak u mnie bardzo wrażliwe na najmniejszy dotyk???
 
 
3tom 

Dołączył: 11 Lut 2009
Posty: 518
Skąd: polska
Wysłany: Nie 15 Mar, 2009   

Co do zdjęcia to wstaw jak Ci stoi. Z boku, żeby bylo widać czy ściąga główkę do dołu i z przodu /od spodu penisa/.
W aptece można dostać maści na szybsze zabliźnienie rany. Powiedz,że Ci skóra pękła albo że się przeciąłeś i chciał byś maść na szybsze zagojenie. :) Albo wymyśl coś innego. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group