Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     masturbacja a seks?
Autor Wiadomość
angela26 

Wiek: 43
Dołączyła: 27 Cze 2007
Posty: 3
Skąd: szczecin
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   masturbacja a seks?

Mam pytanie do Panów z partnerkami.Otóż uprawiacie w miarę regularny seks z kobietą, czy nadal się pomimo tego się masturbujecie? Dlaczego to robicie? Czy Wasze potrzeby są jeszcze większe? Bardzo często kocham się z mężem i widzę,że jest tym usatysfakcjonowany i wypompowany po stosunku. Mimo to np. za godzinę gdy bierze prysznic masturbuje się. Zastanawia mnie to bardzo, a od niego sensownej odpowiedzi nie otrzymałam. Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

uważam iż masturbacja i sex to co innego i nawet jak sie kocham nawet 2, 3 razy dziennie to i tak co jakiś czas muszę sie masturbować bo to są inne odczucia myślę że facet ma podobnie że inaczej jest sie kochać a inaczej masturbować on już przywykł do masturbacji i lubi to robić :)
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
DECA 

Dołączył: 25 Cze 2007
Posty: 32
Skąd: wrocław
Wysłany: Sro 27 Cze, 2007   

angelo sex jest sexem !!!!!!!!!!!! karzdy maży o dobrym sexie .......lecz faceci tak mają że gdy nawet zdobendą kobiete swoich mażeń,która w 100%spełnia jego oczekiwania to i jak to będzie robił tak już poprostu jest he he he



w karzdym bądz razie nie jest to powód do baw.

ja mogę się kochać parę razy z dziewczyną a i tak się masturbuje............ moim zdaniem chodzi o poziom pemperamentu testosteronu............. wyobraźni i takich tam...........
 
 
penis.com.pl
tabletki penilarge
Aste 


Dołączył: 01 Gru 2007
Posty: 29
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: Pon 14 Sty, 2008   

Deca...wątpię, abyś w ogóle kiedyś się z kimś kochał...z taki podstawowymi błędami...jeśli się mylę to powiedz była w desperacji, ślepa czy po prostu głupia ?


@Topic

To jest tak, że na seks nie zawsze jest czas :P P dlatego mężczyźni się masturbują. Masturbować się można w każdym miejscu...a z seksem jest trochę inaczej :D
 
 
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Czw 28 Lut, 2008   

a wlasciwie jak to jest jezeli masturbuje sie powiedzmy 10 min to dlugosc mojego stosunku to tez 10 min czy jakos krocej / dluzej? pochwa jest duzo ciasniejsza od uscisku reki czy co?:>
 
 
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008   

a czy ktos tu pytal o rodzenie dzieci i rozklapioche?
 
 
mmc 

Wiek: 33
Dołączył: 19 Cze 2007
Posty: 82
Skąd: nikąd
Wysłany: Sob 01 Mar, 2008   

matka mojej koleżanki urodziła 16 dzieci :D musi mieć cipę jak rękaw czarodzieja :)
 
 
paulinka 

Wiek: 35
Dołączyła: 31 Paź 2006
Posty: 1139
Skąd: raj
Wysłany: Nie 02 Mar, 2008   

mi facet po sexie prawie zawsze mówi -sorki że tak szybko ale jesteś tak wąska i piękna że nie umiem nad tym panować ale tak po 2-3 wytryskach może dłużej...

chodź nam jednego co idealnie potrafi panować nad swoim wytryskiem i potrafi dojść w 5 minut ale tez może ze 45 w zależności jak chce
_________________
lepiej zrobić i żałować niż żałować że sie nie zrobiło-dewiza na życie

proszę pisać PW nie mam czasu zbytnio na przeglądanie wszystkich postów ale służę pomocą o ile mogę :* buźka
 
 
Dwight 

Wiek: 32
Dołączył: 28 Lut 2008
Posty: 77
Skąd: dokad?po co?po h*j?
Wysłany: Nie 02 Mar, 2008   

no i do tego proboje dązyc poprzez masturbacje: P kontrola wytrysku
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group