Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Zabieg laserowy
Autor Wiadomość
Piotrek18 

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   Zabieg laserowy

Witam. Mam kilka pytań.
1. Czy taką plamkę czerwoną na żołędziu można usunąć laserem? http://www.penis.com.pl/forum/viewtopic.php?t=4846
2. Jeśli można usunąć to czy będzie jakiś ślad po takim zabiegu?
3. Jakieś powikłania, problemy mogą wystąpić? W końcu to jest wrażliwa część ciała.
4. Ile mniej więcej może kosztować taki zabieg usunięcia takiej plamki?
Proszę o odp.
 
 
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

A czy ta plamka coś w czymś przeszkadza?
 
 
Piotrek18 

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Pon 16 Lut, 2009   

Nie przeszkadza, tylko denerwuje mnie to, że jest. Co powiem dziewczynie jak się rozbiorę? Pomyśli sobie, że jakiś syf i ucieknie. Chciałbym tego nie mieć dlatego chcę to usunąć.
 
 
penis.com.pl
andropenis
Seba081 

Wiek: 43
Dołączył: 16 Lut 2009
Posty: 305
Skąd: Katowice
Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

Może dermatologa odwiedź, ja kiedyś dostałem wysypki na żołędzi i
do dzisiaj nie wiem z czego to było.
 
 
Piotrek18 

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 17 Lut, 2009   

To nie jest żadna wysypka, żaden grzyb itp. Po prostu takie coś mi się pojawiło 3 lata temu i nie zniknęło do tej pory. Byłem u urologa i powiedział, że to nic groźnego. Tylko, że nie chcę tego mieć. Proszę o odp na pytania.

[ Dodano: Czw 19 Lut, 2009 ]
Na odpowiedź na pytania w temacie chyba się nie doczekam. :P Może ktoś odp na pytania?
 
 
daaro2006 

Dołączył: 29 Wrz 2006
Posty: 9
Skąd: net
Wysłany: Nie 22 Lut, 2009   

Chłopie myślisz, że laska kiedy będzie podniecona będzie Ci szukać plamek na żołędzi ?. Poza tym byłeś u urologa (to jest lekarz specjalista, więc wierz mi wie lepiej od Ciebie !!!!) i powiedział że to nic nie jest, więc daruj sobie jakieś operacje i usuwanie, bo możesz nie najlepiej wyjść na czymś takim.
A i powiem Ci, co będzie laskę podczas akcji interesowało: czy jest sztywny :) !!!
Głowa do góry i nie zawracaj sobie takimi pierdołami. Pamiętaj najważniejsze żeby był sprawny i oczywiście czysty hehehe
 
 
Piotrek18 

Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 7
Skąd: Polska
Wysłany: Wto 24 Lut, 2009   

Czemu mogę nie najlepiej wyjść przez operację?
Myślisz, że dziewczyna będzie chciała wziąć mojego penisa do ust jak zobaczy taką plamkę. Pomyśli sobie, że nie wiadomo co to jest. Ta plamka nie daje mi spokoju psychicznego, i boję się przed stosunkiem, że dziewczyna mnie wyśmieje. To można usunąć taką plamkę laserem? i ile takie coś może kosztować? Może zostać jakiś ślad po tym? Pytania już są w moim pierwszym poście i proszę o odp.

[ Dodano: Pią 13 Mar, 2009 ]
Czemu nikt nie odp? Pewnie mam rację. Proszę o odp bo czekam długo i nie ma odp. :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group