Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     grubość / obwód
Autor Wiadomość
gulk

Dołączył: 28 Paź 2005
Posty: 28
Wysłany: Sob 01 Lis, 2008   grubość / obwód

Zna ktoś skuteczne sposoby na zwiększenie grubości członka? Nie jestem zadowolony ze swojej, a chętnie bym to zmienił.
 
 
Masturbator19 

Wiek: 34
Dołączył: 21 Wrz 2008
Posty: 111
Skąd: Kalisz
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

Ja też chętnie bym zmienił obwód a te cwiczenia z ebooka nie wchodzą w gre a tabletki i kremy to tandeta. Więc chyba nic nie da rady zrobić
 
 
matteusz 

Wiek: 33
Dołączył: 20 Wrz 2008
Posty: 134
Skąd: Lublin
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008   

poprostu trzeba siebie zakceptować
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
BASF 


Wiek: 47
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 1348
Skąd: poland
Wysłany: Pon 03 Lis, 2008   

matteusz napisał/a:
poprostu trzeba siebie zakceptować



O i tu masz rację zgadzam się w całej rozciągłości. W naszym życiu są większe problemy. Jak ich jeszcze nie doświadczyliście to z pewnością nadejdą. To jest życie.
_________________
PZDR BASF
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Czw 27 Lis, 2008   

Masturbator19 napisał/a:
a te cwiczenia z ebooka nie wchodzą w gre
Czyli byś to zmienił ale nie jesteś na tyle zdeterminowany żeby poświęcić dużo czasu nad tym? Przypomina mi to postawę ludzi z nadwagą co się zadręczają i stosują diety ale za cholerę nie będą ćwiczyć czy się ruszać więcej.
No to zostaje Ci się z tym pogodzić...
 
 
damianos1234
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2008   

cwiczenia z e-booka... powiem tak... dzialaja... jak dla mnie az za dobrze jezeli chodzi o zwiekszanie objetosci... nie wiem czy powinienem miec tak obszernego penisa podczas wzwodu jednak wiem, ze cwiczenia duzo dawaly (widoczne efekty po miesiacu).

Nie wiem dokladnie o jakim e-booku mowisz jednak "skuteczne metody powiekszania penisa" dzialaja na 100....

Ja chcialem go troszke wydluzyc a nie powieszyc objetosciowo jednka jedno dize w parze z drugim...

Nie oklamujmy sie... cwiczenia kazdej czesci ciala pomagaja od oczu az po penisa wiec jezeli nie sprobujesz nie przekonasz sie :)
 
 
adonius 

Dołączył: 25 Gru 2007
Posty: 81
Skąd: warszawa
Wysłany: Sro 10 Gru, 2008   

damianos1234, 100% się z tobą zgadzam! Tylko ty mi powiedz jeszcze jak tak szybko osiągnąłeś takie rezultaty? Czy stosowałeś coś innego albo jakieś ćwiczenia poszczególne? I ile ćwiczyłeś? I jeśli robiłeś jelq to czy nie miałeś problemów z napletkiem?
Tak z ciekawości pytam, bo jesteś jednym z niewielu na tym forum co ćwiczenia tak dobrze wyszły.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group