Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Prosze o pomoc :(
Autor Wiadomość
tomalosw 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: poznań
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   Prosze o pomoc :(

Wr... ostatnio mam problemy z wytryskiemm.. :( dochodze za szybkooo.. chcialem cwiczyc miesnie PC i dlatego mam pytanie. Miesnie nalezy cwiczyc codziennie ? czy jakies przerwy robic? Gdy bede mial wyćwiczone mięsnie to gdy bede juz dochodzil to mam miesnie zacisnać jak podczas cwiczen? Mam nadzieje ze mi pomozecie :)
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

Mozesz cwiczyc co 2 dzien. Ale na rezultaty bedziesz musial poczekac co najmniej 3-4miechy pryz dobrym treningu. Popatrz za jakimis srodkami opozniajacymi wytrysk typu masci, spraye. Pomocny jest rowniez alkohol kilkanascie minut przed stosunkiem. Pamietaj tez, ze po pierwszym wytrysku drugi przychodzi pozniej.
 
 
tomalosw 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: poznań
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

aha.. :D no ale warto przeciez sprobowac. nic innego mi nie zostalo. A jeszcze pytanko male: tak na Twoje oko ile dziennie musze powtorzyc cwiczenie ?
 
 
penis.com.pl
andropenis
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

No tak przynajmniej 800 na dzien ale im wiecej tym lepiej.
 
 
tomalosw 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: poznań
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

wow.. a jeszcze jedno pytanie. Odnosnie tego czy wogole dobrze to wykonuje. Bo przy tym ćwiczeniu wystarczy ze bede napinal miesnie.. aa nie ze musze miec erekcje albo cos ?
 
 
M-H 

Dołączył: 11 Sty 2008
Posty: 261
Skąd: <(^_^)>
Wysłany: Czw 27 Mar, 2008   

Z erekcja jest lepiej ale bez tez mozna spokojnie cwiczyc. Z erekcja jak cwiczysz to bardziej czujesz te miesnie i lepiej(wygodniej) wykonywuje sie powtorzenia. Erekcja nie moze byc 100% tylko tak na 60-70%. Ale jak juz pisalem bez erekcji tez mozan wykonywac... z reszta tyle powtorzen na erekcji jest ciezko i trudno wykonac :) .
 
 
tomalosw 

Wiek: 45
Dołączył: 17 Mar 2008
Posty: 4
Skąd: poznań
Wysłany: Pią 28 Mar, 2008   

ok Dzieki wielkie.. to w takim razie.. co 2 dni po tak 300 razy ale co tydzien bedzie stawka wzrastala :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group