Strona głównaStrona główna FAQFAQ SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat  KontaktKONTAKT  SklepSKLEP
     Maczuga Powiększa
Autor Wiadomość
zbychwawawa 

Wysłany: Pon 29 Kwi, 2019   

maczuga, dalej powiększasz jakieś zmiany w wyniku?

maczuga 

Nieznacznie 20.5 cm po jelq mam 21 :twisted: . Ale nie poddaje się i ćwicze dalej Xd. Chyba się uzależniłem :mrgreen:

onesa 

maczuga, to pisz częściej jak tam idzie powiększanie, tylko z umiarem żeby się jakaś krzywda nie stała.

penis.com.pl
tabletki penilarge
maczuga 

Wysłany: Wto 30 Kwi, 2019   

Onesa
Nie bój żaby nic się nie stanie jak ćwicze jelq mam to pod kontrolą. Niedawno mnie zaczeły nachodzić myśli o pąpce jak myślicie kupować? Czy dać se spokój jak jakieś postępy są? Jak już to klosz 25 cm :mrgreen:

redman32 

Wysłany: Sro 01 Maj, 2019   

Już tutaj dwie osoby załatwiły się pompką, chcesz być trzeci?

maczuga 

Wysłany: Sro 01 Maj, 2019   

Tak mnie coś pokusiło :lol: . Ok nie kupuję dzięki matko tereso z kalkuty Xd :mrgreen:

onesa 

Wysłany: Czw 02 Maj, 2019   

Ja tylko tak ostrzegałam.

Adaggio 

Wysłany: Pią 03 Maj, 2019   

Ćwiczę 1,5roku i nie mam rezultatów, jak czytam wpisy niektórych jak sobie powiększyli ćwicząc jeql to aż nie chcę mi się wierzyć, były dni gdzie codziennie ćwiczyłem, teraz ćwiczę 3razy w tygodniu i mój penis się nie powiększył jedynie co to przyznam że jest bardziej nabrzmiały, ukrwiony ale niestety nie jestem w stanie osiągnąć przyrostu na długości, mój trening rozgrzewka 10min, rozciąganie 10min i jeql normalny i odwrócony chwyt w sumie 400powtórzeń i teraz zwracam sie do Was z pytaniem czy ja coś robię źle, zastanawiam się nad zakupem np. arganiny oraz wieszaniem ciężarków na penisa, jeżeli macie jakieś pomysły to proszę o poradę.

Amanti 

Wysłany: Pią 03 Maj, 2019   

Adaggio napisał/a:
Ćwiczę 1,5roku i nie mam rezultatów, jak czytam wpisy niektórych jak sobie powiększyli ćwicząc jeql to aż nie chcę mi się wierzyć, były dni gdzie codziennie ćwiczyłem, teraz ćwiczę 3razy w tygodniu i mój penis się nie powiększył jedynie co to przyznam że jest bardziej nabrzmiały, ukrwiony ale niestety nie jestem w stanie osiągnąć przyrostu na długości, mój trening rozgrzewka 10min, rozciąganie 10min i jeql normalny i odwrócony chwyt w sumie 400powtórzeń i teraz zwracam sie do Was z pytaniem czy ja coś robię źle, zastanawiam się nad zakupem np. arganiny oraz wieszaniem ciężarków na penisa, jeżeli macie jakieś pomysły to proszę o poradę.

Odpowiedź jest prosta: jelq to mit

maczuga 

Wysłany: Sob 04 Maj, 2019   

Adaggio zapraszam na priv gg mam nadzieję że uda się rozwiązać twój problem :D
Onesa to było do redmana :lol:
Amanti jelq to nie mit na jednego nie działa odrazu lub robi coś źle ewentualnie nie ma predyspozycji. :x

onesa 

Wysłany: Sro 08 Maj, 2019   

A ok ok, no taki hmm dziwny zbieg okoliczności :P

Odpowiedz do tematu