Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wzwod=/ zawod :)
Autor Wiadomość
ajakso1 

Dołączył: 17 Gru 2007
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 21 Sty, 2008   

heja
wszyscy chwalą obecny na rynku wyciag z ziól tribulu terrestris... wszystko łądnei pieknie tylko ze na osoby mlode czyli do okolo 30 lat ( nikomu nie ulbizajac) nie ma to absultnie wpływu. Badanie dowiodły ze wyciagi działaja ale na osobach starszych. Jesli chodzi o wzrost porencji + wzrost produkcji własnego testosteronu to najlepiej sie sprawuja preparaty z: kory Yohimbe (johmbina), saw palmetto (palma sabalowa), Long Jack, Suma i żeńszeń.Odnotowano i wszystko jest potweirdzone badaniami ze tre wpływaja na produkcje tescia u czlowieka. oczywiscie takzę wpływaja na erekcje. Zzioł wpływajacych tylko na erekcje bez wpływu na wzrost produkcji testosteronu mozna wymienic: Cytryniec chiński, Muira puama , korzeń maki, liśc milorzebu(ginkgo folium)... to by bylo tyle jesli chodzi o efektywnosc;] ,,pozdrawiam
 
 
lukasz20majtaj 

Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 27 Sty, 2008   

Witam.. jesli napisze ze mam problem to pewnie nikogo nie zdziwi..moze ktos sie ze mnie smiac albo nie ale mam straszna zalamke!!:( wlasnie odjechala ode mine moja ziewczyna.. byla u mine 2 dni probowalismy sie bzykac no i nic:/ jesli zaczole mi stawac to hmm gora 3 minuty i "flaczek" to nieporozumienie nigdy tak nie bylo... poproastu zalamka totalna!! mam 21 lat pisze jak najbardizej szczerze.Nie wie m oc tu zrobic na poczatku sie z tego smialismy ale zaczynalismy kika razy i zawsze to samo.jak wlozylme do srodka no to hmm z 10 minut i wogole zero twardosci:( Dziewczyna robila mi oral bawila sie z reka i to "Bardzo intensywnie" za kazdym razem chyba z godzine no najdelikatniej mowiac tak sobie:( ale najczesciej konczylo sie tym samym..czyli"flaczek" nie wiem co tu zrobic przeciez mam dopiero 21 lat dziewczyna mnie strasznie podnieca znamy sie od niedawna mamy na siebie ogromna ochote wszystko bylo super oprocz tego z nie che mi stanac:( zastanawiam sie co moz byc tego przyczyna a co wazniejsze co robic zeby wrocilo wszystko do normy?? onanizuje sie od lat bardzo czesto i duzo moze to??poki co mysle o tabletkch jakis bo tak byc nei moze ale jesli teraaz tabletki w moim wieku to oc potem?? Blagam jesli ktos moze mi cos napisac rozsadnego to bede bardzo wdzieczny !! pozdrawiam
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 21 Sie, 2008   

Może Permen? Dość skuteczny i ma skład opraty o zioła...coś dla ludzi nie chcacych połykać chemii. Skuteczność sprawdzona :) Tylko trochę cierpliwości trzeba (ok 8 tygodni).

[ Dodano: Czw 28 Sie, 2008 ]
lukasz20majtaj jak tam?? czytałes trochę o tych tabletkach o których pisałem wyżej? nic się nie odzywasz, napisz cos

[ Dodano: Czw 11 Wrz, 2008 ]
jakiś zastój na forum :P
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Czw 18 Wrz, 2008   

Jak już napisałem, ja również potrzebuję pomocy. Nie chcę iść do lekarza. Nie można po prostu iść do apteki i kupić sobie ten permen albo penigre?
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Wto 23 Wrz, 2008   

O rany popek widzę, że nadal nic nie rozumiesz... oczywiście możesz iśc do apteki i powiedzieć do farmaceuty " poproszę permen", ale to nie jest wyjście. Co prawda to są suplementy diety więc nic by Ci się po tym nie stało, ale jednak lekarz powinien wiedziec. A może masz jakieś nadciśnienie albo choroby o których nie masz pojęcia?? I tak później spokojnie będziesz mógł sobie coś kupić. Zastanów się nad tym!
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 26 Wrz, 2008   

Bylem w aptece i chciałem sobie kupić albo ten Permen albo penigre. Farmaceuta powiedział, że oczywiście może mi sprzedać, bo te tabletki nie są na recepte, ale lepiej żebym poszedł do lekarza i się z nim skonsultował. Mam mętlik w głowie.
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Pią 17 Paź, 2008   

popek napisałbyś od czasu do czasu jak tam kuracja. Jak się czujesz? jak na Ciebie działają te ziołowe tabletki? widzisz już jakieś pierwsze efekty? podobno permen jest tańszy na internecie niż w aptece?? gdzie Ty kupujesz??
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Pią 07 Lis, 2008   

pewnie, że widzę efekty, mój "kumpel" coraz częściej się podnosi. Co prawda jeszcze nie do tego stopnia żeby móc zadowolić żonę, ale naprawdę poprawa jest. Tabletki działają dobrze, nieźle się czuję, nic mi nie dolega, wątroba nie boli. a kupuję różnie. ostatnio zamawiałem, ale kiedyś żona mi w aptece kupiła
 
 
amadeus

Dołączył: 15 Sie 2006
Posty: 44
Wysłany: Pon 10 Lis, 2008   

Co do pełnej twardości wspomnianego "kumpla" to ja też nie jestem całkiem zadowolony. :?
Być może jeszcze za wcześnie na takie wyroki. Od wczoraj biorę po jednej tabletce Permena, bo po dwóch jakoś ciężko mi było... chyba na wątrobie. Poczekam na efekty bynajmniej do grudnia, bo po pierwszych dniach brania, to raczej u mnie zadziałała autosugestia niż ten Permen. Może się mylę, ale powiem więcej w połowie grudnia. :D
 
 
popek55 

Dołączył: 16 Wrz 2008
Posty: 33
Skąd: Katowice
Wysłany: Nie 07 Gru, 2008   

moja kuracja się zakończyła. teraz biorę permen 2 razy w tyg, do tego jeszcze dieta i ćwiczenia na siłowni. wreszcie mogę zadawalać swoją żonę, wszyscy jesteśmy zadowoleni, teraz chcemy starać się o dziecko.
 
 
Bartollo 

Wiek: 41
Dołączył: 20 Lut 2008
Posty: 53
Skąd: wawa
Wysłany: Czw 08 Sty, 2009   

Popek, gratuluję wytrwałości no i oczywiście wyniku. Podejrzewam, że jeżeli nadal będziesz o siebie dbał to już wszystko będzie dobrze ;) co do permenu to chciałem niedyskretnie zapytać czy naprawdę poprawia się jakość nasienia??
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group