Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Wielkosc, Obwod a prezerwatywa
Autor Wiadomość
jollo 

Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Wieś
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   Wielkosc, Obwod a prezerwatywa

Witam zwracam sie z prosba o rozwiazanie 2 moich problemow. Pierwszym z nich jest obliczanie srednicy. O ile z dlugoscia nie ma problemu to obwod liczy sie wiadomo centymetrem krawieckim po srodku i tak wyszlo mi ze obwod w spoczynku to 12cm a podczas wzwodu 14,5. Lecz na opakowaniach prezerwatyw przykladem dam tutaj durexa close fit pisze: średnica: 49 mm, długość: 178 mm i nie wiem jak tu dobrac kondoma.

spoczynek:

dl 9
obw 12

wzwod

dl 13
obw

moje wymiary sa jakie sa, mam cholernie maly sprzet przez co jestem 20letnim prawiczkiem i moja wielkosc takjakby wykastrowala mnie psychicznie jesli chodzi o chec posiadania dziewczyny, jestem bardzo chudy, mam blada cere, ogolnie jestem raczej odrazajacy ale nawet takie smoki jak ja kiedys chyba kogos poznaja :| i przydala by sie wiedze na temat gumek "szczegolnie w takim wieku jak ja" heh. z gory dzieki za pomoc
 
 
clahon 

Dołączył: 15 Sty 2008
Posty: 2
Skąd: Leszno
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

Witam
Kłania się zwykła prosta matematyka:
Jeżeli obwód O=2ΠR
To średnica D=O/Π

Przekładając to na ludzki język, musisz podzielić obliczony obwód przez liczbę Π (3,1415) a otrzymasz szukaną średnicę.
:lol:

Pozdr
 
 
jollo 

Dołączył: 02 Lis 2008
Posty: 3
Skąd: Wieś
Wysłany: Nie 02 Lis, 2008   

No spoko tylko nie dosc ze mam malego to i wychodzi ze cholernie szczuplego ... wychodzi 4,6 z groszami a najmniejsza gumka to 49mm :/ i co teraz?
 
 
penis.com.pl
bathmate
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group