Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     JESTEM BLISKI SAMOBÓJSTWA MAM 20LAT I MAM 10CM WZWODZIE.....
Autor Wiadomość
Julcio 


Wiek: 43
Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 201
Skąd: UK
Wysłany: Czw 20 Wrz, 2007   

muchomorek napisał/a:
Też się zgadzam. Np jesli miało by do czegoś dojść to upewnij się czy warto to zrobić z tą dziewczyną, czy jest dość "na poziomie" i możesz jej nawet wcześniej o tym powiedzieć, powinno być ok.


tylko zanim jej to powiesz to musisz naprawdę jej ufać!!
_________________
Julcio pozdrawia ;-)
 
 
jarkojack 

Wiek: 64
Dołączył: 04 Gru 2008
Posty: 2
Skąd: K-Ków
Wysłany: Pon 12 Sty, 2009   

Długość czasem nie ma znaczenia. ja znam koleżkę który ma 3 cm i ma 2 dzieci...swoich. po prostu trzeba znaleźć odpowiednią pozycję do współżycia żeby wytrysk doleciał tam gdzie trzeba i już. Dla mnie małe jest piękne bo sam mam 12,55 cm i kocham mojego krótszego :P
_________________
Rob
 
 
pawel_188 

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: lezajsk
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

JEŚLI MASZ KOMPLEKS MAŁEGO PENISA PRZECZYTAJ TO :)
chce was uświadomic że wielkość penisa sie nie liczy tylko umiejetnosci i to jest prawda. Sam w to nie wierzyłem przeszukiwałem internet w poszukiwaniu jakiejs rady pomocy sam nie wiem nawet, bo jestem taki jak wy, mam 20 lat i penisa o długosci 12 cm w wzwodzie, grubościa on tez sie nie wywyższa :p
Ale nie to sie liczy, powiem jak to było w moim przypadku, tak jak pisałem wcześniej dręczyło mnie to że mam takiego małego i myslałem jak to bedzie jak przyjdzie mi uprawiac sex, bałem sie tego jak cholera, nie miałem nawet smiałosci do dziewczyn, mysli samobójcze krązyły mi po głowie... Az wkońcu stało sie poznałem dziewczynę :) po jakims czasie przy takiej bliskiej znajomości postanowiliśmy to zrobić, ona nie była dziewicą :( ale to inna bajka, bałem sie tego jak nie wiem, myslałem że jak zobaczy co mam w spodniach to mnie wysmieje.... Z tego stresu az nie chciał mi stanąc :/ no ale jakos sie udało, pomyslałem że jej powiem że mogę ją nie zadowolic, oczywiscie powiedziała że głupoty gadam :P no i stało sie zrobiliśmy to, kurcze nawet orgazmu dostała i nie udawała wcale, jest ze mna szczera i widze jaka przyjemność sprawia jej sex ze mną :) porostu nie wiem jak to jest mozliwe ale wiem czego ona w trakcie sexu pragnie i ja jej to potrafie zapewnić (ni to żebym sie chwalił ale tak jest) a po drugie okzało sie że nie jestem taki słaby i potrafie kochać sie nawet 1,5 godz bez przerwy :) .
Oczywiscie jak masz mniejszego penisa odczuwasz wiekszą przyjemnośc z sexu bo mozesz włożyc go całego do samego końca :) i widzisz miec małego penisa nie jest rzecza straszna, ja jestem nawet z tego zadowolony, dopiero teraz kiedy zacząłem uprawiac sex :) . No chyba że trafisz na jakąś głupia lub rozruchana kurwe to wtedy możesz sie zdziwic, ale mysle że nie bedziesz sie za taka zabierał :) nawet taka moja kolezanka mówiła że kobietę boli jak koles ma za dużego i to wcale nie jest przyjemne :) a więc głowa do góry ruszaj w podbój kobiet które czekają na ciebie i sie nie przejmuj bo pewnie jestes swietnym kochankiem p.s za k... sie nie zabieraj :) pozdro
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group