Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     maly.
Autor Wiadomość
moj1problem 

Dołączył: 24 Sty 2009
Posty: 2
Skąd: lolowo
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   maly.

Witam. Mam cały czas tego samego doła... mam 16 lat podejrzewam że mam za małego penisa. W wzwodzie (mierzone linijką ) ma: 10cmi. Może dodam że jestem pulchny mam nadwagę. Ważę 80kg. Wzrost ponad 175cm. . PROSZĘ o pilną odpowiedź !
Dodam jeszcze że czytałem w babskiej gazecie że ludzie którzy mają nadwagę mają niedorozwój organów płciowych czy coś takiego.
 
 
ukrryty 

Dołączył: 25 Lis 2008
Posty: 113
Skąd: Z domu
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

po pierwsze nie czytaj babskich gazet xD


też coś słyszałem, że Ci z nadwagą mają mniejsze penisy, ale 10cm to nie jest tak źle...

po prostu postaraj się schudnąć
 
 
Swarek 

Dołączył: 04 Maj 2008
Posty: 19
Skąd: Pruszków
Wysłany: Sob 24 Sty, 2009   

Dociśnij penisa do kości i powiedz ile masz, bo skoro jest otyły to pewnie masz z 10 cm od skóry.
 
 
penis.com.pl
andropenis
daniel95 

Dołączył: 30 Gru 2008
Posty: 10
Skąd: slask
Wysłany: Nie 25 Sty, 2009   

Z tego co widzialem w przebieralniach to rzeczywiscie tak jest, ci co maja wiecej tluszczu to maja przewaznie mniejszego. Ale mysle ze schudnac dosc latwo - trzeba tylko mniej kalorii zjadac niz sie zuzywa :) czyli albo mniej zrec, albo wiecej spalac, albo i jedno i drugie!
poza tym to mysle ze jeszcze ci rosnie, chyba ze zakonczyles juz dojzewanie.
 
 
pawel_188 

Dołączył: 23 Lut 2009
Posty: 4
Skąd: lezajsk
Wysłany: Pon 23 Lut, 2009   

JEŚLI MASZ KOMPLEKS MAŁEGO PENISA PRZECZYTAJ TO :)
chce was uświadomic że wielkość penisa sie nie liczy tylko umiejetnosci i to jest prawda. Sam w to nie wierzyłem przeszukiwałem internet w poszukiwaniu jakiejs rady pomocy sam nie wiem nawet, bo jestem taki jak wy, mam 20 lat i penisa o długosci 12 cm w wzwodzie, grubościa on tez sie nie wywyższa :p
Ale nie to sie liczy, powiem jak to było w moim przypadku, tak jak pisałem wcześniej dręczyło mnie to że mam takiego małego i myslałem jak to bedzie jak przyjdzie mi uprawiac sex, bałem sie tego jak cholera, nie miałem nawet smiałosci do dziewczyn, mysli samobójcze krązyły mi po głowie... Az wkońcu stało sie poznałem dziewczynę :) po jakims czasie przy takiej bliskiej znajomości postanowiliśmy to zrobić, ona nie była dziewicą :( ale to inna bajka, bałem sie tego jak nie wiem, myslałem że jak zobaczy co mam w spodniach to mnie wysmieje.... Z tego stresu az nie chciał mi stanąc :/ no ale jakos sie udało, pomyslałem że jej powiem że mogę ją nie zadowolic, oczywiscie powiedziała że głupoty gadam :P no i stało sie zrobiliśmy to, kurcze nawet orgazmu dostała i nie udawała wcale, jest ze mna szczera i widze jaka przyjemność sprawia jej sex ze mną :) porostu nie wiem jak to jest mozliwe ale wiem czego ona w trakcie sexu pragnie i ja jej to potrafie zapewnić (ni to żebym sie chwalił ale tak jest) a po drugie okzało sie że nie jestem taki słaby i potrafie kochać sie nawet 1,5 godz bez przerwy :) .
Oczywiscie jak masz mniejszego penisa odczuwasz wiekszą przyjemnośc z sexu bo mozesz włożyc go całego do samego końca :) i widzisz miec małego penisa nie jest rzecza straszna, ja jestem nawet z tego zadowolony, dopiero teraz kiedy zacząłem uprawiac sex :) . No chyba że trafisz na jakąś głupia lub rozruchana kurwe to wtedy możesz sie zdziwic, ale mysle że nie bedziesz sie za taka zabierał :) nawet taka moja kolezanka mówiła że kobietę boli jak koles ma za dużego i to wcale nie jest przyjemne :) a więc głowa do góry ruszaj w podbój kobiet które czekają na ciebie i sie nie przejmuj bo pewnie jestes swietnym kochankiem p.s za k... sie nie zabieraj :) pozdro
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group