Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     prosze o rade
Autor Wiadomość
paul666 

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: wroc
Wysłany: Sro 01 Paź, 2008   prosze o rade

postaram sie wszystko strescic w pewnym momencie w pracy uswiadomilem sobie ze czuje cos do kolesia z ktorym pracuje , na poczatku spuszczalem wzrok az pewnego dnia spojrzalem mu w oczy i on chyba zrozumial wtedy wszytsko sie zaczelo . zaczelismy sie niby ukradkiem dotykac i ciagle patrzylismy sobie prosto w oczy ogladac za soba widac bylo ze jest zazdrosny jak przekomarzam sie z innymi ludzmi itp, wytworzyla sie jakas specyficzna wiez trwalo to okolo 3 miesiecy widac bylo ze sie cieszy i ze mu sie to podoba, po tym napisalem mu co do niego czuje a pozniej z nim porozmawialem a on swtierdzil ze nie lubi chlopcow moj swiat sie zawalil a on dalej niby przypadkiem mnie dotykal ogladal za mna jak przechodzilem i ciagle patrzymy sobie centralnie w oczy ale chyba faceci hetero raczej unikaja kontaktu jesli wiedza ze jakis facet cos do nich czuje co o tym myslicie ?
 
 
zola 


Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 557
Skąd: LUBLIN
Wysłany: Sro 01 Paź, 2008   

Ciężko powiedzieć, moim zdaniem on nie dopuszcza mysli ze moze tak byc.
_________________
Nie poddawaj się, bierz życie jakim jest..

Pozdrawiam
 
 
paul666 

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: wroc
Wysłany: Czw 02 Paź, 2008   

tez mi sie tak wydawalo ze potrzebuje czasu ale teraz to juz nic nie wiem no ja rozumiem jakby udawal zainteresowanie 2 dni dla jaj ale nie tyle miesiecy dzien w dzien po lisce jak mu napisalem nastepnego dnia jak mnie zobaczyl to mial lzy w oczach a teraz niby nic sie nigdy nie stalo,serce mowi walcz a rozum odpusc echhhh on niby teraz ma laske ale jakos szczegolnych uczuc to jej nie okazuje a mnie i tak zazdrosc dobija prawda jest okropna jak powiesz pierwszy kocham to przegrywasz bo druga osoba dostaje asa do rekawa i moze z toba robic co chce dodam jeszcze ze jest to typ faceta ktory duzo gada o panienkach i ile ich bylo itp przy kumplach z reguly krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje no i jest po 30 i to sporo wiec nie wiem w co on gra
 
 
penis.com.pl
andropenis
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Wto 14 Paź, 2008   

hmmm a jak się dotykaliście to tak dla jaj czy bardziej zmysłowo?
 
 
paul666 

Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 3
Skąd: wroc
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

zmyslowo , czasem mnie obejmuje , i przewaznie lapie mnie w okolicach tylka
 
 
hitklift 

Dołączył: 03 Paź 2008
Posty: 30
Skąd: lubuskie
Wysłany: Czw 23 Paź, 2008   

paul666 to widze ,że wszystko jest na dobrej drodze powoli realizujesz swoje marzenia zatem powodzenia
 
 
darayavahus 

Wiek: 38
Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 26
Skąd: Lublin
Wysłany: Pią 12 Gru, 2008   

Wg. mnie Twój kolega jest przynajmniej bi ale się tego wstydzi albo niedopuszcza myśli do siebie że mógłby z innym facetem się spotykać. To jest kwestia akceptacji samego siebie.. Radze Ci odpuścić tą znajomość bo tylko sie nacierpisz .. Myślę że sam kiedyś (może) dojdzie do tego że pociągają go w jakimś stopniu faceci a Tobie radze sobie znaleźć kogoś innego ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group