Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     NAderwane wiezadlo
Autor Wiadomość
KZ

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 10
Wysłany: Wto 30 Paź, 2007   NAderwane wiezadlo

ostatnio pisalem ,ze mi sie nadwyrezylo wiezadlo. Nie moglem sie zbyt dlugo wstrzymac od seksu:) i niestety jeszcze gorzej sobie potargalem wiezadlo. Teraz jest tak jakby NADERWANE , nie do konca zerwane. Nie wiem co zrobic zeby bylo okej, zebym pozniej znow nie mial podobnych problemow...mozna sie obyc bez lekarza?
 
 
teaser 

Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie 11 Lis, 2007   

do lekarza idz... nie wiem czemu chcesz uniknac lekarza, ja normalnie wyjalem fujare i pokazywalem i mowilem co nie tak :P :) jak bylem u urologa to babka w rekawiczkach bawila sie moim malym ale to chyba dobrzE? :D ja jestem po zabiegu wedzidelka i jestem zadowolony :)
 
 
KZ

Dołączył: 11 Mar 2007
Posty: 10
Wysłany: Czw 15 Lis, 2007   

No właśnie boję się tego zabiegu - taki strach przed tym ,zeby czegos nie spaprali i ,zeby dzialalo potem jak nalezy
 
 
penis.com.pl
andropenis
teaser 

Dołączył: 30 Cze 2007
Posty: 16
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią 23 Lis, 2007   

ja w ogole nie myslalem o takim czyms ze moga mi cos spartolic? ;o;o bo po co? ;o;o;o po to oni sa zeby pomagac... niestety wiem czemu masz obawy, bo zyjemy w swiecie masowości gdzie w wiadomosciach slyszymy co jakis czas ze ktos spartolil komus operacje... a wyobraz sobie jakby w wiadmosciach mowili tylko o udanych operacjach? w ogole bys o tym nie myslal. Dlatego taka pierdola w ogole sie nie przejmuj... bo jesli mialbym sie bac wszystkiego to nie wychodzilbym z domu... HEELLLLO :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group