Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     skrzywienie w dol
Autor Wiadomość
kordian

Dołączył: 10 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Sro 10 Sty, 2007   skrzywienie w dol

Witajcie

Mam 27 lat, w wzwodzie 18,5 cm ale jest skrzywiony w dol

czy ktos korzystal z podobnej uslugi? Czy wszystko jest ok

prosze odpowiedzcie bo nie chce widziec rano krwi na przescieradle ;)

http://www.multimedica.pl/usluga.php?id=47
 
 
zbawiciel

Dołączył: 28 Lis 2006
Posty: 14
Wysłany: Sob 13 Sty, 2007   

Tak, jestem już dwa miesiące po operacji w Multimedice. przyznam iż po długich oczekiwaiach i wstrzemięźliwości efekt na dzień dzisiejszy jest dobry i jestem zadowolony. Mój wafel nie osiąga może maksymalnych szczytów we wzwodzie, ale najważniesze, że jest prosty. co do seksu to narazie wole przeczekać te sprawe ;) sama blizna pooperacyjna nie sprawia przyjemności w dotyku, natomiast nie tworze z tego jeszcze wielkiej tragedii mam nadzieje, że wszystko przejdzie i obym nigdy więcej nie musiałbyć krojony:).

Pozdrawiam
 
 
Slawek1424

Dołączył: 22 Sty 2007
Posty: 1
Wysłany: Pon 22 Sty, 2007   

Witam mam taki sam problem moj czlonek jest skierowany w dol i to dos mocno. Mam takie pytanie czy z takim czlonkiem idzie uprawiac sex czy raczej jest to niemozliwe. Nie wiem czy zdecydowac sie na operacje ile ona trwa i po jakim czasie jest sie wpelni sprawnym
 
 
penis.com.pl
penilarge krem
kwiatluk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Gru, 2007   

witam ja mam członka b twardego, zakrzywionego w dół i nie mam problemów z uprawianiem seksu... po co się dać ciąć... też myślałem że będzie przeszkadzać przed 1 razem ale nie był
o problemów...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group